Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinių Arabų Emyratų klubas

labas vakaras,

va pagaliau Mildashinas emyratų temą ėmė ir sukūrė.ačiū.matau ir pažįstamus veidus,smagu drinks_cheers.gif

mes gyvenam šardžoje(sharjah),prie dubajaus sienos,jau 4metus.vyras-libanietis.dabar intensyviai ieškom buto dubajuje.
grietinę aš perku carrefour parduotuvėse,prancūzišką,šviežią.rožiniuose indeliuose normalaus riebumo,o žydruose-liesa.skonio tokia pati kaip lietuviška.o kefyras,tai kaip jau ir minėjo leban,tik buteliuose.rusų produktų skyreliai būna supermarketuose.

Ajkilina,buvom mes prieš kelias savaites jūsų rajonėlyje pasižiūrėt-gražus,žalias, tik neramina kamščiai kai reikia išvažiuoti g.gif kaip TB į darbą važiuoja ir grįžta,nestovi kamščiuose?
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 19, 20:28)
labas vakaras,

va pagaliau  Mildashinas emyratų temą ėmė ir sukūrė.ačiū.matau ir pažįstamus veidus,smagu drinks_cheers.gif

mes gyvenam šardžoje(sharjah),prie dubajaus sienos,jau 4metus.vyras-libanietis.dabar intensyviai ieškom buto dubajuje.
grietinę aš perku carrefour parduotuvėse,prancūzišką,šviežią.rožiniuose indeliuose normalaus riebumo,o žydruose-liesa.skonio tokia pati kaip lietuviška.o kefyras,tai kaip jau ir minėjo leban,tik buteliuose.rusų produktų skyreliai būna supermarketuose.

Ajkilina,buvom mes prieš kelias savaites jūsų rajonėlyje pasižiūrėt-gražus,žalias, tik neramina kamščiai kai reikia išvažiuoti g.gif kaip TB į darbą važiuoja ir grįžta,nestovi kamščiuose?


o cia del ko taip sprendziat keltis? Vyras Dubajuj dirba?
Del grietines aciu!!! 4u.gif , nes as tik sveriama perku, sitos nemacius
Atsakyti
QUOTE(Palmadi @ 2010 04 19, 21:33)
o cia del ko taip sprendziat keltis? Vyras Dubajuj dirba?
Del grietines aciu!!!  4u.gif , nes as tik sveriama perku, sitos nemacius

vyras mano visada ir dirbo dubajuje,o dabar jau jį siunčia į abu dabį,tai tikrai per toli bus važinėti.o aš sveriamos tai kažkaip ir nebuvau užmačius.ten jos su visokiais priedais būna,o va kad gryna tai ir nemačiau.tai dabar žinosiu,ir tau ačiū biggrin.gif o tu į kokį pliažą vaikštai?
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 19, 20:38)
vyras mano visada ir dirbo dubajuje,o dabar jau jį siunčia į abu dabį,tai tikrai per toli bus važinėti.o aš sveriamos tai kažkaip ir nebuvau užmačius.ten jos su visokiais priedais būna,o va kad gryna tai ir nemačiau.tai dabar žinosiu,ir tau ačiū biggrin.gif o tu į kokį pliažą vaikštai?

Pliaza lotuliukas.gif as ruosius vis dar, gal ryt gausys. blush2.gif dabar pilvukas ramiau tai dantukus auginam ax.gif
MB sake i Jumeirah lyg
Atsakyti
QUOTE(Palmadi @ 2010 04 19, 21:52)
Pliaza  lotuliukas.gif  as ruosius vis dar, gal ryt gausys.  blush2.gif  dabar pilvukas ramiau tai dantukus auginam  ax.gif
MB sake i Jumeirah lyg

žinau aš visus pilvus ir dantukus,praėjau.aa tai pirmą kartą tik važiuosit.faina jumeirah,nors man tai visur gerai prie jūros tongue.gif aš ir ryt važiuosiu prie jūros,tik čia ,mūsų kaime,jau kompanjonę susiradau ir susitariau.
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 19, 21:01)
žinau aš visus pilvus ir dantukus,praėjau.aa tai pirmą kartą tik važiuosit.faina jumeirah,nors man tai visur gerai prie jūros tongue.gif aš ir ryt važiuosiu prie jūros,tik čia ,mūsų kaime,jau kompanjonę susiradau ir susitariau.

fainai, dar ir su kompanjone thumbup.gif
as vyra tempsiu, ryte po darbo griz ir ner cia ko ax.gif tikiuosi unsure.gif
as nezinau ar leliu tept ar ne kremu nuo saules? patark prasau 4u.gif aisku kad laikysiu po skieciu, bet...
Atsakyti
QUOTE(Palmadi @ 2010 04 19, 22:14)
fainai, dar ir su kompanjone  thumbup.gif
as vyra tempsiu, ryte po darbo griz ir ner cia ko  ax.gif  tikiuosi  unsure.gif
as nezinau ar leliu tept ar ne kremu nuo saules? patark prasau  4u.gif  aisku kad laikysiu po skieciu, bet...

tai TB naktim dirba?aš su tokiu mažu būdavau trumpai ir antroje dienos pusėje, po skėčiu,saugodavau,kad tiesioginės saulės negautų,tai netepdavau,visgi kažkiek reikia saulės vitaminui D pasigaminti,kad ir pavėsyje,vistiek gauna mirksiukas.gif .o jeigu jau maudydavau,tai tepdavau,nes saulė stipri.mano įpratę ir tai visada tepu,kiekvieną kartą abu,50 apsauga.
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 19, 21:32)
tai TB naktim dirba?aš su tokiu mažu  būdavau trumpai ir antroje dienos pusėje, po skėčiu,saugodavau,kad tiesioginės saulės negautų,tai netepdavau,visgi kažkiek reikia saulės vitaminui D pasigaminti,kad ir pavėsyje,vistiek gauna mirksiukas.gif .o jeigu jau maudydavau,tai tepdavau,nes saulė stipri.mano įpratę ir tai visada tepu,kiekvieną kartą abu,50 apsauga.

jo, naktim dabar.
supratau, vat ir galvoju, ar nest iki juros maudyt ar ne... aisku jei mes iki ten dasigausym lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif labas vakaros merginos biggrin.gif stai mes jau grizom is mall of emirates:) pramogavom su zaidimu automatais smile.gif tai net iki siol juokas ima:)

labai dziugu kad prisijunge dar daugiau zmoniu ir malonu kad pasidalinate patirtimi ir labai aciuuuu:) ryt butinai varysiu i parda ir pirksiu grietines nes jau labai noriu balandeliuuuuuuuuuu:) taip skaniai su grietine, beje internete skaiciau ir radau rusu parduotuve kuri yra kakzur netoli deiros tai gal reikes MB kalbinti nuvezti apsiziureti jei ta parduotuve isvis beegzistuoja:)
tai vat renkame lietuviu bendruomene JAE , nes mano manymu cia tikrai gyvena labai daug net tik lietuvaiciu bet ir lietuviu vyru, tik kad jie nelabai ir domisi tom mamlu klubu, nebent ka nors skauda labai ir panarso google ismeta mamu kluba pasiskaityt:)

4u.gif ka galetumet patarti pamatyt dar?ar deiroj turguose galima nusipirkti siulu mezgimui?virbalus turiu smile.gif reikia tik siuluuuuu:D nes labai megztu megzti ivairiausius dalykus ir kazkaip norisi praskaidrinti savo dienike ir siela:)
Atsakyti
QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 19, 13:29)

Privacios mokyklos yralabai brangios, bet jei tavo vyras dirba labai gera darba arba turi pazistamu tai gali buti ir veltui.


papasakok kur planuojate vykti?i koki emyrata?apie dubai galiu papasakoti,kitose nesu buvusi, bet zinau kad kas kur griesciau nei dubai:) 4u.gif klausk ko reikia, paklausiu savojo jis viska zino cia, bet jau taip sako :DDD

oi aciu uz toki ilga ir issamu atsakyma 4u.gif
kaip suprasti parasyma apie mokyklas g.gif kas JAE yra geras darbas? geras uzdarbis? o moteris negali dirbti gero darbo? - klausiu, nes nieko neismanau ax.gif


apie musu planus daug nerasysiu, nes nenoriu "issibarstyti", kai derybos pasibaigs - pranesiu rezultatus, o dabar kaip jau kazkuri rase... meldziames, kad viskas butu gerai!
vaziutume i Abudabi, gyventume (uzstrigo lietuviskas zodis blush2.gif ) compound (angl.) - idomu kokios salygos butu ax.gif

o kiaulienos tikrai nera blink.gif net ir compuond'uose?

skaiciau kazkurios posta apie vaiku apciupinejima, cia ne tik JAE, bet visa Azija - vaiku myletojai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boombate @ 2010 04 19, 23:42)
oi aciu uz toki ilga ir issamu atsakyma  4u.gif
kaip suprasti parasyma apie mokyklas  g.gif kas JAE yra geras darbas? geras uzdarbis? o moteris negali dirbti gero darbo?  - klausiu, nes nieko neismanau  ax.gif
apie musu planus daug nerasysiu, nes nenoriu "issibarstyti", kai derybos pasibaigs - pranesiu rezultatus, o dabar kaip jau kazkuri rase... meldziames, kad viskas butu gerai!
vaziutume i Abudabi, gyventume (uzstrigo lietuviskas zodis  blush2.gif ) compound (angl.) - idomu kokios salygos butu  ax.gif

o kiaulienos tikrai nera  blink.gif net ir compuond'uose?

skaiciau kazkurios posta apie vaiku apciupinejima, cia ne tik JAE, bet visa Azija - vaiku myletojai  lotuliukas.gif


na apie abudabyje tai nelabai viska zinau:) ryt tureciau pamatyti tai ir foto idesiu:) cia dubajuje spineyvs parduose yra atskiras kaiulienos skyrius uzsinieciams,lbai gera parduotuve labai daug europietisku produktu...net ir vistiena skaniau kvepia:) kai pirkau visteinos file mall of emirat supermarkete tai vistienas kavpas buvo ne koks, o spyneis parduotuvej tai kitas reikalas tokia sviezia ir prekes sudeliotos tvarkingiau ir produktai svieziau atrodo, kaip del turgaus nezinau:)
taivat lauksim ziniu del tavo atvykimo cionais:) jei kyla klaisimu klausk tai tikrai visi padesim
o kaip del education tai tiksliai nezinau:) jei nerasi pakankamai informacijos, kreipkis i istaigas, internete daug informacijos, nes labia daug britu atvyksta su seimomis, kurie susiduria su sia problema:) tai forumu forumai yra sukurti:) tik angliskai:)
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 19, 20:28)

Ajkilina,buvom mes prieš kelias savaites jūsų rajonėlyje pasižiūrėt-gražus,žalias, tik neramina kamščiai kai reikia išvažiuoti g.gif kaip TB į darbą važiuoja ir grįžta,nestovi kamščiuose?


na va, buvot, o nepranesei. buciau visus privaumus parodzius lotuliukas.gif siaip kai maniskis Jebel Ali dirbo, tai i darba per kokias 20-25 minuciu nuvaziuodavo, nes prie to musu ziedo kamstis nemazas buna. o dabar jei tik dievas pades, tai Abu Dhaby irgi dirbs. tai siaip nuvaziuot imanoma per kokias 50 minuciu manau. nes nereikia per ta zieda vaziuot, o yra toks aplinkelis, i parindini kelia toliau isvaziuoji, jau link AD. kelias truputi ilgasnis gaunas, bet pagal laika, tai trumiau, nes ner kamscio. jei nores taviskis, maniskis gales paaiskint ar parodyt. siaip puse musu rajono i AD vazineja, visi kaimynai ten dirba.
Papildyta:
QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 19, 22:26)

tai vat renkame lietuviu bendruomene JAE , nes mano manymu cia tikrai gyvena labai daug net tik lietuvaiciu bet ir lietuviu vyru, tik kad jie nelabai ir domisi tom mamlu klubu, nebent ka nors skauda labai ir panarso google ismeta mamu kluba pasiskaityt:)

4u.gif ka galetumet patarti pamatyt dar?ar deiroj turguose galima nusipirkti siulu mezgimui?virbalus turiu smile.gif reikia tik siuluuuuu:D nes labai megztu megzti ivairiausius dalykus ir kazkaip norisi praskaidrinti savo dienike ir siela:)


na maniskis lietuvis blush2.gif dar pazistu kelis vyrukus lietuvius. vieni musu pazistami jau namo grizta verysad.gif dar viena lietuviu seima al Aine buvom sutike, na ir taip kartais tenka girdet parduotuvej snekant lietuviskai. tiesa, viena karta tai net geda buvo, kad is tos pacios salies esam lotuliukas.gif na bet manau cia pavieniai atvejai.

diugga, o jus kokius nors namus ziurinejot? nes mes gyvenam reen community west, east per kokius 10-15 tukstanciu brengesnis, nes seniau pastatytas. vilos ir townhouse nezinau net kiek apytiksliai kainuoja. musu siaip visoj green community pigiausi variantai, nes tik tik pastatyta, pirmieji nuomininkai isikure tik spalio gale.
Atsakyti