Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (4)

QUOTE(-Delta- @ 2015 01 25, 00:32)
o vat antra paminėta persona, tai man nemaloniausio vyro žemėje titulą turintis asmuo  doh.gif

Dėl ko? Daug kam jis toks mielas kiek žinau. Čia dėl Tinos? Visai iškritusi aš, nežinau kaip tas jų teismas baigėsi ir kas ten kaltas iš tiesų...
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 00:44)
Bet tai kas nors pastebėjot, kad Liepa 200 balsų susirinko pati pirma, tik balsavimą įjungus. Dar nebuvo net dainavus. Tai apie kokį sąžiningą balsavimą mes šnekam?

Jo. Mia prabėgus porai dainų dar 0 vakar turėjo
Atsakyti
O kiek Tadui metu?
Papildyta:
Kaip suprantu pratryne postus savo fb unsure.gif
Atsakyti
Aha, pratryne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 25, 13:59)
O kiek Tadui metu?

Kaip suprantu pratryne postus savo fb unsure.gif



23.

Arba paslėpė, kad matytų tik draugai...


Šiaip ką. Negražu iš jo pusės. Bet aš ir amžiui nurašau, bent kažkiek. Manau, jis nesuprato, į kokią velniavą eina...
Ir kažkas vistiek liko nutylėta. Pvz. kokiu pagrindu jam pakeitė dainą prieš 2 d. iki atlikimo? Kažkam kitam (pvz. favoritu laikomam Vaidui) jos mirtinai prisireikė? O gal buvo nuplanuota, kad Tadas iki finalo nevertas išeiti? Kažkas užkulisiuose buvo vistiek. Nu tarkim pasiginčijo. Bet dėl ko ir ką tokio galima pasakyt, kad jau taip baustų? Ne tuo stiliumi Not Perfect sugalvojo dainuot?
Man liko neatsakytų klausimų. Nes jis tikrai geresnis už ne vieną likusį (Šiaudikytę, Liepą , sakyčiau gal Bruzgą, nors Bruzgai vistiek simpatizuoju). Ir įdomesnis už kokią Moniką (kuri nors balsą turi ir padainuoja, bet visumoje yra nuobodybės įsikūnijimas).

Panašu, kad vat už Tadą daugiau mažiau sąžiningai žiūrovai balsavo. Iki atlikimo (buvo trečias) gal kokius vargingus 3 balsus teturėjo doh.gif



Atsakyti
Vaidas važiuos. Manau.
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 01 25, 14:26)
Vaidas važiuos. Manau.

Nelabai panašu pagal balsavimo tendensiją... smile.gif

2015-01-10
Dviejų laidų rezultatai:
1. V. Baumila
2. T. Juodsnukis
3. E. Lubys

4. Mia

2015-01-17
Galutiniai laidos rezultatai:
1. M. Linkytė
2. E. Lubys
3. L. Mondeikaitė


5. V. Baumila

2015-01-24
Galutiniai laidos rezultatai:
1. Mia
2. L. Mondeikaitė
3. E. Lubys


6. V. Baumila



Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 01 25, 14:26)
Vaidas važiuos. Manau.


Tikiuosi, ne biggrin.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Is antrols laidos labiausiai patiko daina "The right way" atliekama Mijos labai greai jai tiko ir gerai skambejo. Dar Egraro Lubio daina patinka, bet tik kai jis pat ja dainuoja, nes kai vakar ja Vaidas padainavo na pritruko tos vadinamos jegos kazkokio stiprumo priedinyje. Gail, kad Milita pasitrauke, patiko ji man .Nabutu laimejus, bet malonu jos klausysi ir gaila, kad Tadas iskrito, jau geriau koks Bruzga butu iskrites. Pasakykit jus man kas uz ta Mondeikaite tik pribalsuoja??? Man tai ji nieko ipatinkgo. Sugainavo graziai, bet Mia patiko labiau.
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 15:35)
Tikiuosi, ne  biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

As irgi tikiuosi, kad ne. smile.gif
Atsakyti
Kur būtų galima pažiūrėti vakarykštės laidos įrašą? Nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 14:35)
Tikiuosi, ne  biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

aš irgi labai tikiuosi, kad ne, bet pagalvojau, kad komisija dabar stengsis jį aukštyn kilstelt vis. Geriau, kad klysčiau biggrin.gif
Nu bet kas lieka - Vaidas, Edgaras, Mia?
Apie tas kitas dvi blondines nekalbu.
O Brūzga, kad i kaip man patinka, ne tai scenai sutvertas, kaip, beje, ir Tadas.
Papildyta:
AAA, taigi pagrindinę EV heroję pamiršau - Moniką doh.gif
Va, kokia ji nepastebima ir pilka, reiškia.
Tikiuosi, kad komisija ją irgi pamirš.
Atsakyti
Kažkodėl bloga nuojauta kužda, kad Moncė važiuos ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2015 01 25, 15:00)

AAA, taigi pagrindinę EV heroję pamiršau - Moniką  doh.gif
Va, kokia ji nepastebima ir pilka, reiškia.
Tikiuosi, kad komisija ją irgi pamirš.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nu bet šiemet tai ji visai nežiba.
Pernai kažkaip bent ryškesnė buvo.
Atsakyti