Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

QUOTE(Luttuke @ 2010 11 15, 14:35)
Tokiu temu geriau neskaityri... Baisu pasidare...
Pamenu paauglysteje  kazkada radau tulike kirmeliu... Buvo panasios i askarides. Niekam nieko nesakiau...   blush2.gif Kazkaip tada ismasciau, kad jei jos isejo ir negyvos, tai reiskia numire, nes pas mane joms blogos gyvenimo salygos. O dabar paskaiciau ir baisu pasidare, o ka jei ju iki siol yra... Ju labaiu, kad pilva ir paskauda ir papucia vis... Br... Neismanau ka dabar daryti, jei raso mones, kad testai nieko neparodo. Kit avertus, jei neparodo, tai gal tu kirmelyciu labai mazai ir zenkliso zalos jos nedaro, jei organizmas niekaip nereaguoja. Gal draugiskai gyvena ... smile.gif




Nu nezinau, siaip ju turetu prisiveisti tiek, kad zmogui darosi sunku gyvent. Man tikrai su zarnynu buvo problematiska. Uzdegimas, dizbakterioze pastoviai, pykinimai, taip pat ir pilvo putimas. Kadangi diagnostika sunki, tai daktarai tiesiog siulo profilaktiskai sugert kirmeliniu vaistu. Yra toks Pirantelis, kurio isgerus kirmeles gyvos, bet suparalizuotos islenda (galima paziuret), yra Vermoxas, kur kirmeles zarnyne mirsta ir gali gabalais su kaka iseit nepastebetos. Galima ir juodo riesuto isgert 14 dienu. Jis zolinis, todel jokiu salutiniu reakciju. Bet nezinau kaip jis tiksliai veikia kirmeles.

Neseniai gydytojas pasake viena kirmeliu varymo buda lotuliukas.gif Juokingas, bet labai logiskas. Pasidarai labai astraus cesnaku pieno ir isgeri kiek galima daugiau. Tada po 1-2 valandu atsisedi ant puodo su siltu pienu, imerki i piena uzpakali ir sedi. Tipo kirmelems labai nepatinka cesnakas ir jos begs nuo cesnako i saldu ir silta piena. Galiausiai jos visos atsidurs tam piene lotuliukas.gif Sako seniau taip vaikus gydydavo nuo kirmeliu. Cia kaip suprantu kalba apie askarides ir spalines. Apie kaspinuocius nieko nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 16 lapkričio 2010 - 14:30
profilaktiškai kas pusę metu gydytoja rekomendavo išgerti. Gal kas pirko, nežinot su receptu jau šie vaistai ar dar laisvai? nes intere rašo, kad tai receptinis vaistas


šie vaistai, turėjau omeny vermox
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga22: 13 sausio 2011 - 21:48
Labas vakaras, pas mane taip pat yra askaridžių. Gydžiausi pati ir vaiką gydžiau nuo visokių ligų, net neįtarėme, kad gali būti kirminai, kiek tyrimų darėme, niekad išmatose nerado, tik aezofilų (nepamenu ar taip tiksliai ir vadinasi) vis per daug rodydavo kraujyje, o šiąnakt man viena askaridė išlindo, vos nenumiriau, tai manau ir sūnus šių brudų turi, nes naktį labai neramiai miega, sapnuoja košmarus ir labai dažnai pilvelį skauda. Pasiskaičius nusipirkau sau ir vyrui decaris, o sūnui ir dukrai pirantelį. Labai Jūsų prašau, parašykite, kaip čia viskas vyks vaistus išgėrus. Gersim nakčiai, tai ar jos pradės lįsti pačios naktį, ar mes jas visas cielas iškakosim (o viešpatie, kaip šlykštu) su išmatomis. Būkit geros parašykit, nes bijau eiti miegoti, noriu žinoti, kaip viskas vyks. P.s. mes neturim jokių šunų, kačių, rankas plauname, o vist tik kažkokių būdu šitų brudų atsirado.
Atsakyti
Mes va su dukryte prieš savaitę sugėrėm po porciją vermox mirksiukas.gif Daktarė įtarė,kad vaikas gali turėt kirmėlių.Dar po savaitės kartosime gydymą,nes kaip rašo reikia du kart sugert porcijas rolleyes.gif Sugėrus vaistus,kelias naktis nemiegojau,bijojau,kad pradės lysti doh.gif Bet va savaitė ir jokių kirmėlių g.gif Išmatose nieko neradau.Ar jos suiro ar gali būti,kad jų net ir nebuvo g.gif Kažkaip įsivaizdavau,kirmėles rasiu išmatose g.gif
Atsakyti
QUOTE(arturiuke @ 2011 01 15, 23:28)
Labas vakaras, pas mane taip pat yra askaridžių. Gydžiausi pati ir vaiką gydžiau nuo visokių ligų, net neįtarėme, kad gali būti kirminai, kiek tyrimų darėme, niekad išmatose nerado, tik aezofilų (nepamenu ar taip tiksliai ir vadinasi) vis per daug rodydavo kraujyje, o šiąnakt man viena askaridė išlindo, vos nenumiriau, tai manau ir sūnus šių brudų turi, nes naktį labai neramiai miega, sapnuoja košmarus ir labai dažnai pilvelį skauda. Pasiskaičius nusipirkau sau ir vyrui decaris, o sūnui ir dukrai pirantelį. Labai Jūsų prašau, parašykite, kaip čia viskas vyks vaistus išgėrus. Gersim nakčiai, tai ar jos  pradės lįsti pačios naktį, ar mes jas visas cielas iškakosim (o viešpatie, kaip šlykštu) su išmatomis. Būkit geros parašykit, nes bijau eiti miegoti, noriu žinoti, kaip viskas vyks. P.s. mes neturim jokių šunų, kačių, rankas plauname, o vist tik kažkokių būdu šitų brudų atsirado.

Kokiu budu jums nakti islindo, bemiegant? Gyva?

Pagal vermox veikimo aprasyma atrodo, kad kirmeles turetu numirdinti, nes autolize - tai lasteliu irimas, todel manau gyvos neturetu listi, o iseiti su ismatomis.

Veikimas: "Tai sintetinis plataus veikimo spektro antihelmintinis vaistas.
Jis sąveikauja su helmintų ląstelių citoplazminėmis mikrotubulėmis ir taip pat sutrikdo gliukozės įsisavinimą bei helmintų normalias virškinimo funkcijas, sukelia autolizę."
Atsakyti
QUOTE(arturiuke @ 2011 01 15, 22:28)
Labas vakaras, pas mane taip pat yra askaridžių. Gydžiausi pati ir vaiką gydžiau nuo visokių ligų, net neįtarėme, kad gali būti kirminai, kiek tyrimų darėme, niekad išmatose nerado, tik aezofilų (nepamenu ar taip tiksliai ir vadinasi) vis per daug rodydavo kraujyje, o šiąnakt man viena askaridė išlindo, vos nenumiriau, tai manau ir sūnus šių brudų turi, nes naktį labai neramiai miega, sapnuoja košmarus ir labai dažnai pilvelį skauda. Pasiskaičius nusipirkau sau ir vyrui decaris, o sūnui ir dukrai pirantelį. Labai Jūsų prašau, parašykite, kaip čia viskas vyks vaistus išgėrus. Gersim nakčiai, tai ar jos  pradės lįsti pačios naktį, ar mes jas visas cielas iškakosim (o viešpatie, kaip šlykštu) su išmatomis. Būkit geros parašykit, nes bijau eiti miegoti, noriu žinoti, kaip viskas vyks. P.s. mes neturim jokių šunų, kačių, rankas plauname, o vist tik kažkokių būdu šitų brudų atsirado.


na ir kaip naktele? rolleyes.gif Nepradejo list per burna?
Mano busena buvo tokia pati kaip ir tavo kai pamaciau ta bjaurybe, bet pamazu apsipratau. Ta vakara nuvariau i greitaja, o ten kai pamate mano busena pradejo klausinet ar kirmele ne is akiu islindo... Matyt ir taip buna. lotuliukas.gif Sako kai ju daug prisiveisia, tai gali list per burna arba isange, bet paprastai jos nudvesia ir yra suvirskinamos zarnyne bei gali net nesimatyt kakoje.
As tai sugeriau pora pakeliu vermoxo, dar buteliuka riesuto, geriau ir cesnaku pieno savaite. Ir liudniausia, kad kirmeliu ir vel rado (kiausineliu). Tai dabar vermoxo kartosiu tris kartus ir vel ziuresiu. Jeigu nedves tie padarai, tai teks vaziuot i infekcine gal kokiu neregistruotu vaistu israsys, nu nejaugi vien Vermoxas visam pasauly egzistuoja nuo kirmeliu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 16 sausio 2011 - 16:27
Labas rytas visoms, išlino ji man labai netikėtų būdu, aš kiek skaičiau po to, tai niekur neradau, konkretaus paaiškinimo, o gydytojų tai gėda klausti. Miegojau naktį, užaučiau, kad kažkas išangėje prilipę, kaip, kad rūbų etikėtė, sugriebiau ir supratau, kad ne, tada jau žinoma traukiau ir ištraukiau, reakcija tai negaliu papasakoti, dar dabar kratausi, nubėgau į tuoletą ir išmečiau į kriauklę. Sakyčiau negyva buvo, nes nejudėjo, bet labai labai šlykštu.
Vaistus sugėrėmė visi, einame į tuoletą ir žiūrime, bet kol kas nieko. Nesupratntu, pas kitus tai gal ačiū dievui jų nebuvo, bet pas mane gi negalėjo būti ta vienintelė.
O pačios nei vieną naktį vaistų sugėrus pas nieką taip pat nelindo, tai va gal ir kitoms bus ramiau, kai žinos, nes aš tas dvi naktis tai praktiškai nemiegojau, labai šlyktu vien apie tai pagalvojus. O jei man per kokią akį išlįstų, kaip ten daktarai paklausė, tai turbūt numirčiau vietoje.
Atsakyti
Va va ir aš su vaiku kai sugėriau vaistus,tai kelias naktis nemiegojau doh.gif Prisiskaičius buvau,kad pradeda per visur lįst,tai baisu buvo doh.gif Labiausiai bijojau dėl vaiko ir vis tikrindavau ar nelenda lotuliukas.gif Bet taip niekas ir neišlindo,o ir kakoje nieko panašaus neradau schmoll.gif Na mergaitė pilvo skausmais nebesiskundžia ax.gif Tik va taip ir liko neaišku,buvo ten kas ar ne g.gif Savaitė praėjo po vaistų gėrimo,dar savaitę lauksim ir gersim vėl rolleyes.gif Nes pagal instrukciją,po 2 savaičių reikia kartot gydymą mirksiukas.gif Siaubas,baisu vien nuo tos minties,kad ten gali kirmėlės būt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(arturiuke @ 2011 01 17, 08:53)
Labas rytas visoms, išlino ji man labai netikėtų būdu, aš kiek skaičiau po to, tai niekur neradau, konkretaus paaiškinimo, o gydytojų tai gėda klausti. Miegojau naktį, užaučiau, kad kažkas išangėje prilipę, kaip, kad rūbų etikėtė, sugriebiau ir supratau, kad ne, tada jau žinoma traukiau ir ištraukiau, reakcija tai negaliu papasakoti, dar dabar kratausi, nubėgau į tuoletą ir išmečiau į kriauklę. Sakyčiau negyva buvo, nes nejudėjo, bet labai labai šlykštu.
Vaistus sugėrėmė visi, einame į tuoletą ir žiūrime, bet kol kas nieko. Nesupratntu, pas kitus tai gal ačiū dievui jų nebuvo, bet pas mane gi negalėjo būti ta vienintelė.
O pačios nei vieną naktį vaistų sugėrus pas nieką taip pat nelindo, tai va gal ir kitoms bus ramiau, kai žinos, nes aš tas dvi naktis tai praktiškai nemiegojau, labai šlyktu vien apie tai pagalvojus. O jei man per kokią akį išlįstų, kaip ten daktarai paklausė, tai turbūt numirčiau vietoje.


Na gal pas tave ne viena ji buvo, juolab, kad sakei jog slubavo sveikata. O jeigu jauteisi visuomet gerai, tai kodel ne.. Galejo buti ir viena..? O jeigu buvo daugiau, tai galejo i gabaliukus susivirskint ir kakoje nesimatyt. Ar kosejai kokiu nors periodu? Kazkur auksciau aprasiau askaridziu gyvevimo cikla. Jeigu kosedavai, tai garantuotai lervos plauciuose sedi. Nebekalbant apie suaugusias zarnyno kirmeles.
Beto kova su jomis tikrai nebaigta, nes jeigu ta kirmele buvo nemaza, jinai garantuotai dejo kiausinelius, kurie issiris. Vermoxas kiausiniu neveikia, lervu irgi. Todel reikalinga kartoti minimum 1 karta.

Kodel islindo? Manau, kad pasiklydo. Nes jos gyvena plonam zarnyne, tuomet kai patenka i storaji, sugrizt atgal i plonaji negali, nes ten voztuvai zarnyne neleidzia, o terpe joms ten nelabai tinkama, todel gal pradeda blaskytis ir per klaida islenda. Jeigu sugebejo nakti islist, jinai buvo gyva, nes nakti jos ir yra aktyviausios.
Papildyta:
QUOTE(braskelina @ 2011 01 15, 23:41)
Mes va su dukryte prieš savaitę sugėrėm po porciją vermox mirksiukas.gif Daktarė įtarė,kad vaikas gali turėt kirmėlių.Dar po savaitės kartosime gydymą,nes kaip rašo reikia du kart sugert porcijas rolleyes.gif Sugėrus vaistus,kelias naktis nemiegojau,bijojau,kad pradės lysti doh.gif Bet va savaitė ir jokių kirmėlių g.gif Išmatose nieko neradau.Ar jos suiro ar gali būti,kad jų net ir nebuvo g.gif Kažkaip įsivaizdavau,kirmėles rasiu išmatose g.gif


Kirminus gali rast ismatose tuomet, jeigu sugeri Pirantelio, nes nuo jo kirminai nezuva, o suparalizuoja ju siurbtukus, kuriais jos prisisiurbia prie zarnos, todel jos atkimba ir zarnos jas ismeta gyvas, bet suparalyzuotas. O vermoxas jas nuzudo, todel zarnynas jas priima kaip maista ir suvirskina. Kiek gerai suvirskina priklauso, ar aukstai, ar zemai zarnose jos buvo. Tad imanoma, kad gali rast puse kirmino.
Atsakyti
Va,o kas liečia kosulį,tai mano panelei nei viena naktis nepraeidavo be kosulio.Kažkaip vis man keista būdavo,atrodo lyg sveika,dieną nekosi,o vat naktim vis pakosėdavo.Beje jin pas mane visad būdavo laaaaaabai liekna.O dabar žiūriu,kad po savaitės kai sugėrėme porciją,jin man gerokai taisosi biggrin.gif Mitybos raciono nekeitėme,o vat storėja akyse lotuliukas.gif Na žiūrėsim,po savaitėlės kartojame gydymą 3 tablietkom.Beje prisiskaičius,kad turi kartu gydytis visa šeima,geriu ir aš prieškirmėlinius vaistus,nors niekuom nesiskundžiau.Kaip nekeista,jokio matomo šalutinio poveikio nei man nei vaikui.Teko girdėt,kad kiti viduriuoja ar dar kitaip sunegaluoja.Labai keistas vermoxo dozavimas,tiek vaikui 3 metų tiek suaugusiam daktarė liepė gert po pilnas 3 tabletes kas vakarą unsure.gif Na iki šiol dar niekada nebuvom nei gydymui nei profilaktiškai gerusios vaistų nuo kirminų.Tai dabar sugėrus vieną porciją,o po 2 savaičių kitą,kažin ar galiu tikėtis,jog gydymas baigtas ir bjaurybių nebelikę g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2011 01 17, 22:49)
Tai dabar sugėrus vieną porciją,o po 2 savaičių kitą,kažin ar galiu tikėtis,jog gydymas baigtas ir bjaurybių nebelikę g.gif


Negali. Tikrai gali buti islike. Po keliu menesiu vel reik daryt tyrimus ir ziuret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 18 sausio 2011 - 08:21
QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 17, 22:10)
Na gal pas tave ne viena ji buvo, juolab, kad sakei jog slubavo sveikata. O jeigu jauteisi visuomet gerai, tai kodel ne.. Galejo buti ir viena..? O jeigu buvo daugiau,  tai galejo i gabaliukus susivirskint ir kakoje nesimatyt. Ar kosejai kokiu nors periodu? Kazkur auksciau aprasiau askaridziu gyvevimo cikla. Jeigu kosedavai, tai garantuotai lervos plauciuose sedi. Nebekalbant apie suaugusias zarnyno kirmeles.
Beto kova su jomis tikrai nebaigta, nes jeigu ta kirmele buvo nemaza, jinai garantuotai dejo kiausinelius, kurie issiris. Vermoxas kiausiniu neveikia, lervu irgi. Todel reikalinga kartoti minimum 1 karta.

Kodel islindo? Manau, kad pasiklydo. Nes jos gyvena plonam zarnyne, tuomet kai patenka i storaji, sugrizt atgal i plonaji negali, nes ten voztuvai zarnyne neleidzia, o terpe joms ten nelabai tinkama, todel gal pradeda blaskytis ir per klaida islenda. Jeigu sugebejo nakti islist, jinai buvo gyva, nes nakti jos ir yra aktyviausios.
Papildyta:
Kirminus gali rast ismatose tuomet, jeigu sugeri Pirantelio, nes nuo jo kirminai nezuva, o suparalizuoja ju siurbtukus, kuriais jos prisisiurbia prie zarnos, todel jos atkimba ir zarnos jas ismeta gyvas, bet suparalyzuotas. O vermoxas jas nuzudo, todel zarnynas jas priima kaip maista ir suvirskina. Kiek gerai suvirskina priklauso, ar aukstai, ar zemai zarnose jos buvo. Tad imanoma, kad gali rast puse kirmino.

Vienu laikotarpiu, mes visi, išskyrus vyrą kosėjome, ir gana ilgai, galvojau, kad virusai puola. Po to pradėjo pykinti, jaustis kartumas burnoje, strigti virškinimas, o sūnui ištisai skaudėti pilvą. Dabar tikiu, kad turbūt nuo kirmėlių, nes vaistus sugėrus, jis jau nuo vakar pilvuko skausmais nesiskundžia, kad man labai pagerėtų tai nepasakyčiau. Aš gėriau vaistus "Decaris", vaikiai "pirateli", tai dėl to ir tikėjausi, tas kirmeles pamatyti, nes rašė, kad vaistai veikia paralyžuojančiai. Tačiau pas nei vieną taip ir nepamatėme. Tačiau, būklė sūnui pagerėjo tikrai. Dabar gersim dar po dviejų savaičių praėjus nuo pirmo karto. Aš tik galvoju, o kaip būti tikrai, kad tų kiaušinėlių ir toliau plaučiuose neliks, ir vėl organizme šitų brudų neprisiveis. Kaip tuos kiaušinėlius kažin galima išnaikinti? Arba, kaip rimčiau su tais kirminais kovoti, aš taip nebenoriu, kad jų vėl prisiveistų?
Atsakyti