Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Orkinta,aha patikejau,kad pas jus viskas idealiai zaidimu saleje.Ir tau niekuom nereikia rupintis.
Dabar patikek,kad pas mus kitaip,pas jus profai dirba,pas mus kaimo liurbiai.As savo parirtim pasidalinau,o ne tau kazka bandau ipirst. As uzskius viska tikejausi,kad viskuom bus pasirupinta ir kai pamaciau padengta stala,cia buvo musu pats pirmas sventimas saleje,pradejau bliaut ir mano drauges soke buvo mano reakcijos lotuliukas.gif Paskui kaip geda buvo,kad blioviau.
Ir patikek,kiekviena karta kaip kupranugaris ten vaziuoju.Nes pati nepasirupinsi,nieks ir nesirupins.Bet laiminga kaip Oskaras,nes vaikai patenkinti,namai neapversti,uziimti ir laimingi.Manoji dabar zyzia,kad nori i zaidimu kambari,nes kaip tradicija ten svesdavom kasmet,o siemet ne.

Uupsei,as ne apie Jugendamt ir skiepus sneku.O apie Jugendamt ir U-Untersuchungen.
Pas mus yra privaloma U-Untersuchungen.
Kas ka sikiepija,man giliai dzin.Tegu daro kas kaip nori.Man giliai dzin,ar kas U-Untersuchungen daro ar ne.
As jau rasiau,kadi kai musu puske gime,grasino svogierkai,kad Jugendamt juos aplankys,nes U3 nenusiunte i Sozialamt.
Papildyta:
QUOTE(RasaZFR @ 2016 02 06, 10:08)

Turiu bent keleta, kurie niekada nemaiso maisto. Net ir restorane pirmiausia suvalgo salotas, paskui mesa, paskui bulves. Du, jei valge salotas, tai daugiau nieko ir nevalgys arba jiem ten turi buti pertrauka apie valanda ar dvi.

MB ir mano tevas taip valgo.Pirma arba bulves,arba mesa,arba darzoves.Viska atskirai biggrin.gif
Mano svogierka valgo ir labai labai ilgai,ideda 2 svakutes i burna ir tada sedi laukia.
Kai prabangiam restorane valgom,tai zinok padavejai nenukrauna stalo,kol visi nepavalgo,tai mes laukiam ir aplamai visada musu stalas buna paskutinis.
Del to tokia liekna.
Tai su ja idelaiausiai buna i buffet eiti,o ne kai meniu serviruoja.Ji visados sako,ne kitais metai butinai reiks eiti kur meniu serviruoja,bufetas,visi taip padraikai valgo lotuliukas.gif Nes mes jau pavalge buna,o ji sriuba pradeda biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
del bernu valgymo tai galiu pasakyti, kad paauglysteje prasideda normalus valgymas, apetitas. Tada viska valgo, tada galima ir visokiu naujoviu pasiulyti, viska suvalgo biggrin.gif Cia as apie savo vyresnyji, kai buvo mazas irgi buvo nevalgus, o dabar valgo didesnes porcijas nei tetis, ragauja visokias darzoves, zuvis.
Jaunesnysis normaliu pietu nelabai megsta, bet siaip irgi viska ragauja.
Vyras irgi isrankus, jam skaniausiai steikas su keptomis bulvemis, Fast foodas, pusfabrikaciai, picos, pyragai, spurgos biggrin.gif Nemegsta visko kas virta, bet tenka valgyti, kai padarau biggrin.gif

Mes kol kas gimtadienius irgi svenciame zaidimu haleje. Uz gimtadienio sventima reikia moketi + 3,99 € prie iejimo sumos, bet daug kas ieina, stalo papuosimas, gerimai, maista galima pasirinkti is meniu, po pora zetonu masinelems, dovanele jubiliatui ( dazniausiai Gutschein sekanciam kartui). Papildomai savo uzkandzius, torta irgi galima atsinesti.
Atsakyti
Merginos kokia silke pirkti parekomenduotumete, noriu su grybais ir svogunais pagaminti?
Atsakyti
Tiesiog neitiketina smile.gif
user posted image
Atsakyti
jolitka, kaip miela wub.gif
o silke pirkciau nordische art, tada ji nebuna ta salstelejus marinuota, o buna suroka kaip mes iprate.

ziurekit http://stilius.lryta...legantiskas.htm , ka manot..? cia simtadienis unsure.gif blink.gif as beveik visas sukneles net isleistuvem kaip per puosnias ar per seksovas laikyciau blink.gif nu primuskit, bet man nesiziuri tokie dalykai mokyklinukem..ir kiek visa tai tevams kainuoja blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 02 06, 20:18)
ziurekit http://stilius.lryta...legantiskas.htm ,  ka manot..? cia simtadienis unsure.gif  blink.gif as beveik visas sukneles net isleistuvem kaip per puosnias ar per seksovas laikyciau blink.gif nu primuskit, bet man nesiziuri tokie dalykai mokyklinukem..ir kiek visa tai tevams kainuoja blink.gif  blink.gif

Nu, grazios tos mergaites smile.gif Kai kurios labai jau issinuogine. Bet mane stulbina, kad tai tik simtadieniui. Kas bus per isleistuves???
Ka tik grizom is stadiono. FAINA buvo. Niurnbergass laimejo, atmosfera stadione super. Kamsciai autostradoj irgi. I prieki nuo Ingolstadt iki Miuncheno ir atgal taip pat doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasaZFR: 06 vasario 2016 - 21:56
Addicted as ir neturejau omeny, kad tu man kazka bandai irodyt. Turbut ne taip susiskaite, kaip norejau issireikst 4u.gif sori paskubom rasiau.



Moocho, madu sou ir tiek doh.gif ir visos zymiai vyresnes atrodo. Nors, kai as mokykla baiginejau lygiai toks madu sou buvo. Madistes biggrin.gif


Jolitka, nu bet kokia grazuolyte ji wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orkinta: 07 vasario 2016 - 01:17
Vaikai slidineja, as ruosiuosi i susitikima su lietuviais. Geris, ne kitaip bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri patartumėt tokiu klausimu, kur galima DE įgaliojimą parašyt, kad galiotų ir LT. Viena lietuvaitė, manęs klausė. Ji nori čia parašyt ir siųst į LT draugei, ten ji nuneštų išversti į LT kalbą ir atliktų veiksmus, kuriuos ji įgalioja ją atlikt..nu nežinau man painiai skamba smile.gif bet gal kuri buvot susidūrus su tokiomis procedūromis 4u.gif


Prisidedu prie pagyrų Jolitkos mergytei, laaaabai graži wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
Orkinta,pagaliau po tikrai ilgu ieskojimu.Taip ir nesupratau ar cia Aktionswoche buvo,bet nestovejo prie kasdieniniu produktu,Pesto.Jau pasiruosiau ji gerint.Paragavau.Jis man tobulo skonio.Geris wub.gif

Maniskiai isejo i vaiku karnavala.MB su dukrom.Ir kad ji po perkunais,viena mamyte tik deda nuotraukas whatsapp.Visi porom,o jis vienas kaip naslys.Nezinau ka daryt,gal kai mazoji prabus eiti ten.
Papildyta:
Jolitka,grazi mergyte.Kaip jai sveikata?
Atsakyti
Pagal koki receptą kepat lietinius blynus?
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 02 06, 21:18)
jolitka, kaip miela wub.gif
o silke pirkciau nordische art, tada ji nebuna ta salstelejus marinuota, o buna suroka kaip mes iprate.

Nemaciau tavo patarimo, bet butent tokia ir nusipirkau kokia siulei, labai skani. Mama paruose padaza ir visi pasigardziuodami sukirto ta silke thumbup.gif

QUOTE(Kaimo dama @ 2016 02 08, 00:12)
Sveikos,

gal kuri patartumėt tokiu klausimu, kur galima DE įgaliojimą parašyt, kad galiotų ir LT.

As sakyciau lai pirma LT paklausia ar tiktu vokiskas igaliojimas patvirtintas notaro ir isverstas i Lt kalba. As kazkada taip norejau daryt, bet neprireike.


QUOTE(addicted @ 2016 02 08, 18:06)
Jolitka,grazi mergyte.Kaip jai sveikata?

Aciu visoms uz pagyras smile.gif Panasu, kad nieko blogo neatsitiko, tik didelis isgastis visiems buvo. O tasyk kai uzmigo prie stalo, tai tiek juoko pridare. Susedom vakarienei, bet jau ji nenorejo, buvo be pietu miego ir pavargus, paprase ragelio, kuri jai vis musu virejas is kepykleles parnesa ir pradejo zaist - uzsimerkia, atsimerkia. Sakau jei miegi, tai akytes turi but visalaik uzmerktos ir ziuriu po minutes jau miega lotuliukas.gif

QUOTE(Tybuka @ 2016 02 08, 19:09)
Pagal koki receptą kepat lietinius blynus?

Pagal Beata.

Orkinta jei galesi nufotografuok gimtadienio stala, man idomu kaip kiti paruosia.

Tiesa, kepiau torta pagal Beata su Philadelphia. Galejo siek tiek but tvirtesnis ir maziau cukraus, bet visumoj skonis patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 08 vasario 2016 - 18:48