Įkraunama...
Įkraunama...

Laiko gijos (El tiempo entre costuras)

Ne, šis serialas kitų kūrėjų.
O man patinka ir Velvet, ir šis serialas. Abu tokie ramūs, nėra jokių šaudymų ir pan.
Bent jau man nei turkiški, nei meksikietiški serialai neprilygsta ispanų. Kai tik pradėjo turkų serialus rodyti, kelis žiūrėjau, o paskui kažkaip nusibodo, dabar tik į DA kartais užmetu akį.
O Laiko gijos juk buvo ir labai gerai įvertintos kritikų, ir skaičiau, kad dabar kartu su Velvet atstovaus Ispaniją kažkokiuose tarptautiniuose televizijos apdovanojimuose.
Atsakyti
Nezinau per kur ziurejot, bet vakar per TV1 rode trecia serija smile.gif O serialas visai nieko man asmeniskai idomesnis uz Velvet. Daugiau visokiu ivykiu veiksmo, o netik myli- nemyliu noriu, bet negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2014 12 17, 18:56)
Nezinau per kur ziurejot, bet vakar per TV1 rode trecia serija smile.gif

Aš turiu Gala, tai kada noriu ,tada žiūriu mirksiukas.gif
Už Velvet tai tikrai įdomesnis.
Atsakyti
Na, kuo toliau žiūriu, tuo labiau ima patikti. biggrin.gif Teks atsiimti savo žodžius, kad šis serialas prastesnis už "Velvet". biggrin.gif Šios savaitės serija buvo visai įdomi, intriguojanti.
Mergaitės, o kas skaitėte knygą jau? Kaip jums knyga (palyginus su serialu)?
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2014 12 25, 21:45)

Mergaitės, o kas skaitėte knygą jau? Kaip jums knyga (palyginus su serialu)?

Perskaičiau 10 pusl., bet įsijaučiau į filmą, net ir nesinori toliau skaityt rolleyes.gif Nors knygoj šiek tiek rimčiau viskas man pasirodė.
Atsakyti
sveikos, aš taip pat užlibau ant ispaniškų serialų, žiūriu Velvet (tiksliau jau mačiau visas 9 II-ojo sezono serijas ispaniškai smile.gif, taip pat netyčia pamačius šį serialą panorau ir jį pamatyti visą. Radau visas serijas su angliškais titrais čia:
http://www.viki.com/...time-in-between

Atsakyti
Kas tas Ignasijus, kurį Sira atrado savo namuose? Aš jo nepamenu...
Atsakyti
Kur galima rasti visas serijas nuo pradžių? Sudomino šis serialas.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 07, 09:21)
Kas tas Ignasijus, kurį Sira atrado savo namuose? Aš jo nepamenu...

Buvęs Siros sužadėtinis, kurį jį paliko dar 1 serijoje dėl Ramiro.
Atsakyti
toks elegantiškas šis serialas, patinka man tokie:) ir ta aktorė labai simpatiška, super, žiūrisi labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 01 07, 15:22)
Buvęs Siros sužadėtinis, kurį jį paliko dar 1 serijoje dėl Ramiro.

doh.gif teisingai. Kažkaip pasimiršo jis man smile.gif
Papildyta:
QUOTE(egliu @ 2015 01 07, 16:41)
toks elegantiškas šis serialas, patinka man tokie:) ir ta aktorė labai simpatiška, super, žiūrisi labai  wub.gif

Man irgi jis toks wub.gif Gaila, kad trumpas jis. Nes tie Maroko vaizdai ir elegantiškumas užburia rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 07, 19:02)
Man irgi jis toks  wub.gif Gaila, kad trumpas jis. Nes tie Maroko vaizdai ir elegantiškumas užburia  rolleyes.gif


man tai Sira ir jos apranga wub.gif nu žiauriai thumbup.gif

dėl trumpumo, gaila, bet iš kitos pusės gerai, nebus tampymosi ir minčių ką padaryt, kad dar ištemptume serialą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fixa: 07 sausio 2015 - 21:29