Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

Sakykit, o jeigu mes gyvename Kauno rajone, tai kur reikia issiimt gimimo liudijima? Ar rotusei, ar savanoriuose, ten kur rajono metrikacija?
Atsakyti
gal kas zinos 4u.gif ,vaiko gimimo liudijima isdave radviliskio metrikacijos skyrius,norint isimti nauja gimimo liudijima,ar galima kitame mieste?siuo metu gyvename panevezyje.
Atsakyti
QUOTE(dovilasas @ 2013 11 26, 12:00)
gal kas zinos 4u.gif ,vaiko gimimo liudijima isdave radviliskio metrikacijos skyrius,norint isimti nauja gimimo liudijima,ar galima kitame mieste?siuo metu gyvename panevezyje.




Galite kreiptis ten kur dabar gyvenate arba pateikti prašymą ir elektroniniu būdu čia smile.gif
Atsakyti
Sveiki, toks klausimas. Jeigu as registruota pas savo tevus Panevezyje, mano draugas deklaraves isvykima is Lietuvos, as laukiuosi ir gyvenu Kaune nuomojame bute, bet noreciau vaikuti registruoti Kaune, deja neturiu kur, kazkur girdejau kad galima prisiregistruot prie savivaldybes? ar kazkas panasaus? gal galit padet... g.gif. kaip man but registruotai Kaune?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migle111: 13 sausio 2014 - 12:57
QUOTE(migle111 @ 2014 01 13, 13:56)
Sveiki, toks klausimas. Jeigu as registruota pas savo tevus Panevezyje, mano draugas deklaraves isvykima is Lietuvos, as laukiuosi ir gyvenu Kaune nuomojame bute, bet noreciau vaikuti registruoti Kaune, deja neturiu kur, kazkur girdejau kad galima prisiregistruot prie savivaldybes? ar kazkas panasaus? gal galit padet... g.gif. kaip man but registruotai Kaune?

Jums tada reikia issideklaruoti is tevu,tada kartu su vaiku prisideklaruosit prie Kauno savivaldybes,nes vieno vaiko nedeklaruos.
Atsakyti
Aciu Jolanciukas, taip ir as pagalvojau...
Atsakyti
Nu prasideda...Issiregistravau is tevu, dabar galvoju nuo ko cia pradet gyv. vietos registarvima Kaune, davaiu uzklausa i Kauno m. savivaldybe tai gavau atsakyma:
Nėra galimybės deklaruotis prie Kauno miesto savivaldybės. Turite kreiptis į to rajono seniūniją, kurioje gyvenate ir ateiti kartu su nuomojamo buto šeimininku, kuris sutinka prideklaruoti jus savo būste, o jei nesutinka, tai tada nurodys priežastis ir būsite įtraukta į gyvenamojo būsto neturinčių asmenų sąrašus, atnešite pažymą iš registrų centro, liudijančią, kad neturite nekilnojamo turto savo vardu ir gausite atitinkamą pažymą, atitinkančią gyvenamosios vietos deklaraciją.
Tai jau nieko nesuprantu, buto nuomotojo net nera Lietuvoj, tai as jo negaliu nusivest, o ir neitu gal, kazkoks absurdas, o tai po pusmecio gal nuomosios kita buta, tai vel ta pati procedura...
Atsakyti
Laba diena,iskylo toks klausimelis smile.gif gimusi vaika zadu registruoti savo pavarde,ar tokiu atveju reikalingas tevas ir jo dokumentai? 4u.gif aciu kas placiau papasokos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2014 09 23, 14:47)
Laba diena,iskylo toks klausimelis smile.gif gimusi vaika zadu registruoti savo pavarde,ar tokiu atveju reikalingas tevas ir jo dokumentai? 4u.gif aciu kas placiau papasokos 4u.gif

Kiek as suprantu tai taip,nes jis vistiek turi buti irasytas i vaiko gimimo liudijima. Jei as klysti tai tegul mane pataiso. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2014 09 23, 14:47)
Laba diena,iskylo toks klausimelis smile.gif gimusi vaika zadu registruoti savo pavarde,ar tokiu atveju reikalingas tevas ir jo dokumentai? 4u.gif aciu kas placiau papasokos 4u.gif

Jeigu jus nesusituoke, tai nereikia, tiesiog kur tevas bus pastatytas bruksnis, o jeigu vistiek norit, kad tevas butu irasytas, tai pas notara jam reikes pripazinti tevyste ir sutikti, kad vaikui bus duota jusu pavarde.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 09 23, 16:29)
Jeigu jus nesusituoke, tai nereikia, tiesiog kur tevas bus pastatytas bruksnis, o jeigu vistiek norit, kad tevas butu irasytas, tai pas notara jam reikes pripazinti tevyste ir sutikti, kad vaikui bus duota jusu pavarde.

mes nesusituoke,o pvz jei as dabar nesnoriu jo yrasyti i ta punkta kur tevas,idomu ar paskui bus man galimybe tai istaisyti jeigu persigalvociau?
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2014 09 23, 17:40)
mes nesusituoke,o pvz jei as dabar nesnoriu jo yrasyti i ta punkta kur tevas,idomu ar paskui bus man galimybe tai istaisyti jeigu persigalvociau?

Taip, ta pati eiga, eisit pas notara, patvirtinsit tevyste ir pakeisit gimimo liudijima irasydama teva ir jeigu noresit galesit ir pavarde vaikui pakeist i tevo.
Atsakyti