Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

Apklausa: Kur žadat praleisti, atšvęsti Kalėdas ir/ar Naujuosius metus? (30 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Nedepresuojam, net jei ir nėra baisiai šilta ir faina!

user posted image

Gyvenimas Vokietijoje
Visoms naujai atvykusioms į DE
Mes gyvenam čia (žemėlapis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orkinta: 16 spalio 2015 - 09:52
Mes tikriausiai pirksim Jack Russell.

Ja ja, vaikai daug geriau.. Vakar buvom Kindergeburtstag, tai irgi temos, aha jums jau virš 30, kodel dar vaikų nėra ir tt.. Kaip nervina, ir pabandyk kažką argumentuot, tai tuoj pasidarai kažkoks nenormalus, su kokia tai keista nuomone biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Aciu Orkinta uz nauja tema 4u.gif

QUOTE(Orkinta @ 2015 10 16, 09:30)
geras variantas  bigsmile.gif ir faini, ir mazi ir temperamentas labai neblogas. gal kiek ligu sarasas gasdina. tik kita beda, kad labai reti. paziurejau aplink mus nelabai kokie pasiulymai... g.gif aciu

kaip del lojimo? ir kaip sutaria su vaikais?

zinokit blogai, kai tos konkrecios veisles turi aprasymus. nes tada skaitai, renkiesi. ir taip be galo be krasto randi prie ko prisikabinti  biggrin.gif vat galetu gyvenime koks atsitiktinumas nutikti. va kokie kaimynai suniuku pasiulytu, ar kokie draugai. tada imtum ir per daug nesvarstytum.

Sitie suniukai mums irgi patiko, bet atpuole del sveikatos verysad.gif

Puikiai sutaria wub.gif

As tai buciau emusi bet koki, domejausi prieglaudose. Bet dabar labai dziaugiuosi, kad vyras pasidomejo, nes yra ir labai graziu, smagiu, bet baisu vienus namuose palikti ir pan. smile.gif Mano vyras labai norejo vipeto, puikus sunys, bet pasirinkome mazesni suniuka.
Tik, kad bichoniuku irgi nera daug pasiulymu ax.gif
Patinka man sitas Hundeflüsterer thumbup.gif

Tybuka, o jus galvojate apie vaikus kada nors ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaka: 16 spalio 2015 - 10:30
QUOTE(Pasaka @ 2015 10 16, 10:05)
Tybuka, o jus galvojate apie vaikus kada nors ?  4u.gif


Tokios temos neaptarinejamos forume mirksiukas.gif ax.gif 4u.gif

Tik man ziauriai nepatinka teisintis (nors as dazniausiai ir nesiteisinu, nes kantrybes nera aiskinti) kitiems, kodel yra taip ar ne kitaip.. Ir tas mastymas, ai nu jo virs 30, tai jau laikas gimdyt ir kiti lia lia.. Apsisprendimas vaiku turet, tai musu dvieju, o ne uosvienes ar kokios tetules...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tybuka: 16 spalio 2015 - 10:42
QUOTE(Tybuka @ 2015 10 16, 10:39)
Tokios temos neaptarinejamos forume  mirksiukas.gif  ax.gif  4u.gif

Tik man ziauriai nepatinka teisintis (nors as dazniausiai ir nesiteisinu, nes kantrybes nera aiskinti) kitiems, kodel yra taip ar ne kitaip.. Ir tas mastymas, ai nu jo virs 30, tai jau laikas gimdyt ir kiti lia lia.. Apsisprendimas vaiku turet, tai musu dvieju, o ne uosvienes ar kokios tetules...

Suprantama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka @ 2015 10 15, 21:29)
zirne, smagu, kad ryzaisi rimtiems mokslams  4u.gif  ar labai sunku? Gal buvai sutikusi H.Juskeviciu? Sekmes tau ir kantrybes  4u.gif

Del sunkumo, tai cia labai realiatyvu. Kai patinka, tai ir tas sunkumas nesunkus atrodo. Siaip labai daug skaityti reikia. Nepakanka ismokti faktus, reikia viska pagristi. Rasai koki darba ir nezinai i ta puse, ar i pievas pagrindei doh.gif
Sudetingiau su organizaciniais klausimais, nezinau kaip pavyks gauti atostogas, kad i sesijas suvazineciau. Kita sesija dabar padare sausio menesi, nors pries menesi sake, kad sausy tai tikrai nebus. Siaip man sausis labai gerai, nes vistiek egzaminu laikyti turesiu vaziuoti, tai tuo paciu galiu i paskaitas atvaikscioti, tikiuosi nebepakeis. Tai sausis jau ne problema, o paskui matysim. Sunku kai negali konkreciai planuoti.
Man geriausiai butu, kad jie ateinanciu metu plana bent jau gruodzio menesi duotu, tada as galeciau darbe atostogas uzsirasyti, o, jei neuzsirasysiu, tai paskui kazin ar gausiu. Uztai man visas tas reikalas labai avantiura primena, matysim kaip as cia sugebesiu susisukti.
H. Juskeviciaus nesutikau. Jis LEU desto? Tavo giminaitis gal?
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 10 16, 10:39)
Tokios temos neaptarinejamos forume  mirksiukas.gif  ax.gif  4u.gif

Tik man ziauriai nepatinka teisintis (nors as dazniausiai ir nesiteisinu, nes kantrybes nera aiskinti) kitiems, kodel yra taip ar ne kitaip.. Ir tas mastymas, ai nu jo virs 30, tai jau laikas gimdyt ir kiti lia lia.. Apsisprendimas vaiku turet, tai musu dvieju, o ne uosvienes ar kokios tetules...

A ko ne? Visai idomu gi! Kuo asmeniskiau, tuo idomiau smile.gif

Mastymas cia visai teisingas: kuo jaunesni, tuo vaikai sveikesni gaunasi (bent procentaliai; spermos kokybe geresne) ir vaikus auginti paprasciau. Kuo vyresnis, tuo labiau drebi del kiekvieno to vaiko pirstelejimo (jei pats ne medikas ar ne visai atsipalaidaves). 4u.gif
Bet gyvenimas gali buti grazus ir idomus ir be vaiku. Teisingai, ne boboms cia spresti, kada tuos vaikus daryti ir ar apskirai juos daryti
Atsakyti
turiu klausima toms, kurios vazineja i LT su busiukais.
Gal zinot ar yra kokia firma, kuri veza keleivius ne tik LT-DE ar DE-LT, o ir perveza Vokietijoj is vienos vietoves i kita. Domina konkreciai Bavarija. Nes jei reikes man pervaziuot i kita darbo vieta, tai gali pasirodyti, kad ir 3 autobusu per maza bus, o ir su lagaminu sudetinga. Todel domina, ar kas teikia tokia paslauga?
Atsakyti
Teisingai Uups pastebejo - snauceris, Orkinta, pagal tavo apibudinima tiktu labiausiai, bet jei nelimpa, tai nelimpa...
Ziurejom ir mes bisoniuka, bet pagal charakteri mums labiau patiko Havaneser, daugiau laukinis smile.gif Laukiam kol truputi mazoji paaugs, tada ieskosim.
QUOTE(zirne @ 2015 10 16, 12:39)
Sudetingiau su organizaciniais klausimais

As ir manau, kad tai bus sunkiausiai, bent man taip buvo. Po savo mokslu buvau dar istojus i antra magistrantura, bet tuo paciu metu ir darbo pobudis, ir valdzia keitesi, tad jau nepaveziau. Bet pasistengus viskas imanoma, linkiu sekmes, zirne smile.gif!
QUOTE(RasaZFR @ 2015 10 16, 12:46)
Mastymas cia visai teisingas: kuo jaunesni, tuo  vaikai sveikesni gaunasi

Teisingas, teisingas nors ir as kol negime mazoji taip negalvojau smile.gif
Atsakyti
Orkinta, dar paziurekit kada aplink jus kokia sunu paroda, nueikit ten, tai ir lojima girdesit, ir gyvai paciupinesit biggrin.gif ir su veisejais galima pasneketi. Mes taip antra katyte rinkomes ax.gif

Siandien pervede Finanzamt pinigu bigsmile.gif viska cento tikslumu kaip apskaiciavau. O prie Krankheitskosten savo dantu implanta LT (su lietuviskom saskaitom - neverciau), abu skrydzius i LT dalinai, ir net nakvyne Kempinsky (po operacijos) irasiau, ir nieko neatmete cool.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 16 spalio 2015 - 16:49
QUOTE(Tybuka @ 2015 10 16, 12:39)
Tokios temos neaptarinejamos forume  mirksiukas.gif  ax.gif  4u.gif



tai cia nuo kada? g.gif Ir kur tai parasyta? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atenyte: 16 spalio 2015 - 16:50
QUOTE(moocho @ 2015 10 16, 15:26)
Orkinta, dar paziurekit kada aplink jus kokia sunu paroda, nueikit ten, tai ir lojima girdesit, ir gyvai paciupinesit biggrin.gif ir su veisejais galima pasneketi. Mes taip antra katyte rinkomes ax.gif

ideja gera, bet jetau kiek cia laukti ir tempti reikia. as gi jau siandien noriu biggrin.gif

Atsakyti