Įkraunama...
Įkraunama...

-2009 m. Klaipėdos mamytės ir jų vaikučiai-

Sveikos, atsiprašau už poster_offtopic.gif , bet Klaipėdos Nuare šeimininkų laukia gražuolis, maždaug 2 metų azijatas. Atklydo gruodį, blaškėsi kelyje Dituva-Priekulė. Gal matytas, gal žinote kieno?
user posted image
Daugiau informacijos:
http://www.animal.lt...c8d1dc29c591193
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labukas gyviems smile.gif

Kaip besilaikot, ne zodelio galima sakyti neradau g.gif

Pas mus tai nekoks periodas, Vasare sunkiai susirgo, bedos su inkstais, gulejome 2 sav. ligonineje, dabar tures buti 1 men. namie, veliau vel i ligonine gulsime, bet trumpam, tik tyrimams. Galiausiai reikes vasara operuoti angina. Tai darzelio lankyti nebepavyksta verysad.gif , o mazoji net labai tenai verziasi.
Ji sunerimo, kad sokti nebemokes doh.gif
Atsakyti
oho cia kokia ramybe biggrin.gif
Atsakyti
Mirusi, bet dar nepalaidota tema lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Lugnė: 25 liepos 2013 - 23:18
o aš maniau, kad šios temos ir nebėra smile.gif
Atsakyti
kaip vasaros atostogas leidziat?smile.gif
Atsakyti
ohooo, kaip keita kas dar kazkas cia uzsuka ax.gif smile.gif

Vaikai tai atostogas leidzia gerai (kaimas-jura-isvykosir t.t.), gaila, kad teveliams tu atostogu nera tiek daug, kiek maziesiems bigsmile.gif
Atsakyti
lens.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif Norėjau Jus pakviesti į nemokamą finansinę konsultaciją, kurios metu bus patariama, kaip sutaupyti vaikučiams pinigėlių ateičiai, kaip juos apsaugoti nuo nelaimių Mamytės, pasirūpinkite savo vaikučių ateitimi iš anksto 4u.gif
Dėl registracijos ir platesnės informacijos prašome kreiptis el.p: aurelija.januskaite@gmail.com.
Atsakyti
Sveikos!

Aš su savo penkiamečiu gyvenu Kaune, važinėjam dažnai į mano gimtinę Klaipėdoje. Šįvakar išvažiuojam kaip tik. Planuojame metų laikotarpyje persikraustyti į Klaipėdą, tai naudinga plėsti pažintis, susipažinti. smile.gif nes Klaipėdoje beveik neturime draugų. Kaune turime tikrai daug artimų žmonių, bendraujam ir šeimomis, ir mergaitiškai, dažnai organizuojamės laiką sodybose, ar svečiuose. Su sunum keliaujam daug, esam aktyvus, važiuojam, skrendam, veikiam. Tai va. smile.gif
Atsakyti