Įkraunama...
Įkraunama...

Smaragdo šalies (Airijos) gyventojos

as ir ziuriu kad praeita menesi 280 buvo taip ir nesupratau)))
Papildyta:
bet pala biski nesupratau 5 eurais ne 10?
Atsakyti
QUOTE(edutukas @ 2015 10 15, 12:58)
as ir ziuriu kad praeita menesi 280 buvo taip ir nesupratau)))
Papildyta:
bet pala biski nesupratau 5 eurais ne 10?

Oi, ne, bus didesnis CB tik nuo sausio, vakar tik biudzeta prieme. Kazka ne taip gal paziurejot, nes uz 2 vaikus 270e buvo praeita men man.
Atsakyti
nu man praeita men 280 buvo tikrai.Usai ir klausiu
Papildyta:
ir as kas menesi 260 tik gaunu
Atsakyti
QUOTE(edutukas @ 2015 10 15, 16:42)
nu man praeita men 280 buvo tikrai.Usai ir klausiu
Papildyta:
ir as kas menesi 260 tik gaunu

Net nuejau patikrint sask, nu 270e kiekviena men nuo Nauju metu. 135e uz viena vaika. Pernai buvo po 130e, tai uz 2 vaikus 260e.
Va cia ziurekit http://www.citizensi...ld_benefit.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 15 spalio 2015 - 17:56
QUOTE(tute28 @ 2015 10 15, 18:47)
Net nuejau patikrint sask, nu 270e kiekviena men nuo Nauju metu. 135e uz viena vaika. Pernai buvo po 130e, tai uz 2 vaikus 260e.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotyna*: 17 spalio 2015 - 22:05
Sveikos 4u.gif labai labai reikia konsultcijos iš Jūsų. Planuojų vasarą persikelti gyventi pas mamą į Airiją. Turiu dukrą, kuriai bus 7m. Problema jau turbūt aiški blush2.gif
Labai stipriai abejoju- dėl emigracijos... bijau dėl dukros mokslų. Angliškai moka kelis žodelius, o juk ten jau turėtų būti antrokė... Nenoriu kad ją paskirtų į pirmą klasę nors pagal amžių priklauso antra sad.gif
skaičiau kad ten pirmokai (6m.) jau skaityti angliškai moka blink.gif o kaip gi angiškai nekalbantį vaiką išmokyti angliškai skaityt? Jeigu antrokai jau gerai skaito o maniškė net spelint nemokės doh.gif ... (Lietuviškai skaito jau nuo 5,5 m bet gi kas iš to verysad.gif )
Papasakokit, prašau, kokia ten situacija? Ar sunkus ten mokslas tokio amžiaus vaikams?
Būsiu be galo o dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2015 12 15, 21:49)
Sveikos  4u.gif  labai labai reikia konsultcijos iš Jūsų. Planuojų vasarą persikelti gyventi pas mamą į Airiją. Turiu dukrą, kuriai bus 7m. Problema jau turbūt  aiški  blush2.gif
Labai stipriai abejoju- dėl emigracijos... bijau dėl dukros mokslų. Angliškai moka kelis žodelius, o juk ten jau turėtų būti antrokė... Nenoriu kad ją paskirtų į pirmą klasę nors pagal amžių priklauso antra sad.gif
skaičiau kad ten pirmokai (6m.) jau skaityti angliškai moka blink.gif  o kaip gi angiškai nekalbantį vaiką išmokyti angliškai skaityt? Jeigu antrokai jau gerai skaito o maniškė net spelint nemokės  doh.gif ...  (Lietuviškai skaito jau nuo 5,5 m bet gi kas iš to  verysad.gif )
Papasakokit, prašau, kokia ten situacija? Ar sunkus ten mokslas tokio amžiaus vaikams?
Būsiu be galo o dėkinga 4u.gif

Laba. Mano dukra kaip tik 7m ir eina i antra klase, taip, skaito jau laisvai angliskai. Ar sunku, nezinau, nuo vaiko priklauso gal. Maniske imli, tai jai nesunku kol kas. Del kalbos labai nepergyvenkit, vaikai labai greit ismoksta rolleyes.gif Buna naujokeliam imigrantam paskiria dar papildomai pamokeliu ir tt. Tikrai viskas bus gerai. Jei dar kas domins, galit parasytii AZ.
Atsakyti
Kerryy, vaikams cia mokytis tikrai daug lengviau nei Lt (pradinej mokykloj). Taip kad viskas bus gerai. Mokytojos daznai pradzioj papildomai dirba su anglu k daugiau su tais, kurie maziau ja moka. Pora menesiu ir skaitys rasys angliskai, nesijaudinkit
Atsakyti
sveikos mamytes! mes jau galvojame grizti i LT..sunku man cia adaptuotis..tai turiu daug klausymu dabar..
Kokias pazymas reiketu parsivezti is airijos apie darbo staza, sumoketus mokescius? jau kazkiek tai turiu informacijos, bet noreciau zinoti kuo daugiau..
Jeigu iskarto kai grisiu i LT uzsiregistrosiu darbo birzoje (pries isvykstant dirbau LT apie 10 metu, paskui iki skrydzio kelias savaites buvau uzregistruota Darbo birzoje, ir atvykus i Airija dirbti pradejau po 2 dienu) ar galeciau gauti ismokas? planuoju pries atvykima susiderinti del naujo darbo, bet jeigu tam reiketu laiko, tai butu neblogai kazka tai gauti..
Kokius reikalus reikia airijoje sutvarkyti pries isvykstant, kaip ir kam pranesti?
Buciau labai dekinga uz betkokia informacija =)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anita**: 08 kovo 2016 - 14:48
Laba diena. Atsiprašau, kad taip įsiveržiu į temą. Aš norėjau paklausti, gal kuri iš Jūsu naudojotės šios pervežimo firmos paslaugomis. Firma MV Transport.lt. gal zinote kokiu atsiliepimų. Ačiū rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fordanė @ 2016 03 18, 09:14)
Laba diena. Atsiprašau, kad taip įsiveržiu į temą. Aš norėjau paklausti, gal kuri iš Jūsu naudojotės šios pervežimo firmos paslaugomis. Firma MV Transport.lt. gal zinote kokiu atsiliepimų. Ačiū  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif


taip, jau beveik 5metus nuolat naudojamės tik šios firmos paslaugomis. siunčiame bent kartą į kokį ketvirtį. niekuomet negavome ir nenuėjo siuntos sudužusios / sulūžusios ir pan., randa vietos komanda siuntiniui užregistravus vos ne paskutinę dieną. tik vienas toks nusiskundimas būtų, kad vieną kartą su vairuotoju (nesu tikra ar jis dar dirba) įvyko kažkoks nesusikalbėjimas absoliutus ir jis visiškai neklausė, ką klientas (aš) jam sako. tai teko siuntinį priimti darbe (visiškai kitu adresu, nei buvo nurodyta) ir organizuotis grįžimą su visa manta namo taxi.
o šiaip tikrai ir sukalbami jie, ir nėra brangininkai, ir lengva susiderinti viską. žodžiu esam patenkinti smile.gif gyvenam Dubline, tai patogu mums ir dėl pridavimo, ir dėl siuntos pasiėmimo. kitiems, gyvenantiems mažesniuose miestuose, gal ir kyla kažkokių nesusipratimų..
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2016 03 18, 10:17)
taip, jau beveik 5metus nuolat naudojamės tik šios firmos paslaugomis. siunčiame bent kartą į kokį ketvirtį. niekuomet negavome ir nenuėjo siuntos sudužusios / sulūžusios ir pan., randa vietos komanda siuntiniui užregistravus vos ne paskutinę dieną. tik vienas toks nusiskundimas būtų, kad vieną kartą su vairuotoju (nesu tikra ar jis dar dirba) įvyko kažkoks nesusikalbėjimas absoliutus ir jis visiškai neklausė, ką klientas (aš) jam sako. tai teko siuntinį priimti darbe (visiškai kitu adresu, nei buvo nurodyta) ir organizuotis grįžimą su visa manta namo taxi.
o šiaip tikrai ir sukalbami jie, ir nėra brangininkai, ir lengva susiderinti viską. žodžiu esam patenkinti  smile.gif gyvenam Dubline, tai patogu mums ir dėl pridavimo, ir dėl siuntos pasiėmimo. kitiems, gyvenantiems mažesniuose miestuose, gal ir kyla kažkokių nesusipratimų..

Ačiu ūž atsakyma. Noriu savo anta iš LT parsigabenti, tai ir klausiu ar galima pasitiėti šia firma. 4u.gif
Atsakyti