Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

QUOTE(alexxandra @ 2008 06 05, 22:04)
Pala pala... O tai VT egze bilietus duoda traukt?  doh.gif


Taip, per valstybinius trauki bilietus, nors ir per paprastus buna. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilka777 @ 2008 06 05, 19:56)
Lygiai tokie pat klausimai ir man buvo per VT - 75 bilietas.  mirksiukas.gif  I pirma, antra gerai parasiau, o stai paskutini Pitersa su Laikertu sumaisiau. Bet svarbiausia, kad jau islaikytas. ax.gif  O kaip tau sekesi?  mirksiukas.gif


mano buvo 5 variantas smile.gif
as irgi taip plius minus, pirma parasiau daug maz, kazkaip stresas smegenis uzgule biggrin.gif antra normaliai parasiau, o 3 kaip ir tu su laikertu primaisiau, man ir vanagas priejes pats taip pasake.... tai norejau sakyt "o ka man daryt kad as to piterso neprisimenu doh.gif " lotuliukas.gif o kaip bus tai nzn, bijau net pagalvot...o rezultatai tik kita treciadieni bus, tai daba lauksiu ir bijosiu doh.gif nu bet reik tiketis, kad gausiu ir ta antra diplomo dali blink.gif g.gif
QUOTE(alexxandra @ 2008 06 05, 20:04)
Pala pala... O tai VT egze bilietus duoda traukt?  doh.gif

nu mums tai traukt nedave, kviete pagal pavardes ir kiekvienam padave po lapa su klausimais smile.gif tai kam kaip kliuvo... kitu klausimu nelabai zinau, nes isskubejau is egzo su reikalais... tai kiek teko nugirst buvo ir 5P, ir 7S... visokiu....
siaip nepasirode jie man piktybiniai, lakstyt nelakste, nervuot nenervavo biggrin.gif ir siaip vanagas praeidamas dar kiekvienam po koki komentara numete, kas negerai ar kokia uzuomina... man tai tik pasake kad su laikertu maisau biggrin.gif draugei primine apie jegas veikiancias organizacija... nu zodziu siaip taip kazkaip ramiau nei po KT... bet vis tiek kai ziania kad neviska gerai parasei, tai neramu belaukiant rezultatu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p.s.: 05 birželio 2008 - 22:01
Sveika Lilka!!! 4u.gif
Dar karta tau labai aciu rolleyes.gif
Noriu dar vieno tavo klausimo, o kaip su praktika?
Ar pati turejai susirasti vieta ir ar butinai ji turejo buti viesoje istaigoje?
Antras semestras 4 kurso buvo tik praktika, ar ir kazkokie egzaminai?
Papasakok kaip buvo ten... aciu uz 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(AHAVA @ 2008 03 24, 18:35)
Sveikos  4u.gif
Jau turiu ne tik KT, bet ir AT praeitu metu dienininku valstybinio konspekta smile.gif Ir as vis dar su dziaugsmu keisiuosi i TEISES TEORIJOS IR CT, CPT naudinga medziaga 4u.gif
Turiu TEISES TEORIJOS praeitu metu konspekta valstybinio taip pat, ji su malonumu keisiuosi i CT ir CPT 4u.gif  4u.gif  4u.gif

sveikute, gal galetum ir su manim pasidalint, tiek KT, tiek AT, tiek Teises teorija? kzk dar neapsisprendziu ka tiksliai laikyt unsure.gif , galiu atsiust ka turiu ct ir cpt (tik negarantuoju, kad nebus tokie patys, kaip kitu, nes maciau,kad nemazai buvo cpt ir ct siuntusiu mirksiukas.gif )
ssincerity@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(sincerity @ 2008 10 24, 15:33)
sveikute, gal galetum ir su manim pasidalint, tiek KT, tiek AT, tiek Teises teorija? kzk dar neapsisprendziu ka tiksliai laikyt unsure.gif , galiu atsiust ka turiu ct ir cpt (tik negarantuoju, kad nebus tokie patys, kaip kitu, nes maciau,kad nemazai buvo cpt ir ct siuntusiu  mirksiukas.gif )
ssincerity@gmail.com

aisku, jei tau ju dar reikia biggrin.gif , neatkreipiau demesio i data, matyt, jau busi issilaikius ax.gif
Atsakyti
schmoll.gif g.gif O gal galit pasidalinti valstybiniais Teisės teorijos konspektukais ?
edbika@gmail.com
4u.gif
Atsakyti
Mergaitės,
Kiek žinau vaikščiojo čia kažkada BT (baudžiako) pratybos išspręstos.
Gal kuri galėtų su manim pasidalinti? unsure.gif Kaip tik mokausi BT bendrąją dalį, kaip spręsti uždavinius, todėl tos pratybos man labai praverstų...

Parašykit man į až, kuri turit, iš anksto dėkoju 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

Netyčia užtikau šią temą ax.gif Labai jau aktuali pasirodė.

Permečiau, kad dauguma renkas bet ką, tik ne BT.
O aš kaip tik ją noriu rinktis.

Gal kas turit konspektą ar uždavinius išspręstus mirksiukas.gif Beje ir teisės teorija nepamaišytų ax.gif

Labai lauksiu meilu giedre.jakutiene@gmail.com
Atsakyti
Gal cia nebelabai kas uzsuka i sita temele, bet jeigu taip netycia ivyktu, tai butu toks prasymas lotuliukas.gif
buciau ziauriai dekinga, jeigu kuri man persiustu AT ir KT tuos konspektukus ax.gif blush2.gif
Jeigu ka, tai gal ir as turiu kokios medziagos, rasykit, paziuresiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AHAVA @ 2008 03 13, 15:51)
Zinokit turiu Konstitucines valstybinio egzamino konspekta praeitu metu. Dienininkai dare 4u.gif
Galiu pasidalinti tongue.gif Pati sio egzo nelaikysiu...Nemyliu biggrin.gif

O kas turi ka nors CT ir CPT? Man taip visko norisi, kas naudinga...Pasidalinkit ka...


As labai noreciau gauti Konstitucines valstybinio egzamino konspektus,jei galima :ax:mano email. rasosgeles@yahoo.com
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
gal yra laikiusiu valstybini tarptautines t., nors cia siek tiek atsiliepimu buvo, bet kzk mazoka...kaip ten su uzdavinuku, ar l sunkus? ir kaip su privatine, ar jos ten daug buna, ar pagrindas viesoji? blush2.gif
Atsakyti
sveikos,

nebe itin aktyvus sis forumas atrodo, kad... bet gal sulauksiu kokios pagalbos rolleyes.gif

ar galetu kas nors pasidalinti konstitucines teises ir teises teorijos konspektais didiesems egzaminams smile.gif
Atsakyti