Įkraunama...
Įkraunama...

Bordžijos

QUOTE(Bubbleghost @ 2013 10 11, 20:20)
Sony Entertainment kanale gi yra LT subtitru funkcija, reikes paziureti, gal vis dar rodo ten Bordzijas, ten megsta kartoti serialus, uzbaigia visus sezonus, ir vel suka is naujo, tai gal pasiseks pamatyti per ten 4u.gif Jei ne tai reikes angliskai bandyti ziureti g.gif


neseniai baigė, tad teks palaukti kokį mėnesį kitą mirksiukas.gif
Atsakyti
Per BTV parodė dvi serijas ir mačiau viename torrent'ų puslapyje yra įkeltos tos dvi serijos lietuviškai, reiks kada atsisiųsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 10 11, 16:15)
Juk si seriala galima atsiusti is torentu, ar online paziureti  4u.gif tada galesit ziuret kada norit, ir nereikes pergyventi del blogo laiko 4u.gif


galima. Na, bet jei rodo televizija legaliai įsigytą serialą, profesionaliai įgarsintą lietuviškai, norėtųsi ir žiūrėti būtent ten. Be to, man kažkaip mieliau serialus žiūrėti kai juos rodo tv. Siunčiuosi tada, kai kažko pas mus nerodo.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
PAKEITĖ LAIKĄ bigsmile.gif
Trečiadienį rodė ne be 10 dvylika, bet po vienuolikos 20 bigsmile.gif
Išgirdo mus Baltijos tv. Galėtų dar biškutį anksčiau...... ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif jungiuos ir aš į gerbėjų gretas...žiūriu,kol kas,tik per tv,bijau pradėt siųstis,nes namai palaidoti bus blush2.gif vakar labai gaila dukters buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2013 10 25, 15:58)
vakar labai gaila dukters buvo verysad.gif


Aha, ir man.. bet brolis, manau, sutvarkys reikalą, juk prisiekė, kad niekam neleis nuskriausti.
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2013 11 09, 21:19)
Aha, ir man.. bet brolis, manau, sutvarkys reikalą, juk prisiekė, kad niekam neleis nuskriausti.


Istorijos nepakeisi smile.gif

Showtime vėl pradėjo Bordžiajas rodyti.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Valio, sekmadienį pradeda rodyti BORDŽIJAS !!!!!! Pagaliau normaliu laiku, bus galima ramiai pasižiūrėti, dabar jau nepraleisiu nė vienos serijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziuriu ir as si seriala. Gal ir nera toks efektingas, kaip pvz. Sostu karai biggrin.gif bet man patinka, toks siek tiek kitoks, nei iprasta matyti ax.gif
Atsakyti
Paskaiciau sia tema, atsisukau pirma serjia ir paziurejau. Kai kas uzstrigo, pagooglinau. Skaityti tik stipriu nervu zmonems: http://www.balsas.lt...nkinimo-irankiu

Dabar ziuresiu antra serija.. fear.gif
Atsakyti
g.gif
jooo, baisūs laikai buvo.. nors aš kai žiūriu filmą, perjungiu kanalą, jeigu kankina. Mane labiau domina intrigos ir erotika (mano mama piktinasi, kad jos filme per daug) ir, be abejo, pati siužeto linija, kadangi filmas istorinis ir netgi apdovanotas AUKSINIO GAUBLIO nominacija, o pagrindinis aktorius vaidina tiesiog stulbinančiai (taip kritikai rašo) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruole: 26 sausio 2015 - 15:23
O kur rasti 3 šio serialo sezona kokia nors suprantamesne nei angliskai kalba? blush2.gif
Atsakyti