Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

Apklausa: Kur žadat praleisti, atšvęsti Kalėdas ir/ar Naujuosius metus? (30 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
tai va, mergos. O pas mane darbe stebisi visi, kad as i kava tris cukraus dedu biggrin.gif nes as nemegstu karciu dalyku! nemegstu nei juodo sokolado, nei greipfruktu, nei campari, nei gintonic lotuliukas.gif
Wer seinen Kaffee am liebsten schwarz trinkt oder eine Vorliebe für bittere Schokolade hat, zeigt den aktuellen Studienergebnissen zufolge vermehrt dunkle Persönlichkeitsmerkmale, einschließlich Machiavellismus, Sadismus und Narzissmus. Bei Bevorzugung süßer, saurer und salziger Geschmacksrichtungen seien keine vergleichbaren Zusammenhänge mit den Charaktereigenschaften feststellbar, berichten die Wissenschaftler.
http://www.heilpraxi...n-2015101547316
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 10 17, 20:41)
[i]Wer seinen Kaffee am liebsten schwarz trinkt oder eine Vorliebe für bittere Schokolade hat, zeigt den aktuellen Studienergebnissen zufolge vermehrt dunkle Persönlichkeitsmerkmale, einschließlich Machiavellismus, Sadismus und Narzissmus.

lotuliukas.gif
Man cia panasu i reklamini "darbeli": rykit cukru ir kitus saldumynus, tai mes bent darbo turesim smile.gif
Visko su saiku!
Atsakyti
aha ahaaaaaa Rasa, nebandyk dabar issisukinet lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
haha.....
user posted image


kaip sako Jungas,-
'I must also have a dark side if i am to be whole', Teisingiau ir nebuna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 18 spalio 2015 - 11:08
tai as sweet ir hot lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jetau kokie batai blink.gif http://de.tommy.com/...4...D48&size=36 ir dar kiek kainuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit. Kaip isnaikinti geltonas demes baltuose baltiniuose pazastu srityse? g.gif Paprasti milteliai neisplauna
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 10 18, 20:05)
tai as sweet ir hot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jetau kokie batai  blink.gif http://de.tommy.com/...4...D48&size=36 ir dar kiek kainuoja lotuliukas.gif

Kokie baisus doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Atenyte @ 2015 10 18, 20:11)
Merginos, patarkit. Kaip isnaikinti geltonas demes baltuose baltiniuose pazastu srityse?  g.gif Paprasti milteliai neisplauna

Neisimsi jau niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Siaip yra priemoniu nuo prakaito demiu, bet labai sunku pasakyt kiek jos pagelbes, nes jos istikruju sunkiai iveikiamos. Pvz. kad ir si. Labai daug priklauso nuo audinio ir demes kiek ji isisenejusi. As is sitos serijos tai nemazai turiu ir naudoju. Yra ir liaudisku budu - soda, actu, langu plovikliu valo. Pabandyk, blogiau nebus.
O siaip tai as karts nuo karto naudoju sia priemone- Dr. Beckmann Super Weiß , labai gerai balina ir isisenejusi geltonuma nuima. O spalvotiems audiniams beveik kiekvienakart naudoju domol Farb- & Schmutzfangtücher , drabuzio spalva islieka intensyvi ir po skalbimo, man labai sios serveteles patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 19 spalio 2015 - 10:03
Labas rytas.
Sergu... Jau nuo ketvirtadienio tokia be jegu sliauziojau, tai man salta, tai galva skauda, o nuo savaitgalio - jau kaip reikiant. Nepatinka man sirgti. Nei sis, nei tas. Nieko padoraus nuveikti neimanoma, tik ant sofkes su teliku gamelinti (cia sulietuvinau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 10 19, 10:57)
Labas rytas.
Sergu... Jau nuo  ketvirtadienio tokia be jegu sliauziojau, tai man salta, tai galva skauda, o nuo savaitgalio - jau kaip reikiant. Nepatinka man sirgti.


Pas mane irgi panasiai, visa praėjusią savaite nei šiokia nei tokia vaiksciojau, dabar dar ir kosulys prisidėjo, kita savaite bus gal geriau su šiltesniu oru Turkijoj..
Sveik 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif bandysiu kazka, blogiau nebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2015 10 18, 21:11)
Merginos, patarkit. Kaip isnaikinti geltonas demes baltuose baltiniuose pazastu srityse?  g.gif Paprasti milteliai neisplauna

as vis ruosiuosi baltus viska surinkt ir su chlorke praskalbt, siaip ta metoda naudojau lig siol tik duso uzuolaidai, po to buna baltut baltutele, jauciu tiktu ir normaliems skalbiniams...aisku po to reiktu su milteliais dar praskalbt, o tai chlorke smirdetu lotuliukas.gif
Atsakyti