Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

QUOTE (Alonda @ 2004 06 29, 21:45)

Smurka aš pasiūliau suteikti tau apdovanojimą už mano gelbėjimą iš beviltiškos padėties heart.gif


....................... heart.gif Tegyvuoja SMURKA heart.gif .............................

Su apdovanojimais neissisuksi tongue.gif vestuviu pyragas "v polnom komplekte", kaip sakant rolleyes.gif
Atsakyti
Per tuos zodzius teveliams dabar negaliu savo vestuviu juostos ziureti, nes kaip Smurka rase, vos tik istarus "Brangus teveliai" visa apsipyliau asarom ir likusius zodzius skaiciau asarodama. Visi aplinkui zliumbe (net ir tetis, kurio niekad verkiancio nebuvau maciusi), o tetos sake duos i kaili, kad ju makiaza sugadinau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 30 birželio 2004 - 10:07
Taigi sakydamos padėkos žodžius reikia žiūrėti į lubas arba į žemę.
Tada bus viskas ok thumbup.gif

Dėkui brangioji Smurka jau šimtajį kartą, negaila man nei pyrago nei bonkelės dėl tokio išgelbėjimo tikrai verta, bet kodėl tu taip toli nuo Šiaulių?
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Alonda @ 2004 06 30, 12:47)
Dėkui brangioji Smurka jau šimtajį kartą, negaila man nei pyrago nei bonkelės dėl tokio išgelbėjimo tikrai verta, bet kodėl tu taip toli nuo Šiaulių?
tongue.gif

Sakiau neissisuksi ir taskas. I autobusa idesi ir atsiusi, va teip vat tongue.gif

beje, o ar ilgai teks laukt honoraro? rolleyes.gif
Atsakyti
Tai jei sakei, kad vestuvių pyrago tai viskas bus po vestuvių.
Tai gerai, jei sutinki, kad atsiusčiau tai galiu ir atsiūsti - geram žmogui negaila.
O kokiu adresu siūsti? tongue.gif
Atsakyti
Na gal tokius zodzius dar kur nors pritaikysi:
"Plaukuose jau suzvilgo sidabras, bet tai nieko-grazesnis tapai.
Tavo meiles sypsniu paliesti dideli juk uzaugom vaikai.
As uz daug ka turiu tau dekoti:
ir uz meile, kuria man davei,
ir uz tai, kad ismokei sypsotis,
ir uz tai , kad beslystant laikei.
Galiu prie koju tavu atsiklaupti,
tavo ranka laikyti delne,
Tiktai viena, Teveli, manes neismokei-kaip dekoti nezinome Tau."

Smagiu vestuviu.
Atsakyti
o gal kokius zodzius kas nors zinot skirtus abieju jaunuju tevams? Na ne vien tik teveliui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Dewa @ 2004 07 01, 07:29)
o gal kokius zodzius kas nors zinot skirtus abieju jaunuju tevams? Na ne vien tik teveliui biggrin.gif

Jei kreipsies i pazystama poeta, ir tokius sugalvos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 07 01, 08:24)
Jei kreipsies i pazystama poeta, ir tokius sugalvos rolleyes.gif

Smurka, tu mano vienintele pazystama poete biggrin.gif Kreipiuosi i tave biggrin.gif
Atsakyti
Žodžiai Tėčiui:

Kol mes neužaugam, mes niekada nežinom, ar bent pilnai įsivaizduojam, koks nuostabus yra tėtis - geras, išmintingas. Mes papraščiausiai diena iš dienos priimam tai, ką jis aukoja dėl mūsų, nes mus myli. Bet kai mes užaugam ir pagaliau suprantam, kiek daug iš tikrųjų jo meilė reiškė, ir koks rūpestingas jis buvo. Ir visa tai tau, Tėti, tai grįžta su linkėjimais, kurių tu nusipelnei. Ir dar daugiau, nes negali būti mielesnio tėčio, negu tas, kuriam šie linkėjimai skirti. Turėti tėtį kaip tu - tai turėti šiltus prisiminimus iš praėjusio laiko. Turėti tėtį kaip tu - viena iš gyvenimo šventybių.
Atsakyti
Dėkui Brangioji Jamaika heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Rodžiau jaunikui, tai truputį paredagavom ir gerai tongue.gif
Puiku...
Atsakyti