Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

QUOTE(rinann @ 2015 01 22, 23:51)
Nu jau dabar suintrigavai bigsmile.gif
O kas sieja tą daktarą,kuris čia atvažiavo ir vienuolę? Ir kur mūsų daktarėlis dingo? g.gif

Na va pagaliau Leo suprato,kad Patricija vaidina!Dabar bus idomiau, jau numanau kas bus smile.gif
O tas daktaras nebuvo kada anksciau viesbutyje? Kiek supratau jis gyde jos mama,kuri sirgo veziu ir mire,nes Lile per daug nuskausminamuju suleido ir tai tik tas daktaras zino.Dar jis ja isiziurejes buvo,bet ji ji atstume.
O musu daktarelis Afrikoje dirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2015 01 23, 12:13)
Na va pagaliau Leo suprato,kad Patricija vaidina!Dabar bus idomiau, jau numanau kas bus smile.gif
O tas daktaras nebuvo kada anksciau viesbutyje? Kiek supratau jis gyde jos mama,kuri sirgo veziu ir mire,nes Lile per daug nuskausminamuju suleido ir tai tik tas daktaras zino.Dar jis ja isiziurejes buvo,bet ji ji atstume.
O musu daktarelis Afrikoje dirba smile.gif

Aš tik pačią pabaigą bemačiau,kai Leonardas pasakė Paulinai,kad reikės skirtis blink.gif Tai jau bus matyt kokį planą sugalvojęs.
O tas daktaras tai ir man matytas g.gif
Aš tai laukiu kol Michaelis gryš ir su Koko pradės burkuoti wub.gif Man tai jie labai tinka viens kitam i porą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2015 01 23, 13:04)
Aš tik pačią pabaigą bemačiau,kai Leonardas pasakė Paulinai,kad reikės skirtis blink.gif Tai jau bus matyt kokį planą sugalvojęs.
O tas daktaras tai ir man matytas g.gif
Aš tai laukiu kol Michaelis gryš ir su Koko pradės burkuoti wub.gif Man tai jie labai tinka viens kitam i porą ax.gif

As taip mastau,kad jie pries Patricija vaidins,kad issiskyre,kad atgautu Mila.O Leo meilinsis Patricijai,nors slapta bus su Paulina thumbup.gif Man patinka,kad viskas taip apsisuko,kazkaip is kart idomiau smile.gif
Tikiuosi pamatysiu ju vestuves iki tol kol jau nebegalesiu rytais ziureti wub.gif
Man jis irgi matytas,nors as ji ziuriu ne taip jau ir daug (palyginus) apie pora metu biggrin.gif

Man regis greitai turetu grizti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2015 01 23, 10:13)
Na va pagaliau Leo suprato,kad Patricija vaidina!Dabar bus idomiau, jau numanau kas bus smile.gif

"paciokinau" vokiskai nors ne bum bum, tai taip, leo vaidins su paulina, kad issiskiria ir Leo veda Patricija ir jau kita serija prigauna, kad ji pati pagrobe Mila. nepamenu bet gal kokioj 2040-2045 serijoj. leo susipyksta su patricija ir jai pasako kad tevas, verneris, sarlote ir brolis martinas tai zinojo, tai supratau, kad galbut net ir suzinojo kad ne jis tevas, bet nesu su garantuotas.
taip kad mums dar visas menuo laukti.
Atsakyti
Tas daktaras jau yra buves,gi jis buvo daktaras to,kur pries sita istorija du dvyniai broliai buvo (tik vienam veidas suzalotas buvo ir ji operavo Moricas ir dar tas vienas biggrin.gif nu pamirsau vardus biggrin.gif bet ta istorija,kur Malene pagrindiniame vaidmenyje biggrin.gif ).

tai tos vestuves su Patricija farsas bus thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už paaiškinimą apie daktarą,nes nežiūrėjau istorijos apie Moricą (tik vestuves mačiau) smile.gif Matosi nekoks tas daktaras,jis jaučiu ir tada buvo blogas?

Kaip gerai,kad viskas farsas, nes būtų jau per daug jei vėl būtų patikėjęs Patricija.

Tik man keista kaip sekantis veikėjas ves ta Patriciją ir kaip ji toliau viešbutyje bus kai paaiškės jos darbeliai,ne gi neišmes jos g.gif Įdomu ar paaiškės,kad seneli savo uždusino g.gif
Atsakyti
merginos gal galima nuoroda interneto,kur galima paziureti serijas i prieki ? 4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 01 26, 21:45)
merginos gal galima nuoroda interneto,kur galima paziureti serijas i prieki ? 4u.gif aciu

http://www.daserste....deos/index.html
Atsakyti
QUOTE(kwp715 @ 2015 01 26, 23:29)

nerandu as ten normaliu seriju verysad.gif arba ieskoti nemoku.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 01 27, 02:24)
nerandu as ten normaliu seriju  verysad.gif arba ieskoti nemoku.


pabandyk per youtube paieskot tos serijos kurios tau reikia
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2015 01 27, 01:25)
pabandyk per youtube paieskot tos serijos kurios tau reikia

aciu radau 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas žiūrite į priekį, gal galite papasakoti kaip Sabrinai toliau seksis?
Patiko man Patricijos suknele smile.gif Tokia paprasta ir elegantiska.
Atsakyti