Įkraunama...
Įkraunama...

Laiko gijos (El tiempo entre costuras)

As irgi ispradziu speliojau kas gi tas Ignasijus, bet paskui atgaminau, kad gi paliktasis suzadetinis. smile.gif Jauciu pridarys jis Sirai rupesciu.
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2015 01 07, 16:41)
toks elegantiškas šis serialas, patinka man tokie:) ir ta aktorė labai simpatiška, super, žiūrisi labai  wub.gif

Va va ir man toks pat thumbup.gif ir aktorė jau man kaip tik tinka. Tik pirmoj serijos jos elgesys atgrasus buvo, todėl ir nepatiko.
Atsakyti
Sulig kiekviena serija vis labiau įtraukia. Gaila, kad tik 3 serijos beliko...
Atsakyti
iš tiesų gaila, kad pasibaigs taip greitai:( bet kur būna tikrai įdomesni serialai, tai serijų būna labai mažai. Labai laukiu ateinančios serijos, kai Sira pamatys savo meilębiggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 01 21, 00:12)
Sulig kiekviena serija vis labiau įtraukia. Gaila, kad tik 3 serijos beliko...

O MAN DAROSI NUOBODU, VIEN SEKLIO NUOTYKIAI
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2015 01 23, 20:48)
O MAN DAROSI NUOBODU, VIEN SEKLIO NUOTYKIAI

Man irgi jis sugedo, kai tik Sira isvyko is Maroko. Tas pats per ta pati jau dvi serijas... g.gif
Atsakyti
O man patinka, kad nedaug tu meiles peripetiju rodo. Taip labai saikingai. smile.gif Sakykit ar jums tas Siros mylimasis zurnalistas truputi nepanasus i Jude Law? smile.gif Man tai truputi uznesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 01 25, 16:03)
O man patinka, kad nedaug tu meiles peripetiju rodo. Taip labai saikingai. smile.gif Sakykit ar jums tas Siros mylimasis zurnalistas truputi nepanasus i Jude Law? smile.gif Man tai truputi uznesa smile.gif

Tikrai panasus. Man ir meilės peripetiju nereikia, bet ivykiu ten tokiu idomesniu buvo.
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2015 01 23, 19:48)
O MAN DAROSI NUOBODU, VIEN SEKLIO NUOTYKIAI

Na, kiekvienam žmogui skirtingai. O man, pavyzdžiui, tie seklio nuotykiai, kaip Jūs įvardijote, visai patinka. Be to, tikrai ne vien juos rodo - juk rodė ir susitikimą su tėvu, dabar dar su tuo žurnalistu Sira vėl susitiks. Be to, dar labai patinka, kad yra seriale yra istorinių faktų. Juk tokios asmenybės kaip Rozalinda Foks ar Beigbederis iš tiesų gyveno. Ir pripažinkite, jei visas serialo veiksmas vyktų tik Tanžere ir rodytų vien tuos pačius personažus, irgi nebūtų taip jau įdomu. Štai dabar veiksmas nusikels dar ir į Portugaliją.
Atsakyti
Gaila, kad liko tik viena serija smile.gif O gal bus kuriamas antras sezonas? Niekas nieko negirdejo? smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kadangi serialas pagal knygą. Tik girdėjau, tik nežinau ar čia tiesa, kad Antena 3 rodys serialą pagal dar vieną Maria Duenas romaną.
Atsakyti
Na, tai kodėl niekas apie paskutinę seriją nediskutuoja? biggrin.gif

Man tai pabaiga vis tiek paliko keletą klausimų. Pvz. ar Siros tėvai liko kartu? O kaip dėl Beigbederio ir Rozalindos? Nežinau, gal knygoj apie tai plačiau parašyta, dar neskaičiau.
Atsakyti