Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 4

Dzemrei ir as simpatiju nejauciu, nesimpatiska ji man ir figuros netobulumai labai krenta i akis. Galetu stilistai labiau pasistenkti, kad taip nekristu i akis talijos nebuvimas.
Siame seriale man labai grazi Banu - net su minimaliu makiazu ji man nereali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 01 10, 11:36)
Va jūs kaltinat Handan, kad išrinko vieną vaiką, o kitą nekaltą pasmerkė. O ką Sami darė, kai Kuzey tą vakarą prisiėmė kaltę? Nieko, jis tylėjo. Galėjo gi šaukti, kad tai netiesa, atsitokėk sūnau. Ir per teismą galėjo duoti parodymus, kad tą vakarą vaikai sakė, jog Guney numušė žmogų. Bet jis nieko nedarė, tylėjo ir leido nekaltam sėsti į kalėjimą.

Kad tėvai pasiskirstę vaikus tai taip! Bet ir ta pati motina lakso į posėdžius ir buvo situacijų kai pergyveno dėl Kuzės, kaip ir tėvas, kuris niršta ant Giunėjaus, bet vistiek nori, kad broliai susitaikytų, kviečia vakarienės, nakvojo Giunėjus namie. Jie tėvai, ir tikrai abu vaikai jiems brangūs, tik susikalbėjimo mažiau yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 10 sausio 2015 - 11:08
Dėl Džemre figūros pritariu, dar jos neproporcingai ilgos kojos ir su kelnėm tai išryškėja. bet veidas man jos įdomus ir labai įtikinamai meilę Kuzey vaidina, įtikinamiau nei Beren Saat UM, kur mina visuomet vienoda buvo, kai reikėjo meilės jausmą parodyti.
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 01 10, 00:14)
o jis kažin su naująja žmona pasikeis? jis turbūt gerokai vyresnis, bet va greit veseles atšoka tie turkai  biggrin.gif
net ta scena kai klausė Giulten, ką Samis padovanojo metinių proga  verysad.gif nieko  verysad.gif  doh.gif  kad nesureikšmina jis tokių datų kaip supratau, nu negi moteriai nebūtų skaudu?


Susituoke po vos keliu menesiu, tai idomu, kaip jiem seksis gyventi. Gal nauja zmona nuo pirmu dienu tyles, kad neisprovokuotu senojo Samio.

Man ta scena uzkliuvo del datu. Filmo pradzioje gi rode, kad svente 25 metu sukakti, o dabar po metu visiems aiskina, kad isgyveno 30 metu kartu. Kazkaip g.gif

Man Dzemre patinka, nekrinta i akis nei kojos, nei talijos smile.gif Sunku butu ziureti, kai pagrindiniai veikejai nemieli. Cia kaip Fatmagiule man sunku buvo ziureti.

Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 01 10, 12:26)
Man ta scena uzkliuvo del datu. Filmo pradzioje gi rode, kad svente 25 metu sukakti, o dabar po metu visiems aiskina, kad isgyveno 30 metu kartu. Kazkaip  g.gif

Pasirodo ne man vienai klausimų sukėlė.

QUOTE(vemvet @ 2015 01 10, 12:26)
Man Dzemre patinka, nekrinta i akis nei kojos, nei talijos smile.gif Sunku butu ziureti, kai pagrindiniai veikejai nemieli. Cia kaip Fatmagiule man sunku buvo ziureti.

o kas Fatmagul nepatiko, Kerim? Man tas vyras labai nesimpatiškas, bet žinau, kad daug kam jis patinka.
Atsakyti
Prisiminiau, kazkurioj cia serijoj tikrai Kuze pasibaisejau. Kai kalejime buvo, Kuziejus vieno kalinio klausia - uz ka sedi?
Tas - uz zmogzudyste. Garbes reikalas - mylimosios meiluzi nuzudziau.
Kuze - telaimina Dievas, ar kazkaip panasiai blink.gif Ir dar man rodos galva pagloste blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 10, 18:34)
Prisiminiau, kazkurioj cia serijoj tikrai Kuze pasibaisejau. Kai kalejime buvo, Kuziejus vieno kalinio klausia - uz ka sedi?
Tas - uz zmogzudyste. Garbes reikalas - mylimosios meiluzi nuzudziau.
Kuze - telaimina Dievas, ar kazkaip panasiai  blink.gif Ir dar man rodos galva pagloste  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif

Ir man užkliuvo. Bet, ten pas turkus normalu gal. Ir dar labai juokiausi, kai Kuzia sake čia neseniai kažkada, kad jis tradicijų nesilaiko, ar kažkaip ten. Na jau kas ne kas, bet jis ten toks senų pažiūrų išlikęs vienintelis gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2015 01 10, 18:34)
Prisiminiau, kazkurioj cia serijoj tikrai Kuze pasibaisejau. Kai kalejime buvo, Kuziejus vieno kalinio klausia - uz ka sedi?
Tas - uz zmogzudyste. Garbes reikalas - mylimosios meiluzi nuzudziau.
Kuze - telaimina Dievas, ar kazkaip panasiai  blink.gif Ir dar man rodos galva pagloste  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif



Ten turkija, tokie jau ten dalykai..pas juos tokios visokios tradicijos(kas mums atrodo nenormalu) simtmeciu senumo dar iki siol gajos, atrodo zmones(kalbu apie turus, lyginant su kitomis musulmonu salimis) europeja,liberaleja, bet tradicijom savo neleidzia keistis.

QUOTE(oziarage @ 2015 01 10, 18:39)
Ir man užkliuvo. Bet, ten pas turkus normalu gal. Ir dar labai juokiausi, kai Kuzia sake čia neseniai kažkada, kad jis tradicijų nesilaiko, ar kažkaip ten. Na jau kas ne kas, bet jis ten toks senų pažiūrų išlikęs vienintelis gal biggrin.gif


Man irgi jis labai senu paziuriu, ypac tas pasimate man Demet ir Serefo atveju.

Papildyta:
beje matet, nauja seriala jau vietoj Kuzes reklamuoja - begantis laikas, originalaus pavadinimo nezinau, bet is anonso tai pasirode nekazka toks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 01 10, 20:39)
Ten turkija, tokie jau ten dalykai..pas juos tokios visokios tradicijos(kas mums atrodo nenormalu) simtmeciu senumo dar iki siol gajos, atrodo zmones(kalbu apie turus, lyginant su kitomis musulmonu salimis) europeja,liberaleja, bet tradicijom savo neleidzia keistis.

Sekančioj serijoj jis išsakys savo požiūrį į šį vaikino poelgį.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 01 10, 20:46)
Sekančioj serijoj jis išsakys savo požiūrį į šį vaikino poelgį.

Tai, kad lyg jau pasakojo Džemrei. g.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 10, 20:50)
Tai, kad lyg jau pasakojo Džemrei. g.gif

Seniau tą seriją žiūrėjau, tai gal supainiojau, kad vėlesnėj serijoj pasakos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lux: 10 sausio 2015 - 19:56
QUOTE(širlė @ 2015 01 10, 19:39)
Papildyta:
beje matet, nauja seriala jau vietoj Kuzes reklamuoja - begantis laikas, originalaus pavadinimo nezinau, bet is anonso tai pasirode nekazka toks schmoll.gif

Nemaciau anonso, bet is pavadinimo sprendziu, kad bus : "oyle bir gecer zamanki". Jeigu taip, tai vel atspejau lotuliukas.gif Ir itariu, kad patiks tik mazumai lotuliukas.gif ( as tarp ju smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 10 sausio 2015 - 20:08