Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 4

user posted image
Atsakyti
Siandien kokia grazi pabaiga buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2015 01 07, 20:29)
Kažkoks įdomus posūkis dėl Ferhado nužudymo g.gif hmmm, manau, kad čia nepabaiga dėl jo cool.gif
Dėl Kuziejaus tai man nieko nuostabaus - perdėtai karštakošis ir ramiai neapmastantis, na tikiu, kad viskas paaiškės ir jis ,,palaimins" Demet ir Serefo santykius lotuliukas.gif
O va Giunėjus tai totaliai ,,važiuoja žemyn", ypač Banu gaila verysad.gif jei jo valia tai padarytų iš jos visišką beprotę, kad tik nieko ji nekalbėtų, nematytų ir tik jis išsuktų uodegą. Ir jo ta meilė Džemrė panašėja į nesveiką, jeigu sužinojęs iš Barišo apie jų fiktyvią santuoką nubėgo į Meldos guolį (supratęs kokia stipri Džemrės meilė...)  unsure.gif


Visiskai sutinku, jau jis man koks antipatiskas liko doh.gif del tu meiliu jo, as isvis netikiu, kad jis moka mylet nesavanaudiska meile, jis myli tada, kai jam tai naudinga, todel nereikia tiketis, kad toki savanaudi, as nors myles tikra meile, tai ka duoda - ta ir gauna.

QUOTE(Milagra @ 2015 01 08, 12:59)
As nei vienu personazu siame seriale aklai nesizaviu. Kaip ir nei vieno nenulinciuoju. Man gal tik Handan jokiu pliusu neturi. O visi kiti labai zmogiski, turintys ir geru ir blogu savybiu, kurias mes vertinam labai subjektyviai.


thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 08, 22:18)
Siandien kokia grazi pabaiga buvo  wub.gif

drinks_cheers.gif Tikrai puiki

Patiko Zeinep laiskas, kai rase kad noretu buti ta, kuria Kuzejus visada myles nors ir nebus salia cool.gif Supranta rupuze, kad jis niekada nebebus su ja, bet vistiek lenda

Vakar Fatmagul ziurejau, na ir Erdoganas man visai nepanasus i Serefa. Fatmagulej dantys net labai isbalinti kaip turciaus smile.gif ir taip visa stovesena kita, atrodo, kad ziureciau i brolius dvynius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2015 01 09, 10:23)
drinks_cheers.gif Tikrai puiki

Patiko Zeinep laiskas, kai rase kad noretu buti ta, kuria Kuzejus visada myles nors ir nebus salia  cool.gif  Supranta rupuze, kad jis niekada nebebus su ja, bet vistiek lenda

Vakar Fatmagul ziurejau, na ir Erdoganas man visai nepanasus i Serefa. Fatmagulej dantys net labai isbalinti kaip turciaus  smile.gif ir taip visa stovesena kita, atrodo, kad ziureciau i brolius dvynius  lotuliukas.gif

O aš nelabai suprantu Burako Zainep atžvilgiu. Kodėl jam jos reikia, kodėl siūlo būti jo mergina, o miega su Venera? g.gif Čia kažkaip nesueina galai.
Jei jis ištikrųjų ją myli, tai nu ir nesąmonė. Tai dzin, visiems kenkia, o dar tokį vyrą gaus.
Atsakyti
Vaje kokie ponios Handan asaru upeliai del savo kasu tongue.gif lai dziaugiasi, kad ne plikai nuvare ar velnias zino, ka Banu galejo su zirklemis padaryt unsure.gif
Atsakyti
Nu ir ko Handan cia atsivilko? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 01 09, 17:23)
Nu ir ko Handan cia atsivilko?  cool.gif

Aš ją puikiai suprantu. Pati taip nesielgčiau, bet tikrai suprantu. Jai nepaprastai skaudu, nes pasirodo, tas vyras, kuris visą gyvenimą ją mušė, žemino, engė, jis gi gali būti geras, gerbiantis moterį vyras. Gali būti švelnus, dėmesingas, jautrus. Bet su ja gyvendamas toks nebuvo. Ji neturėjo nieko, ką dabar turi kita moteris. Ir jai skaudu, žvėriškai skaudu dėl to. Juk jos, kaip moters, kaip žmonos gyvenimas prabėgo beprasmiškai. Ji neturėjo galimybės jaustis mylima, gerbiama, švelniai apkabinama kaip dabar jaučiasi ta kita moteris. Kažkas gyvena tokį gyvenimą, kokio norėjo ji.
O į ceremoniją atėjo, matyt, norėdama įsitikinti tuo vedybų faktu. Pamatyti tai savo akimis. Norėjo apkartinti šventę, nes ji nusivylusi, sugniuždyta moteris.
Kažkas sakė, kad mano nuomonė apie Handan ko gero nesikeis. Ir kol kas nesikeičia. Man jos nepaprastai gaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ukmė: 09 sausio 2015 - 16:37
QUOTE(Ukmė @ 2015 01 09, 15:35)
Aš ją puikiai suprantu. Pati taip nesielgčiau, bet tikrai suprantu. Jai nepaprastai skaudu, nes pasirodo, tas vyras, kuris visą gyvenimą ją mušė, žemino, engė, jis gi gali būti geras, gerbiantis moterį vyras. Gali būti švelnus, dėmesingas, jautrus. Bet su ja gyvendamas toks nebuvo. Ji neturėjo nieko, ką dabar turi kita moteris. Ir jai skaudu, žvėriškai skaudu dėl to. Juk jos, kaip moters, kaip žmonos gyvenimas prabėgo beprasmiškai. Ji neturėjo galimybės jaustis mylima, gerbiama, švelniai apkabinama kaip dabar jaučiasi ta kita moteris. Kažkas gyvena tokį gyvenimą, kokio norėjo ji.
O į ceremoniją atėjo, matyt, norėdama įsitikinti tuo vedybų faktu. Pamatyti tai savo akimis. Norėjo apkartinti šventę, nes ji nusivylusi, sugniuždyta moteris.
Kažkas sakė, kad mano nuomonė apie Handan ko gero nesikeis. Ir kol kas nesikeičia. Man jos nepaprastai gaila.

Teisybe sakot, bet ar jai nuo to geriau? Nes visiems kitiems tai kazkaip nei silta, nei salta. Sunus ir taip ta santuoka pernelyg nesidziaugia. Samiui dzin. Tik Ainur nesmagu. Bet o kuom ji cia kalta? Nei ji skyre seima, nei ji ka padare Handan, nei ji ja zemino ar enge...
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2015 01 09, 17:35)
Aš ją puikiai suprantu. Pati taip nesielgčiau, bet tikrai suprantu. Jai nepaprastai skaudu, nes pasirodo, tas vyras, kuris visą gyvenimą ją mušė, žemino, engė, jis gi gali būti geras, gerbiantis moterį vyras. Gali būti švelnus, dėmesingas, jautrus. Bet su ja gyvendamas toks nebuvo. Ji neturėjo nieko, ką dabar turi kita moteris. Ir jai skaudu, žvėriškai skaudu dėl to. Juk jos, kaip moters, kaip žmonos gyvenimas prabėgo beprasmiškai. Ji neturėjo galimybės jaustis mylima, gerbiama, švelniai apkabinama kaip dabar jaučiasi ta kita moteris. Kažkas gyvena tokį gyvenimą, kokio norėjo ji.
O į ceremoniją atėjo, matyt, norėdama įsitikinti tuo vedybų faktu. Pamatyti tai savo akimis. Norėjo apkartinti šventę, nes ji nusivylusi, sugniuždyta moteris.
Kažkas sakė, kad mano nuomonė apie Handan ko gero nesikeis. Ir kol kas nesikeičia. Man jos nepaprastai gaila.

Labai gražiai surašėt ir aš pritariu. Ir jau rašiau - man gaila Handan. Nebuvo ji nuo gimimo tokia, bet aplinkinių elgesys su ja pavertė ją tokia, kokia ji yra. Ne visi mes esame linksmi, faini, įdomūs ir patrauklūs, ne visi mokame sakyti teisingus žodžius ir kitiems patikti. Ji nesuprasta, neišklausyta, nemylėta ir skriausta. Nesėkmės ir nepasitikėjimas savimi gimdo pyktį.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 01 09, 17:41)
Teisybe sakot, bet ar jai nuo to geriau? Nes visiems kitiems tai kazkaip nei silta, nei salta. Sunus ir taip ta santuoka pernelyg nesidziaugia. Samiui dzin. Tik Ainur nesmagu. Bet o kuom ji cia kalta? Nei ji skyre seima, nei ji ka padare Handan, nei ji ja zemino ar enge...

Nemanau, kad Handan tą akimirką galvojo, kaip čia ko neįskaudinus smile.gif Tuos epizodus apie jos gyvenimą rodė ne šiaip sau - tai faktai iš jos gyvenimo, kuriuos suaštrino vedybos. Ji galvojo apie save, savo gyvenimą, savo skausmą. Nebūtinai mes gyvenime visada elgiamės vadovaudamiesi protu, juk ne taip retai širdis diktuoja ir mes jos klausom aklai. Ko gero jai būtinai reikėjo pamatyti tą vaizdą ir kiek bent jau ji tą akimirką sugebėjo - sugadinti šventinę nuotaiką. Man tikrai jos nepaprastai gaila. Esu jautri fiziniam smurtui ir vyro nepagarbai moteriai, tai man Handan taip gaila, kad net tas erzinančias mimikas atleidžiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2015 01 09, 15:53)
Nemanau, kad Handan tą akimirką galvojo, kaip čia ko neįskaudinus smile.gif Tuos epizodus apie jos gyvenimą rodė ne šiaip sau - tai faktai iš jos gyvenimo, kuriuos suaštrino  vedybos. Ji galvojo apie save, savo gyvenimą, savo skausmą. Nebūtinai mes gyvenime visada elgiamės vadovaudamiesi protu, juk ne taip retai širdis diktuoja ir mes jos klausom aklai. Ko gero jai būtinai reikėjo pamatyti tą vaizdą ir kiek bent jau ji tą akimirką sugebėjo - sugadinti šventinę nuotaiką. Man tikrai jos nepaprastai gaila. Esu jautri fiziniam smurtui ir vyro nepagarbai moteriai, tai man Handan taip gaila, kad net tas erzinančias mimikas atleidžiu smile.gif

Tai as apie ja pacia pirmiausia ir kalbu - kam jai to reikejo? Ji gi tik sau blogiau padare ateidama. Daugiau niekam, apart Aynur, kuri sioje situacijoje irgi nekalta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 09 sausio 2015 - 16:57