Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(artemide23 @ 2015 10 30, 20:47)
Pries kelias savaites pasitvirtinau diploma NOKUT smile.gif Pas mane diplomo priedas dviem kalbom, tai jo nereikia versti, bet pagrindinis Diplomo lapas jisai pas mane tik lietuviu kalba, tai ji verciau i anglu. Reikia paso kopijos. Mokyklini atestata, jo versti nereikia, tiesiog kopija.
Del islyginamuju nieko nezinau. Gyventi/dirbti Norvegijoje nereikia, nes ir pildant forma raso, jeigu turite Norvegiska ID rasyti, jeigu neturite, praleisti si laukeli

ačiū smile.gif
Tai realiai viską į anglų galima versti o ne norvegų?
P.S. po kiek laiko patvirtino? Atsiunčia kokį nors patvirtinantį lapą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 30 spalio 2015 - 20:52
QUOTE(JayJay @ 2015 10 30, 20:52)
ačiū smile.gif
Tai realiai viską į anglų galima versti o ne norvegų?
P.S. po kiek laiko patvirtino? Atsiunčia kokį nors patvirtinantį lapą?


Uztenka anglu smile.gif
Kai issiunciau dokumentus, gavau el.laiska, kur buvo parasyta, kad jie gavo mano dokumentus na ir po 3 savaiciu atejo jau normalus laiskas su patvirtinimu smile.gif
Atsakyti
Man irgi atejo per 3 savaites patvirtinimas is Nokut biggrin.gif
Diplomus buvau issivertus i anglu, o priedu ne, nes ten buvo ir angliskai.
Tiesa, neturejau mokyklos baigimo atestato, nes ji palikau pirmajam universitete (neatsiemau kai baigiau), tai ta ir parasiau pastabose - praejo.
Pgal ju studio poengu skaiciavimus as jau beveik profesore lotuliukas.gif Tik niekam tokios profesores nereik hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 31 spalio 2015 - 10:47
Labas mielosios su helovynu smile.gif Prisipirkom saldainiu ,lauksim monstru...
Kalbejot apie nokut,o norvegai pripazysta aukstesniji issilavinima ?Kaimyne bande ,ji baigus pedagogini ,tik aukstesniji,tai atmete,tipo nesupranta koks cia issilavinimas?Idomiai.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2015 10 31, 11:46)
Man irgi atejo per 3 savaites patvirtinimas is Nokut biggrin.gif
Diplomus buvau issivertus i anglu, o priedu ne, nes ten buvo ir angliskai.
Tiesa, neturejau mokyklos baigimo atestato, nes ji palikau pirmajam universitete (neatsiemau kai baigiau), tai ta ir parasiau pastabose - praejo.
Pgal ju studio poengu skaiciavimus as jau beveik profesore  lotuliukas.gif Tik niekam tokios profesores nereik hihihi.gif

Nerandat darbo pagal specialybę? Aš irgi tą išsilavinimą pasitvirtinsiu tik kad būtų dėl visa pikto, realiai tai manau net neprireiks verysad.gif Kažkaip kaip suprantu Norgėj visiems nusispjaut į tą tavo išsilavinimą ir šansų gaut pagal jį darbą... biggrin.gif
Atsakyti
O jeigu priedo neverčiat, tai reikia jį patvirtinti notaru? Visus lapus tvirtinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2015 11 01, 12:31)
O jeigu priedo neverčiat, tai reikia jį patvirtinti notaru? Visus lapus tvirtinti? smile.gif


Taip, reikia pas notara pasidaryti visu lapu kopijas ir pasitvirtinti
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2015 11 01, 00:39)
Nerandat darbo pagal specialybę? Aš irgi tą išsilavinimą pasitvirtinsiu tik kad būtų dėl visa pikto, realiai tai manau net neprireiks  verysad.gif Kažkaip kaip suprantu Norgėj visiems nusispjaut į tą tavo išsilavinimą ir šansų gaut pagal jį darbą... biggrin.gif

Jei kalbeciau super norvegiskai, gal butu lengviau. Bet is kitos puses, dauguma istaigu net nenori lb smarkiai issilavinusiu, nes tada kyla valandinis.

QUOTE(artemide23 @ 2015 11 01, 14:03)
Taip, reikia pas notara pasidaryti visu lapu kopijas ir pasitvirtinti

Man prieme namie atsviestas priedo kopijas, be jokiu patvirtinimu. Tik diplomus buvau lt issivertus i anglu ir notariskai patvirtintus.
Atsakyti
Sveikos! Siandiena nudziugino teigiamas NT wub.gif pirmas neštumas,No dar žali ! Turiu eiti pas seimos gyd. Ar galiu eiti tiesiai pas jordmor? Dabar turetu buti 6-7sav. Kada eiti? Noriu kad patvirtintu nestuma,prasau pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BadTime @ 2015 11 01, 23:38)
Sveikos! Siandiena nudziugino teigiamas NT  wub.gif  pirmas neštumas,No dar žali ! Turiu eiti pas seimos gyd. Ar galiu eiti tiesiai pas jordmor? Dabar turetu buti 6-7sav. Kada eiti? Noriu kad patvirtintu nestuma,prasau pagalbos mirksiukas.gif


Pirma karta reikia eiti pas fastlege, o veliau jau galima pas jordmor. Siaip sakoma, kad reikia eiti 12 savaite, bet as pirma karta buvau man atrodo 10 savaite. Uzves kortele. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
as pas jordmor ėjau is karto. O pas fastlege dar nesu buvus kol kas smile.gif
Atsakyti
as dabar susimąsčiau. Reikia man vaiką užregistruoti Politi? Na jis gimė cia tai automatiskai gavo ID numerį. Jam jau 6 men
Atsakyti