Įkraunama...
Įkraunama...

Londonas ir londonietės smagiai laukia Kalėdų

Limcamca prajuokinai biggrin.gif kur jau man posh, toli as nuo to, as greiciau kaimiete, MB mane taip ir vadina lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
sunkiai isivaziuoju po svenciu....kazkaip jegu nera doh.gif jetau jau noriu pavasario...sviesesniu vakaru...ir atostogu noriu!!!! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isella: 06 sausio 2016 - 15:24
Nauja tema
http://www.supermama...owtopic=1017793
Atsakyti
Heida, aciukas uz naujus namus! O dabar skaityti begu, ko pripliurpete bigsmile.gif
Ai, beje, gavom lova-tikiuosi, tai pagreitins beibio atsiradima.
Papildyta:
QUOTE(*nova* @ 2016 01 06, 13:15)
Sveikos

I restoranus - vakarais  mirksiukas.gif

Jo, variantas. Tik neuzstrik su restoranais, o tai bus kaip man-amzina padaveja lotuliukas.gif
Atsakyti
Heida,o jei i koki Macdonalda?Ziurek,ir Evening dew ten dirbo,visai patenkinta buvo,ir laikus ten pagal save gali pasiderint mirksiukas.gif

Gavau siandien siuntini.Del maudimkiu galvoju g.gif Noreciau didesni dydi pasimatuot..Vienas kelnias,kuriu norejau(morgan) biski per trumpos ir nelabai aptemptos,bet i mazesni dydi netilpciau...O kitas,kurias tik del sumos isimeciau,kur Gottei isiuvai nepatiko,labai liuks thumbup.gif Kaina jau nukirpta ir kelnes uzsidetos biggrin.gif
Atsakyti
Gerai aisku ir Mac donalds drinks_cheers.gif reiktu tai ir i fabrika eiciau dirbt, darbo as nebijau jokio, bet dabar man nereik eit dirbt kad isgyventume, tai bandau pasiderint kas man prie sirdies labiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ceroc @ 2016 01 06, 18:08)
Ai, beje, gavom lova-tikiuosi, tai pagreitins beibio atsiradima.

Kas per lova, uzkalbeta gal kokia biggrin.gif
Jus jau persikraustet?
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 01 06, 16:34)
Gerai aisku ir Mac donalds  drinks_cheers.gif  reiktu tai ir i fabrika eiciau dirbt, darbo as nebijau jokio, bet dabar man nereik eit dirbt kad isgyventume, tai bandau pasiderint kas man prie sirdies labiau  blush2.gif

Nu neee, neik i makdaka, as gi jau mesmalej dirbu, o ten -dar didesne mesmale! Nop schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Heida @ 2016 01 06, 17:42)
Kas per lova, uzkalbeta gal kokia  biggrin.gif
Jus jau persikraustet?

Bijau, kad neuzkalbeta, nes nauja g.gif noriu uzkalbetos dabar! doh.gif
Atsakyti
Na jei nauja tai reiks imtis burtu tau paciai flirt.gif
Atsakyti
Del darbo,tai as noreciau vien is namu iseit...Eiciau bet kur,net ir i macdaka mirksiukas.gif Ne del pinigu-del isejimo...O del judrumo,tai man geriau,kai yra judesys,tada laikas greiciau eina,nei kai smaukais is kampo i kampa...Kazkada LT buvau Merkurijuj vyrisku rubu 3a skyriuj isidarbinus...Nu iki to 3s retai kas uzlipdavo...Atsisest nera kur,skaityt negali,nes vis koks zioplys praeina,o turi kaip ir marke laikyt...O diena kaaaaaaip letai ejo doh.gif Savaite vos istempiau,isejau...Jau geriau maistinej pardej kasoj sedesiu,nei prestizinej vietoj zioplinesiu...


Golds Gyme,jei 3 nauji nariai kartu ateina,tai kiekvienam memberis menesiui po 25sv mirksiukas.gif Aisku,kontraktas metams...Nu susigundem...Ziema tai pavaiksciosiu,sunkiausia bus vasara ax.gif Ta roga baseine pamirkom,o kaip atsigavau,kaip gera bigsmile.gif Buvom dviese su drauge,plaukiojom koki pusvalandi dviese ir tik paskui atejo keli zmones mirksiukas.gif Klases sake ir gana potustes buna,kas man ir patinka mirksiukas.gif O i sale daug zmoniu ejo,bet as ten nemegstu..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti