Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(Mide @ 2016 01 30, 21:16)
Nenupute vejas?

Koks vejas biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 01 25, 19:15)
as vel su klausimais: laikant katina, paprasta koki, kuris ir i lauka iseina ir toboj. ar reikia skiepyti dar ka su jais daryt? smile.gif


ir nuo kirminu suduot tablete wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Igniux @ 2016 01 30, 22:20)
Koks vejas biggrin.gif  cool.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(*agnyte* @ 2016 01 31, 11:35)
ir nuo kirminu suduot tablete wink.gif

aha,ta kazkaip zinojau smile.gif
siaip neleidzia mums nuomos sutartis jokiu gyvunu, o vaikas taip nori. tai svarstau gal kokia juru kiaulyte ar dar koki gyvi. nors labiau linkus prie sunu kaciu...
Gal zinot kur butu netoli aplink Osla paiplaukiot su koku laivu, na kaip turistiniu, kad kazka pamatyti? Atvyks sese su teciu, norim kazka parodyt. Karaliu rumuose, Vigelande ir pan jau yra buve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mide: 31 sausio 2016 - 12:32
QUOTE(Mide @ 2016 01 30, 23:16)
Nenupute vejas?


mes be elektros vakar pasedejom ilgokai doh.gif bet kaip blogai be elektros, nei interneto, nei teliko, knygu irgi neskaitysi prie zvakiu biggrin.gif tik miegot eit ir belieka.

mane sinusitas kamuoja jau antra savaite, kaip susiktai skauda viena veido puse, baigiu nuciuozt nuo proto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2016 01 31, 16:34)
mes be elektros vakar pasedejom ilgokai  doh.gif bet kaip blogai be elektros, nei interneto, nei teliko, knygu irgi neskaitysi prie zvakiu  biggrin.gif tik miegot eit ir belieka.

mane sinusitas kamuoja jau antra savaite, kaip susiktai skauda viena veido puse, baigiu nuciuozt nuo proto  verysad.gif

eina sau. Eik pas daktara blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 01 31, 12:31)

Gal zinot kur butu netoli aplink Osla paiplaukiot su koku laivu, na kaip turistiniu, kad kazka pamatyti? Atvyks sese su teciu, norim kazka parodyt. Karaliu rumuose, Vigelande ir pan  jau yra buve


kad dabar kaip ir ne sezonas. nebent galit siaip sest i koki kelta is Aker bryges. vienas iki manes plaukia smile.gif tai atplaukus ten galima pasivaikstinet, pamatyt Statoil ofiso pastata, gan ispudingai atrodo. ji rode per norvegu seriala "okupuoti".
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 02 03, 21:36)
kad dabar kaip ir ne sezonas. nebent galit siaip sest i koki kelta is Aker bryges. vienas iki manes plaukia smile.gif tai atplaukus ten galima pasivaikstinet, pamatyt Statoil ofiso pastata, gan ispudingai atrodo. ji rode per norvegu seriala "okupuoti".

hmm,gera mintis!
Dydo,kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 02 06, 22:21)
hmm,gera mintis!
Dydo,kaip tu?


tik pasiziurek i grafika. jis plaukia darbo dienom, ryte ir po pietu. Fornebu kryptis. yra kur pasivaiksciot cia pas mus. o jei savaitgali norit plaukt, tai tada siulau Nesoddtangen. mes kazkada plaukem pirmyn ir atgal, su tuo paciu smile.gif tokia mini atrakcija pasidarem smile.gif abu plaukia is Aker bryges.
Atsakyti
blink.gif Laba ,nu ir orelis pas mus
Kur issilakste visos?
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2016 02 06, 23:21)
hmm,gera mintis!
Dydo,kaip tu?

aciu, jau dabar pusiau su beda. sinusitas praejo, tai gripa pasigavau doh.gif o kaip komplikacija kosulys ir vel sinusitas doh.gif pavargau sirgti, bet jau matau sviesa tunelio gale smile.gif daug geriau jauciuosi

siandien tai vesoka, bet siaip sirdis dziaugiasi, dienos kaip pailgejo, saulute vis islenda bigsmile.gif man jau pavasariu kvepia
Atsakyti
Aš ir šiemet jau antrą kartą sergu, gerklė, o su ja ir temperatūra sukyla, po to dar aišku sloga po kurios eina sinusitas. Toks jausmas, kad imuniteto nulis pas mane.
Smagu rytais, prieš 7 išvažiuojam tai jau šviesoka. Kita savaite gal jau ir šviesų nebereikės ryte😃
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
KAd sviesu tai tikrai fainai,jau laukiu silumos.
Zinokit kaip mane beria,jetus tu mano,kaip paauglysteje spuoguota...kazkas netinka

Ka jus dovanojat ,kai vaikai eina i gimsius?Ar dedat kronas ,ar perkat ?Turiu uzduoti iki kito treciadienio.

Parveziau crocsus merginai,bet gryzo ir slapios kojos doh.gif

Jovitaj gerk gelomirtoli ,labai padeda,bent jau man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazoji feja: 26 vasario 2016 - 15:07