Įkraunama...
Įkraunama...

Londonas ir londonietės smagiai laukia Kalėdų

QUOTE(Limcamca @ 2015 12 03, 11:47)
Toli nuo scenos. Kaip Madona pati atrode?
A, bet ziurek si karta griuvo, griuvo kelis kartus pries koncerta ir nenumire tau kaip Dzeksonas  biggrin.gif Juodas jumoras  biggrin.gif

Jo,toli sedejom...Nu ji nesikeicia biggrin.gif Kokia pries 10m buvo,tokia ir dabar biggrin.gif Bent jau kiek iziuret ejos biggrin.gif
O Dzeksono labai gaila...Galejo bent ta mano koncerta atbut ir tada numirt ax.gif Labai i jo koncerta norejom...Esu buvus Circus de solei pagal Dzeksono dainas,tai labai labai patiko mirksiukas.gif DAbar maciau su kazkokia nauja programa atvaziuoja,irgi labai noriu nueit...Dar i ColdPlay koncerta noriu-patys pigiausi bileitai po 100sv...GAlvojam dar...Nes dviem jau 200sv,jau kaip ir trecdalis kokios keliones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2015 12 02, 22:23)

wub.gif belekokio gerumo...
Labas visoms..
Atsakyti
Labz,

Katinukas dabar toks pabaisiukas. Jie man suaugę gražesni nei vaikai.. Vakar veisėja atsiuntė video, tai pilvas didžiulis , o pats kūdas (kaip koks Afrijkos vaikas) lotuliukas.gif Pirkom iš LT, iš to paties veislyno, iš kur ir Kingas buvo.

Giega, ar brangūs buvo biletai į koncertą? Tikiu, kad labai faina buvo bigsmile.gif

Nova, bet iš kur tie įtarimai dėl piktybinių cistų? Aš visad maniau, kad jos dažniausiai nėra piktybinės. Gal tave per daug nugasdino? g.gif Viskas bus gerai 4u.gif


Buvom šian su dukryte ambasadoj, padariau pasą jai, išsiregistravau iš Lietuvos pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
Beje, man cista buvo trūkusi dar prieš abu vaikus, tai darė skubiai opraciją, labai bijojau kad nesumaišytų man visų kortų norint pastoti, nes pasakė, kad gali tekti su kiaušide atsisveikinti. Po operacijos išrašė gerti 3 mėn kontraceptines tabletes. Aš mėnesį pageriau ir sekantį - pastojau wub.gif
Atsakyti
Sveikos

Uzsiprase kriksto dukra lelkos biggrin.gif kad nurenkt, aprenkt ir maitint galetu doh.gif kur tokia rast g.gif

Atsakyti
Baby born g.gif baby anabelle 4u.gif leliu pavadinimai, visose zaislu parduotuvese. Geriausia argos, smyth, toysrus, jei nenori online.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 12 03, 22:19)
Baby born  g.gif baby anabelle  4u.gif leliu pavadinimai, visose zaislu parduotuvese. Geriausia argos, smyth, toysrus, jei nenori online.


Dekui 4u.gif reiks ieskot biggrin.gif
Nu o kaip tavo vaikai i mokyklas su lipdukais isejo? Zinok mes ir namie pakraupe buvom tokiom palaikymo programom doh.gif
Atsakyti
Hiya!

Nu as jau po vieno egzo siandien 4u.gif kazkaip reikes isgyventi iki antradienio, bet manau islaikiau... biggrin.gif

Ka veikiat? g.gif


Atsakyti
QUOTE(Mainly @ 2015 12 03, 22:37)
Hiya!

Nu as jau po vieno egzo siandien  4u.gif  kazkaip reikes isgyventi iki antradienio, bet manau islaikiau...  biggrin.gif

Ka veikiat?  g.gif


Leles ieskau mirksiukas.gif

Koki laikei?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2015 12 03, 22:14)
Sveikos

Uzsiprase kriksto dukra lelkos  biggrin.gif  kad nurenkt, aprenkt ir maitint galetu  doh.gif  kur tokia rast  g.gif

Anabele grazesne,Baby born sysiuka daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip gyvas beibiukas
http://m.ebay.co.uk/...1515?nav=SEARCH

Aha, annabele visai nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 04 gruodžio 2015 - 00:14
QUOTE(*nova* @ 2015 12 03, 21:39)
Leles ieskau  mirksiukas.gif

Koki laikei?



Spreadsheets
Atsakyti