Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

QUOTE(neatleidziu @ 2014 12 23, 11:16)
Nu nezinau kas taip juokinga, vienos aikcioja, kad ziures, kita raso, kad mate mini istrauka... Tai keista ta jusu panieka. Nes jei raso, kad ziures ir net apie data kalba, tai naturalu, kad kyla klausimas per kur ziures.  Oj, damos, tikras vaiku darzelis.


Nu , sakyčiau, pati ir esat didžiausias Vaikas, jei paprasto jumoro nesuprantat... Atsipalaiduokit, Kalėdos artėja, ir taip įtampa klykia iš visų kampų....

Apie Kosem trailer rodomas bigcinema.com. Nėr ten nei datų, nei info. Tuo labiau, ar LT jį kadanors rodys... Tik coming soon... Tai ir pakikenam iš keistokų klausimų, bet nematau ko čia parintis... Visos mes keistai paklausiam kartais ir po to kartu pasijuokiam.....
Atsakyti
Vikipedijoj mačiau prie Meryem Uzerli biografijos buvo parašyta kad 2015 m. ji vaidins Kosem Sultan seriale, bet dabar jau neberandu tos informacijos g.gif Ką tai galėtų reikšti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielia @ 2014 12 23, 13:55)
Vikipedijoj mačiau prie Meryem Uzerli biografijos buvo parašyta kad 2015 m. ji vaidins Kosem Sultan seriale, bet dabar jau neberandu tos informacijos  g.gif Ką tai galėtų reikšti? unsure.gif


Gal buvo susitarta, po to susitarimas nutrauktas. Aplinkybės pasikeitė ar dar kas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 12 23, 14:01)
Gal buvo susitarta, po to susitarimas nutrauktas. Aplinkybės pasikeitė ar dar kas...  ax.gif


O gaila... verysad.gif Visai būtų įdomu jei ji vaidintų, man patiko jos vaidyba, ypač trečiame sezono thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielia @ 2014 12 23, 14:42)
O gaila... verysad.gif Visai būtų įdomu jei ji vaidintų, man patiko jos vaidyba, ypač trečiame sezono  thumbup.gif

nu kad kazkaip manau geriau, kad kita vaidintu, o tai pradzioj hiurem matytume tongue.gif naujas personazas, nauja veikeja
Atsakyti
Kiosem Sultan bus turkų aktorė Beren Saat. Aš tai tikrai nenorėčiau, kad Mereym vaidintų, geriau ji tegul Hiurem lieka, nereikia to susidvejinimo biggrin.gif Be to Kiosem buvo tamsiaplaukė graikė, čia net netiktų Meryem tipažas...
Atsakyti
Skaiciau pas rusus, kad Maryem pasirase sutarti vel su turkais, bus kazkada kazkoks vel serialas su ja. Bet nei pavadinimu, nei datu neskelbia. Tik, kad vel su turkais dirbs.
Atsakyti
O kiek dar serijų liko? labai man patinka - nesinori kad pasibaigtų... biggrin.gif
Atsakyti
15, man atrodo.
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2014 12 23, 11:57)
Štai kaip Kosem Sultan atrodo,manau filmas tikrai bus  4u.gif  2015 m.    Kosem Sultas

blink.gif atrodo man ji kaip paaugle 4u.gif
Papildyta:
va dar radau viena anonsa
https://www.youtube....h?v=YVLINIyppjM
Atsakyti
Taigi Kiosem į haremą pateko irgi būdama 13 ar 14 metų, gal ir rodts nuo to laiko.
Atsakyti