Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (3)

QUOTE(blackkiss @ 2015 01 17, 22:54)
Moterim ne, užtai Edgarui labai tiktų  wub.gif

pasakysim, kai išgirsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 17, 22:54)
As irgi visa chora girdziu su lubiu priesaky biggrin.gif



O kodėl jūs galvojat, kad visas jie patys įdainavo? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
nu, sugadino vakaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 01 17, 22:55)
Bet aš kažkaip likau be nuomonės  unsure.gif

Lietuva užtat su nuomone, kaip visada doh.gif Išrenka šūdą, o po to verkia ir šūde taškosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 17, 22:55)
bet mažuma kaip supratau ne su savom rolleyes.gif


Bet ta mažuma, kaip ne kaip, irgi konkuruoja biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
ne nu, aukštąją matieką man buvo daug lengviau perprast, negu šitą atranką doh.gif biggrin.gif paaiškinkit jūs - tai dabar kitą laidą, tarkim Vaidas, Edgaras ir kiti, kas su savo dainom buvo šiandien, turės dainuot kažkieno kitas? g.gif ar vėl tą patį? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 17, 23:50)
Va radau tą aktorę, į kurią Wilma pasirodė man panaši. Robin Wright :

http://duvarkagitlar...in-wright-3.jpg

aha, yra kažkokio panašumo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 17, 22:58)
ne nu, aukštąją matieką man buvo daug lengviau perprast, negu šitą atranką doh.gif  biggrin.gif paaiškinkit jūs - tai dabar kitą laidą, tarkim Vaidas, Edgaras ir kiti, kas su savo dainom buvo šiandien, turės dainuot kažkieno kitas? g.gif ar vėl tą patį? biggrin.gif

lt eurovizijos keliai nežinomi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 17, 23:58)
ne nu, aukštąją matieką man buvo daug lengviau perprast, negu šitą atranką doh.gif  biggrin.gif paaiškinkit jūs - tai dabar kitą laidą, tarkim Vaidas, Edgaras ir kiti, kas su savo dainom buvo šiandien, turės dainuot kažkieno kitas? g.gif ar vėl tą patį? biggrin.gif

aha, norėčiau ir aš, kad kas nors paaiškintų lotuliukas.gif Tokia tūpa jaučiuosi per tą atranką.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 17, 22:58)
ne nu, aukštąją matieką man buvo daug lengviau perprast, negu šitą atranką doh.gif  biggrin.gif paaiškinkit jūs - tai dabar kitą laidą, tarkim Vaidas, Edgaras ir kiti, kas su savo dainom buvo šiandien, turės dainuot kažkieno kitas? g.gif ar vėl tą patį? biggrin.gif


Aš supratau, kad jie patys nuspręs. Ir netgi galės savo dainų kitiems iki finalo neduoti. O jei ta daina visgi pasieks finalą, tada va jau dainuos visi finalistai.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 17, 22:57)
Bet ta mažuma, kaip ne kaip, irgi konkuruoja  biggrin.gif  doh.gif

ne, ne, nieko blogo neturėjau omeny biggrin.gif tiesiog reiškia, kad dauguma liks prie savų... net jei kitos dainos labiau jiems tiktų, nebus jie objektyvūs šiuo klausimu doh.gif kad ir kreivas, šleivas savo "vaikas" vis tiek pats gražiausias.. nu tikrai durna atranka, nieko nepridursi...
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 17, 23:02)
ne, ne, nieko blogo neturėjau omeny biggrin.gif tiesiog reiškia, kad dauguma liks prie savų... net jei kitos dainos labiau jiems tiktų, nebus jie objektyvūs šiuo klausimu doh.gif kad ir kreivas, šleivas savo "vaikas" vis tiek pats gražiausias.. nu tikrai durna atranka, nieko nepridursi...


Kad jie nebandys kitų, tai čia jau jų sprendimas bus smile.gif Kaip sakant, kiekvienam rinktis rolleyes.gif
Atsakyti