Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 4

o man nepatiko parinkta muzika kai Kuzejus pirsosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(santa_ @ 2015 01 26, 19:49)
o man nepatiko parinkta muzika kai Kuzejus pirsosi  schmoll.gif

Na ka padarysi, Hakim bey yra viena is kultiniu serialo dainu smile.gif Svarbiausius ivykius ji lydi ax.gif Pirmasis Dzemres prisipazinimas nuskambejo jai grojant, tai ir Kuziejus savo meile deklaravo su sia daina.

Kaip ir pats Kuziejus sake, jiems netinka visos saldybes ir banalybes, balioneliai, konfeti, priklaupimas ant keliuko, ziedai su blizguciais smile.gif Taip ir su muzika ax.gif
Ir siaip gaila, kad lietuviai nevercia dainu tekstu, nes nei viena daina nera parinkta siaip sau, zodziai reiksmingi. Taip ir su Hakim bey. Kadangi rusiskas vertimas tikslesnis, tai imetu rusiska. Angliskas nelabai tikslus.

Ваша честь

У меня жалобы на все запреты
Я не прекращу говорить,даже если завяжут мне язык.
Пусть придут жандармы из полицейского участка
Мои идеи не закроешь за решеткой
Придет день и я сравняюсь землей
Придет день и моего правления
Если пишут законы на законах
Слова растворятся,написанное остается в двух мирах
Молчать нельзя,сказать нельзя
Если язык остановится,душа в теле не останется
Писать нельзя,не писать нельзя
Не препятствуй ручке,она не остановится.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 26 sausio 2015 - 21:16
Ojei kiek cia nualpusiu ir issilydziusiu smile.gif Ar liko nors viena sveika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 01 27, 13:11)
Ojei kiek cia nualpusiu ir issilydziusiu smile.gif Ar liko nors viena sveika?  ax.gif

Na turbut as cia tokia biggrin.gif Laikausi dar, jeigu, kas netycia nebeatsikels reikes bandyti prikelti doctor.gif biggrin.gif
Bet dziaugiuosi uz Kuze su Dzemre wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 27 sausio 2015 - 13:22
O kelinta serija jau rodo lietuvisku vertimu? blush2.gif
10 seriju paskutiniu su titrais esu ziurejus, paziureciau bent paskutines serijas lietuviu kalba. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 01 27, 15:11)
Ojei kiek cia nualpusiu ir issilydziusiu smile.gif Ar liko nors viena sveika?  ax.gif

g.gif gaila, bet neišgriuvau... blush2.gif pasenau, romantika nebežavi, rožiniai akiniai nuimti bet nieko gražu buvo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2015 01 27, 14:22)
O kelinta serija jau rodo lietuvisku vertimu? blush2.gif
10 seriju paskutiniu su titrais esu ziurejus, paziureciau bent paskutines serijas lietuviu kalba.  biggrin.gif

siandien 75 serija smile.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad Zeynep is pavydo irgi nualps, taip aip cia mes alpstam, kai suzinos kokia staigmena paruose Kuziukas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 01 27, 14:34)
Man atrodo, kad Zeynep is pavydo irgi nualps, taip aip cia mes alpstam, kai suzinos kokia staigmena paruose Kuziukas biggrin.gif  biggrin.gif

Man atrodo, jai nervai ir pavydas neleis nualpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 01 27, 13:34)
Man atrodo, kad Zeynep is pavydo irgi nualps, taip aip cia mes alpstam, kai suzinos kokia staigmena paruose Kuziukas biggrin.gif  biggrin.gif

Ji jau itaria. Viska gi suprato, kai Serefas pasake, kad i joki Samsuna Kuzey nevaziuoja. Ir pasistengs viska sugadinti, tuoj pamatysim
Atsakyti
Man tai įdomu kokio amžiaus žmones seriale jie vaidina? g.gif Na Banu su Giunėjum tai bendraamžiai turėtų būt, nes grupiokai buvo, Kuzėjus kažkiek jaunesnis, o Džemrė?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 01 27, 14:27)
g.gif  gaila, bet neišgriuvau...  blush2.gif  pasenau, romantika nebežavi, rožiniai akiniai nuimti bet nieko gražu buvo... smile.gif


O as pameciau minti, kai K ten kazka Dzemrei kalbejo. Uzsisvajojau ir nebegirdejau blush2.gif Visos Kuziuku zavisi, o as Dzemre. Kokia ji kantri, mylinti wub.gif Saunuole, kad nepasidave.

Ir dar labai tikiuosi, kad Ainur su Samiu issiskirs. Kaip buvo jis kelmas, tai toks ir liko. Naudoja psichologini smurta, kad zmona net bijo zodi pasakyti, nenormalu cia.

O siaip tai gaila, kad baigiasi filmas, tikrai patiko.
Papildyta:
QUOTE(6Combo9 @ 2015 01 27, 14:37)
Man tai įdomu kokio amžiaus žmones seriale jie vaidina? g.gif Na Banu su Giunėjum tai bendraamžiai turėtų būt, nes grupiokai buvo, Kuzėjus kažkiek jaunesnis, o Džemrė?


Visi ten ziauriai jauni, musu laikais nesizenyja jau tokio amziaus tongue.gif

Kuziukas dabar 23-24? Giunejus su Dzemre vienmeciai, nes kartu mokesi? Tai Dzemre uz K vyresne g.gif
Atsakyti