Įkraunama...
Įkraunama...

Laiko gijos (El tiempo entre costuras)

Ir man per greit veiksmas vyko, o ir aktoriai negražūs rolleyes.gif
Atsakyti
Na parindine veikeja man visai grazi, o ir tas apgavikas Ramiras buvo visai nieko. Gal toliau pasirodys ir grazesniu smile.gif
Atsakyti
Rekomenduoju perskaityti knyga! Aš sekmadienį baigiau skaityt, o antradienį pradėjo filmą rodyti smile.gif
Atsakyti
Aš tai tik neseniai knygą nusipirkau, reiks ir man pradėti skaityti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 12 04, 16:05)
Ir man per greit veiksmas vyko, o ir aktoriai negražūs rolleyes.gif



tikroviški smile.gif
Atsakyti
Tikrai tikroviški smile.gif Juk trisdešimt kelintuosius rodo. Tai jie dar čia gražūs, nes kia realiai pažiūri tų laikų foto, tai man žmonės tokie kertuoti, kampuoti ir keistų veidų biggrin.gif
Atsakyti
O aš nusipirkau knygą, kaip tik akcija jai smile.gif Spėju, kad bus įdomesnė nei filmas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 12 09, 18:44)
O aš nusipirkau knygą, kaip tik akcija jai smile.gif Spėju, kad bus įdomesnė nei filmas rolleyes.gif


Greičiausia. Pvz., pirmoj serijoj man pritrūko kažkokio psichologinio Siros lūžio pagrindo. Auklėta ne per griežtai, bet padoriai, kad pati galvotų, o staiga tokia meilė ištiko, kad ir rūko, ir geria, iškart tokia savo priešingybė. Nesakau netikroviška, bet pritrūko man pagrindo.
Papildyta:
Gal knygoje bus, ko neperteikė filme.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 12 09, 21:12)
Greičiausia. Pvz., pirmoj serijoj man pritrūko kažkokio psichologinio Siros lūžio pagrindo. Auklėta ne per griežtai, bet padoriai, kad pati galvotų, o staiga tokia meilė ištiko, kad ir rūko, ir geria, iškart tokia savo priešingybė. Nesakau netikroviška, bet pritrūko man pagrindo.
Papildyta:
Gal knygoje bus, ko neperteikė filme.

tai pajuto laisvę mergužėlė rolleyes.gif įsimylėjo visgi.
Atsakyti
Man nelabai patiko šis serialas. Sira pavaizduota kaip išpaikinta mergužėlė, rūko ir geria, maivosi. Fui. Žymiai maloniau žiūrėti Velvet, kur tikrai užburia muzika, gražūs aktoriai ir rūbai, aplinka. O šiame seriale aktoriai irgi nieko, bet labai nesimpatiškos tos jų asmeninės savybės, ypač Siros.

Be to, tikrai nublaksta šis serialas prieš "Vėjo nublokšti", nors mūsų spaudoje ir lygino juos kaip vienodai šaunius, kaip šedevrus. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2014 12 17, 14:54)
Be to, tikrai nublaksta šis serialas prieš "Vėjo nublokšti", nors mūsų spaudoje ir lygino juos kaip vienodai šaunius, kaip šedevrus.  schmoll.gif


drinks_cheers.gif iki Vėjo nublokštų kaip iki mėnulio. net su senuoju Visos upės teka, kuris irgi pastatyas pagal knygą, negali lygintis schmoll.gif nors scenografija, kostiumai labai patinka.
Atsakyti
O man, žinokit, visai nieko. Vakar žiūrėjau antrą seriją, tai man labai skirias nuo pirmos, ir įtraukė, ir Sira kitokia, išduota, subrendus. Ta pasileidus man irgi nepatiko, toks kardinalus pasikeitimas.
Dabar nekantrauju trečią žiūrėt. Bet pastatymas man tai tas pats, ar Velvet, ar Grandhotelio. Čia gal tų pačių, nesidomėjau labai.
Atsakyti