Įkraunama...
Įkraunama...

Velso lietuvaitės

Sveikute, is kurio velso galo esat? ax.gif
Atsakyti
is pietu velso, netoli newporto smile.gif o jus? smile.gif
Atsakyti
Mes is Cardiff'o, tai kaip suprantu nepertoliausiai. Patinka jums cia? Ar senai?
Atsakyti
QUOTE(feja777 @ 2012 04 25, 09:21)
Mes is Cardiff'o, tai kaip suprantu nepertoliausiai. Patinka jums cia? Ar senai?

netoli smile.gif apie pusvalandukas masina smile.gif mes i cardiffa i baseina vis vaziuojam smile.gif ir sese mano ten kraustytis is londono zada, tai turbut ir dazniau pavazinesim biggrin.gif man senieji dokai ten labai patinka, labai graziai sutvarkyta smile.gif kur mes esam irgi nieko, tik kad kaimelis smile.gif bet gamta grazi. gyvenam cia jau 6 metus. o jus kiek laiko?
Atsakyti
Labas,as irgi is Velso,Newport miesto.Cia jau 7 metai,o ir lietuviu LABAI daug,tik cia gal nelabai bendrauja.Smagu butu jei atsirastu daugiau norinciu pabendrauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidra_UK @ 2012 04 25, 13:10)
Labas,as irgi is Velso,Newport miesto.Cia jau 7 metai,o ir lietuviu LABAI daug,tik cia gal nelabai bendrauja.Smagu butu jei atsirastu daugiau norinciu pabendrauti 4u.gif

o! liuks! mes visai salia newporto - caerleon kaimely. i newporta vaziuoju dukra vezu i zaidimu grupe wink.gif
Atsakyti
Nu va, kaip nekeista atsirado ir velse mamyciu, as jau galvojau kad lietuviu cia nera, tik karta teko isgirsti kalbant lietuviskai gatveje.
As cia treti metai, dukryte lanko mokykla, as namie kolkas auginu mazyle
Siaip viskas neblogai, neturiu kuom skustis, viskas patinka, gal lietaus tik daugoka smile.gif
Newporte buvom keliskart, siaip pasidairyt, tai irgi grazus miestukas mirksiukas.gif
Kaip jus mamytes dieneles leidziat? gal kokiais hobiais uzsiminejat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(feja777 @ 2012 04 25, 16:08)
Kaip jus mamytes dieneles leidziat? gal kokiais hobiais uzsiminejat? rolleyes.gif



as irgi mazyle auginu ir laukiu antro, rugpjuti bus seimos pagausejimas smile.gif o seip uzsiemu papaisymais. galvoju antrajam gimus pradeti freskas paisyti vaiku kambariams wub.gif tik pirma remontus pabaigus mazosios kambary siena ispiesiu, kad matyt kokios medziagos geriausios. bet cia tolima ateitis biggrin.gif dar megstu is senu drabuziu naujus daryti blush2.gif
Atsakyti
Smagu,kad po biski tema atsigauna.AgnessBelle,tai jus netoli gyvenat,mes i Carleon carboots vaziuojam,tik,kad orai dabar neleidzia.O praeita sekmadieni sunu vezem i futbolo varzybas,zaide kaip tik ten.O jusu ten daugiau lietuviu yra?
Nes pvz.Newporte pries kelis metus buvo virs 500,o dabar dar daugiau.Anksciau kalediniai susitikimai budavo Cardife,nemazai musu susirinkdavo ir is Cardifo,Swansea ir kitu aplinkiniu miesteliu,tik siemet niekas nesuorganizavo.As dirbu,laisvalaikiu daug keliaujam,laipiojam po kalnus.
Atsakyti
4u.gif Sveikinu Agnessbelle su seimos pagausejimu. Jau visai greitai. Gal zinai ko lauki? As auginu dvi mergytes, viena penkiu jau i mokyklele eina, kitai greitai metukai. Tai visas mano hobis ir laisvalaikis su mazyle ant ranku ganyt didziaja biggrin.gif
Prades vaiksciot gal daugiau laisvo laiko bus, noretus kanors linksmo nuveikt. Tai tu darbstuole ir piesi ir siuvi blink.gif , kad man taip
Mes irgi megstam po kalnus duotis ir taip toliau, kaip ir Gedra rase, bandom vis naujas vietas kas savaitgali surast
Atsakyti
aciu 4u.gif nezinom. dukart bandem suzinot ir abu kartus daktarai nieko nepamate smile.gif bus staigmena biggrin.gif
as irgi megstu keliaut, bet paskutiniu metu kazkaip nesigauna suplanuot doh.gif
del lietuviu caeleone, tai tik viena seima pazystu. nelabai cia ju daug smile.gif bet ir mazas kaimelis gi smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Mano dvi drauges irgi laukiasi,gimdyti joms abiems tik vienos dienos skirtumas,taip pat abi slapukus nesioja.O kur tu gimdyti ruosiesi Agnessbelle,Newporte?
Feja777 tavo vyresnioji su mano maziausia vienmetes,kaip jai sekasi mokslai,patinka mokykloje?
Kaip smagu,kad visos megstam keliauti,gamta,tad kol Agnessbelle dar pakruta,kol neuzimta maloniais rupesciais galim mini mytuka pasidaryti (aisku jei tik orai leistu) Forest drive,ten kaip tik ir vaikams butu ka veikti ir isskepti yra kur,ir mums labai smagu ax.gif
Atsakyti