Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

QUOTE(Zviro @ 2013 11 25, 13:59)
man viskas ka esu bandziusi is vivi patiko, labai patiko soliariumo kremas apelsinu kvapo. Cia naturali kosmetika tik prie jos reikia priprasti, nes ji neturi dazikliu, kvapikliu ir kitokiu blogybiu smile.gif pirksiu dar ne karta, su lojalumo kortele kaina tikrai gera gaunasi smile.gif

Gal galima placiau, ka butent esate bandziusi, ir kaip patiko? 4u.gif
Atsakyti
o kaip ju kortele gauti?
Atsakyti
Daug ką turiu iš VIVI. Žadu it toliau joje pirkti. Tik va šampūnas su balzamu nepasiteisino. Atidaviau dukrai sakau gal jai tiks. Deja ji atidavė pabandžius draugei. Kaip draugei jau nežinau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bonza @ 2013 11 25, 14:12)
o kaip ju kortele gauti?


Pas juos parduotuvėj nusiperki, kaip ir visur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2013 11 25, 14:12)
o kaip ju kortele gauti?

Parduotuvese vyksta pristatymai, kuriu metu kortele galima isigyti nemokamai, siaip galima ir nusipirkti parduotuvej ju, atrodo 10lt kainuoja.

Nesenai isigijau koncentruota indu plovikli, gal per daug prasiskiedziau, kad nelabai putoja, bet nuvalo gerai riebaliukus nuo indu. Reikes maziau parskiesti kita karta. Kvapas citrusinis- neblogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziubek: 25 lapkričio 2013 - 14:50
Labas visoms,
Aš tapau VIVI produktų superfanė thumbup.gif
O kortelę gavau nusipirkusi produktų už 50Lt. Verta - nes sutaupote 25% pirkinio vertės.
Išmėginau šampūnus, kondicionierių paukams. Pačios plaukai labai ilgi - bet dabar šlapių plaukų šukavimas man jau nebe problema! bigsmile.gif
turiu kakavos dušo gelį - vaikams mano ypač patinka kvapas. O ir pačiai išsimaudžius - oda tampa švalni kaip vaiko!
Nesitikėjau, kad skalbimo priemonė bus tokia efektyvi! Vonioje dar turiu kreminį muilą - išmėginau abrikosinį, o dabar nusipirkau sviestmedžio. Nerealus!!!
Vyrui nupirkau kremą vyrams. Pati naudoju universalų balzamą veidui.
Visa šeima patenkinta, o aš kaip mama, žmona ir moteris - džiaugiuosi, kad naudojamos priemonės iš natūralių ingridientų ir saugios wub.gif
Rekomenduoju.
Atsakyti
Veido prausikli, sampunus, prausimosi putas veidui, vysniu krema, sampunas man tiko ir patiko. Man viskas patinka, tikrai tik geriausi zodziai.
Atsakyti
Sveikos VIVI gerbėjos 4u.gif Prisijungiu ir aš į Jūsų ratelį. Tik patys geriausi atsiliepimai apie veido kremą su graikiniais riešutais. Mėginuką bandžiau šilko kremo drėkinamo ir patiko bigsmile.gif
Man dabar VIVI geriausi iš lietuviškų kremų. Bandysim produkciją pirkti pastoviai. Mickevičiaus g. firminėje parduotuvėje dirba labai šaunios jaunos merginos, tik galėtų daugiau mėginukų duoti pabandymams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 24 sausio 2014 - 10:06
QUOTE(Zviro @ 2013 12 08, 20:09)
Veido prausikli, sampunus, prausimosi putas veidui, vysniu krema, sampunas man tiko ir patiko. Man viskas patinka, tikrai tik geriausi zodziai.


Kokį šampūną pirkote?
Atsakyti
Kaune Mickeviciaus g. 27 atsidare VIVI kosmetikos parduotuve. Pardavejos vakar paprasiau, tai ipyle medetku kremo i mano maza indeli- kremas labai patiko, tik kad brangus-103lt . dar gavau meginuka graikiniu riesutu kremo, sake jis itin tinkamas pries makijaza-siandien isbandysiu. del nuolaidu koreteliu situacija tokia-si menesi galima nusipirkt ja uz 20lt, iprasta kaina-40lt. kadangi madetku krema vistiek pirksiu, tai kaip supratau, kortele gausiu. su kortele kainos apie 30% mazesnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašara: 28 sausio 2014 - 15:36
Sveikos, pirkau krema su silku ir medetkomis, drekina gerai, po to svelnus veidas jauciasi. Taip pat maitinama abrikosu krema, man jis siek tiek per riebus atrodo, sunkiai tepasi, daug reikia, gal del to, kad maitinamasis g.gif
Idomu ar tu priemoniu sudetis tikrai naturali? nes dabar daug kas taip skelbia, bet kai pradedi aiskintis kas yra sudetyje, tai ir randi visokiu "gerybiu"
Atsakyti
QUOTE(Eneila @ 2014 01 28, 17:27)
Sveikos, pirkau krema su silku ir medetkomis, drekina gerai, po to svelnus veidas jauciasi. Taip pat maitinama abrikosu krema, man jis siek tiek per riebus atrodo, sunkiai tepasi, daug reikia, gal del to, kad maitinamasis g.gif
Idomu ar tu priemoniu sudetis tikrai naturali? nes dabar daug kas taip skelbia, bet kai pradedi aiskintis kas yra sudetyje, tai ir randi visokiu "gerybiu"


Na pasidomejau VIVI abrikosu kremo sudetimi. Is esmes sudetis gera, taciau yra siokiu tokiu kabliuku: Butylene Glycol- naftos sintezės produktas, Limonene - kvapniosios medžiagos, kancerogenai, Geraniol - šiaip saugus, bet turėtų vengti tie, kas turi alergiją kvapams/kvepalams. Kai kurie kiti produktai irgi gali sukelti alergines reakcijas ar dirginti oda. Bet tai palyginti niekas pries kitu firmu naudojamus priedus.
Atsakyti
QUOTE(Eneila @ 2014 01 28, 19:29)
Na pasidomejau VIVI abrikosu kremo sudetimi. Is esmes sudetis gera, taciau yra siokiu tokiu kabliuku: Butylene Glycol- naftos sintezės produktas, Limonene - kvapniosios medžiagos, kancerogenai, Geraniol - šiaip saugus, bet turėtų vengti tie, kas turi alergiją kvapams/kvepalams. Kai kurie kiti produktai irgi gali sukelti alergines reakcijas ar dirginti oda. Bet tai palyginti niekas pries kitu firmu naudojamus priedus.

Tiek Limonene, tiek Geraniol beveik visada galima rasti natūraliuose produktuose, tai et. aliejuose randami ingredientai. O dėl Butylene Glycol, tai nežinau.. g.gif Gal jų pačių reikia teirautis, kodėl tokį ingredientą galima rasti jų produktuose - juk save jie vadina visiškai natūraliu gamintoju. Nežinojau net šito, mane dominančių produktų sudėtys geros.
Atsakyti