Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 4

QUOTE(Milagra @ 2015 01 09, 17:57)
Tai as apie ja pacia pirmiausia ir kalbu - kam jai to reikejo? Ji gi tik sau blogiau padare ateidama. Daugiau niekam, apart Aynur, kuri sioje situacijoje irgi nekalta.

Nežinau ką rodys kitose serijose, tad galiu suklysti, bet manau, kad jai to vaizdo reikėjo ir dėl savęs pačios, ir dėl šventės apkartinimo. Nelaimingi žmonės dažnai nenori, kad kiti būtų laimingi.
Atsakyti

Visiškai sutinku su Ukme. Manau daugelis taip pasielgtų. Tiesiog protas vaikšto paskui. Gal gailėsis, gal verks, bet bus apkartinus. Nemanau, kad būtų ramesnė, jei būtų neatėjusi.
O Aynur kvaila, ją juk Handan įspėjo, kad jis ūmus ir t.t. Ir aš apkartinčiau tokiai moteriai vestuves.
Vajee kokia aš pikta biggrin.gif
Atsakyti
As tai jei jau noreciau pakenkt ar sugadint svente, rasciau kitu budu, bet pati saves i idiotes vieta tikrai nestatyciau smile.gif
Atsakyti
Nemaciau siandien serijos, bet is jusu komentaru supratau, kad Banu kazka padare Handan. Apkirpo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 09, 19:49)
Nemaciau siandien serijos, bet is jusu komentaru supratau, kad Banu kazka padare Handan. Apkirpo?  biggrin.gif

Apkirpo, tiksliau nukirpo gabalą plaukų, kai galvą savo kalbom iškvaršino biggrin.gif Bet į gerą gavosi, išgražėjo Handan smile.gif
Skaičiau kažkur, kad Handan aktorė yra jaunesnė už Ebru aktorę 15 metų. Jei tai tiesa, tai Ebru 10 balų už išsaugotą grožį, šiandien net stebėjausi, kaip atrodo jos apnuoginti pečiai. Kaip kokios 20-metės. O jai juk filmuojantis turėjo būti kokie 62 metai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 09 sausio 2015 - 19:23
QUOTE(oziarage @ 2015 01 09, 19:22)
Apkirpo, tiksliau nukirpo gabalą plaukų, kai galvą savo kalbom iškvaršino biggrin.gif Bet į gerą gavosi, išgražėjo Handan smile.gif
Skaičiau kažkur, kad Handan aktorė yra jaunesnė už Ebru aktorę 15 metų. Jei tai tiesa, tai Ebru 10 balų už išsaugotą grožį, šiandien net stebėjausi, kaip atrodo jos apnuoginti pečiai. Kaip kokios 20-metės. O jai juk filmuojantis turėjo būti kokie 62 metai smile.gif

O kodėl 62? g.gif
Atsakyti
Na gi rimtai, paziurejau, kad 15 metu skirtumas. Niekad nepasakyciau biggrin.gif Tikrai aktore, vaidinanti Ebru, gražiai issilaikius thumbup.gif
Atsiimu klausimą dėl 62 metu. Tiek kažkur ir buvo jai metu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 09 sausio 2015 - 19:50
Tikrai Ebru aktorė daug geriau atrodo, nei Handan aktorė. Manau ta raukšlė ant kaktos labai sendina ir balsas pas ją ne jaunatviškas.
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2015 01 09, 16:35)
Aš ją puikiai suprantu. Pati taip nesielgčiau, bet tikrai suprantu. Jai nepaprastai skaudu, nes pasirodo, tas vyras, kuris visą gyvenimą ją mušė, žemino, engė, jis gi gali būti geras, gerbiantis moterį vyras. Gali būti švelnus, dėmesingas, jautrus. Bet su ja gyvendamas toks nebuvo. Ji neturėjo nieko, ką dabar turi kita moteris. Ir jai skaudu, žvėriškai skaudu dėl to. Juk jos, kaip moters, kaip žmonos gyvenimas prabėgo beprasmiškai. Ji neturėjo galimybės jaustis mylima, gerbiama, švelniai apkabinama kaip dabar jaučiasi ta kita moteris. Kažkas gyvena tokį gyvenimą, kokio norėjo ji.
O į ceremoniją atėjo, matyt, norėdama įsitikinti tuo vedybų faktu. Pamatyti tai savo akimis. Norėjo apkartinti šventę, nes ji nusivylusi, sugniuždyta moteris.
Kažkas sakė, kad mano nuomonė apie Handan ko gero nesikeis. Ir kol kas nesikeičia. Man jos nepaprastai gaila.


Gerai, kad man to paties kartoti nereikia. Suprantu Handan, beprotiskai skaudu, kai matai, kad tas vyras kitai gali buti kitoks. Cia panasiai kaip vyras pas meiluze iseitu. Aga, manes nemylejo, bloga buvau, o va kita tai jau gera.

Su trumpais plaukais tikrai geriau atrodo, ypac, kai tik is kirpyklos buvo grizusi.

QUOTE(Milagra @ 2015 01 09, 16:57)
Tai as apie ja pacia pirmiausia ir kalbu - kam jai to reikejo? Ji gi tik sau blogiau padare ateidama. Daugiau niekam, apart Aynur, kuri sioje situacijoje irgi nekalta.


Manau, kad jai taip liudesys, pyktis ir visa kita prasivereze, kad jai jau dzin kaip ji atrodo ir ka kiti pagalvos.
Atsakyti
Leksikonas man patinka, ydomu ar čia vertimas toks ar jie taip ir šneka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2015 01 09, 18:35)
Aš ją puikiai suprantu. Pati taip nesielgčiau, bet tikrai suprantu. Jai nepaprastai skaudu, nes pasirodo, tas vyras, kuris visą gyvenimą ją mušė, žemino, engė, jis gi gali būti geras, gerbiantis moterį vyras. Gali būti švelnus, dėmesingas, jautrus. Bet su ja gyvendamas toks nebuvo. Ji neturėjo nieko, ką dabar turi kita moteris. Ir jai skaudu, žvėriškai skaudu dėl to. Juk jos, kaip moters, kaip žmonos gyvenimas prabėgo beprasmiškai. Ji neturėjo galimybės jaustis mylima, gerbiama, švelniai apkabinama kaip dabar jaučiasi ta kita moteris. Kažkas gyvena tokį gyvenimą, kokio norėjo ji.
O į ceremoniją atėjo, matyt, norėdama įsitikinti tuo vedybų faktu. Pamatyti tai savo akimis. Norėjo apkartinti šventę, nes ji nusivylusi, sugniuždyta moteris.
Kažkas sakė, kad mano nuomonė apie Handan ko gero nesikeis. Ir kol kas nesikeičia. Man jos nepaprastai gaila.

senai komentavau, bet sutinku su Jūsų komentarais ir ankstesnėje temoje taip pat...man net, pasirodė kad Handan bandė nusišypsoti nes įeidama į salę priiminė jo sakytus žodžius: surūgėle ir pan...ką rodys pirmadienį nežinau, ką plojimai jos reiškia, bet tikrai šypseną norėjo išspausti...vis tik Samis mano akyse nesireabilitavo, jis toks pat storžievis man ir kietas toks, kitos tiek smerkiat Handan lyg ne moterys būtumėte arba Jūs pačios auksinius vyrus turite ant rankų esat nešiojamos, kad neįsivaizduojat kaip būna gyvenime kokios nuoskaudos gali būti...
o mintis, kad siunčiu vieną vaiką, kad išgelbėčiau kitą, kad Samis teisingai pasielgė doh.gif doh.gif doh.gif tai jau čia visai nesuvokiama mintis... cool.gif vaikai yra lygūs, jei nukirs man pirštą mažiau skaudės, jei kirstų kitos rankos pirštą? nu čia tik palyginau...
ir iš vis visam filme visi gyvenimiški tokie, na Ferhadas tik psichopatas...na Kuzė -isterikas nesivaldantis dar... biggrin.gif Man ir Handan nekliūva, ir prie Zainep tiesiais plaukais įpratau...tik va Giuten ryškus makiažas vis prajuokina ir Džemrė tokia vaikiško veido jin man, nelabai ji tokia... ax.gif blush2.gif Beširo neprisijaukinau, chitras toks liko lig galo...Visi čia kaip ir gyvenime, apsipyksta - susitaiko. Dar kliūva Kuzės perdėtas dėmesys Demet, jos santykiams ir pan...negi jis tikisi, kad ji visą gyvenimą gedės Ali o jis bus jos globėju? nebus tap, įsivaizduoju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ukmė @ 2015 01 09, 19:00)
Nežinau ką rodys kitose serijose, tad galiu suklysti, bet manau, kad jai to vaizdo reikėjo ir dėl savęs pačios, ir dėl šventės apkartinimo.

o aš galvoju, kad gal ji norėjo pasirodyti kokia ji dabar, kai visi taip išgyrė šukuoseną, pasipuošė, gal tikėjosi, kad buvęs pamatys, bet akimirkai supras, ką prarado, nes nematau, kad ji gailėtųsi jog jiedu išsiskyrė, kad jai skaudu-tikiu, bet kad gaila??? abejoju...
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2015 01 09, 22:07)
, kai matai, kad tas vyras kitai gali buti kitoks.

o jis kažin su naująja žmona pasikeis? jis turbūt gerokai vyresnis, bet va greit veseles atšoka tie turkai biggrin.gif
net ta scena kai klausė Giulten, ką Samis padovanojo metinių proga verysad.gif nieko verysad.gif doh.gif kad nesureikšmina jis tokių datų kaip supratau, nu negi moteriai nebūtų skaudu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 10 sausio 2015 - 00:17
Va jūs kaltinat Handan, kad išrinko vieną vaiką, o kitą nekaltą pasmerkė. O ką Sami darė, kai Kuzey tą vakarą prisiėmė kaltę? Nieko, jis tylėjo. Galėjo gi šaukti, kad tai netiesa, atsitokėk sūnau. Ir per teismą galėjo duoti parodymus, kad tą vakarą vaikai sakė, jog Guney numušė žmogų. Bet jis nieko nedarė, tylėjo ir leido nekaltam sėsti į kalėjimą.
Atsakyti