Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (4)

QUOTE(Ner4Leo @ 2015 01 25, 15:47)
Is antrols laidos labiausiai patiko daina "The right way" atliekama Mijos labai greai jai tiko ir gerai skambejo. Dar Egraro Lubio daina patinka, bet tik kai jis pat ja dainuoja, nes kai vakar ja Vaidas padainavo na pritruko tos vadinamos jegos kazkokio stiprumo priedinyje. Gail, kad Milita pasitrauke, patiko ji man .Nabutu laimejus, bet malonu jos klausysi ir gaila, kad Tadas iskrito, jau geriau koks Bruzga butu iskrites. Pasakykit jus man kas uz ta Mondeikaite tik pribalsuoja??? Man tai ji nieko ipatinkgo. Sugainavo graziai, bet Mia patiko labiau.

Draugai ir giminės su nuprktom sim kortelem mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Quietly: 25 sausio 2015 - 15:44
QUOTE(Quietly @ 2015 01 25, 15:44)
Draugai ir giminės su nuprktom sim kortelem  mirksiukas.gif



Taigi sakė, jos uošvis turtingas rolleyes.gif
Du šimtai balsų vienu atsipūtimu, tik atrankai prasidėjus, nu tai...
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 16:48)
Taigi sakė, jos uošvis turtingas  rolleyes.gif
Du šimtai balsų vienu atsipūtimu, tik atrankai prasidėjus, nu tai...


bet tai kaip negėda? ji sakęs negirdi, nesiklauso, koks jos balsas graužiai nykus ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 25, 15:53)
bet tai kaip negėda? ji sakęs negirdi, nesiklauso, koks jos balsas graužiai nykus ? doh.gif

Kiaulės akis įstačius. Dėl nieko negėda.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 25, 15:53)
bet tai kaip negėda? ji sakęs negirdi, nesiklauso, koks jos balsas graužiai nykus ? doh.gif



Man šiemet jos pasirodymai visom prasmėm klaikūs. Ir garsu, ir vaizdu.

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 16:54)
Man šiemet jos pasirodymai visom prasmėm klaikūs. Ir garsu, ir vaizdu.


vakar daugiau į PC, nei į TV žiūrėjau per konkursą, tai tik iš nuotraukų šiandien supratau, ką jai komisija apie tą piktą žvilgsnį sakė lotuliukas.gif nu tikrai strošnai komisija turėjo jaustis lotuliukas.gif

http://www.delfi.lt/...-174668:5760537
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 25 sausio 2015 - 16:03
QUOTE(mjforever @ 2015 01 25, 16:02)
vakar daugiau į PC, nei į TV žiūrėjau per konkursą, tai tik iš nuotraukų šiandien supratau, ką jai komisija apie tą piktą žvilgsnį sakė  lotuliukas.gif  nu tikrai strošnai komisija turėjo jaustis  lotuliukas.gif

http://www.delfi.lt/...-174668:5760537


Ir dar į Ievą konkrečiai lotuliukas.gif Pati sakė biggrin.gif
Atsakyti
labas smile.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 14:15)
Kažkam kitam (pvz. favoritu laikomam Vaidui) jos mirtinai prisireikė? O gal buvo nuplanuota, kad Tadas iki finalo nevertas išeiti? Kažkas užkulisiuose buvo vistiek. Nu tarkim pasiginčijo. Bet dėl ko ir ką tokio galima pasakyt, kad jau taip baustų? Ne tuo stiliumi Not Perfect sugalvojo dainuot?



kad Vaidas, man pasirodė, nebuvo labai sužavėtas idėja šitą dainą dainuot...
QUOTE(Ūla @ 2015 01 25, 14:26)
Vaidas važiuos. Manau.

kur jis važiuos - namo nebent biggrin.gif anoj laidoj pagal žiūrovų balsavimą trečias nuo galo buvo.. rolleyes.gif

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 01 25, 14:55)
Kur būtų galima pažiūrėti vakarykštės laidos įrašą? Nerandu unsure.gif

kažkaip mediatekon visąlaik vėliau gerokai įdeda smile.gif

QUOTE(Maja Di @ 2015 01 25, 15:34)
Kažkodėl bloga nuojauta kužda, kad Moncė važiuos ax.gif .

neduokdie doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 01 25, 16:47)
labas smile.gif
kad Vaidas, man pasirodė, nebuvo labai sužavėtas idėja šitą dainą dainuot...



Kiek supratau, jis iš viso norėjo TIK savo dainą dainuot. Bet tai organizatoriams matyt pasirodė kitaip. Galbūt ieškojo kompromiso? Na čia aš taip spėlioju.

Nes tai kodėl Vaidui atidavė tą geidžiamiausią dainą (pagal žiūrovų balsavimus), kuri jau buvo paskirta repetuoti Tadui?
Atsakyti
Vis tik nesamone. Visas internetas varo ant Liepos, o ji daugiausia balsu surenka. Stebuklai, nu ne kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 25, 18:42)
Vis tik nesamone. Visas internetas varo ant Liepos, o ji daugiausia balsu surenka. Stebuklai, nu ne kitaip.

Jokių stebuklų nėra. Giminė nusipirko sim kortelių ir varo non-stop.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 01 25, 16:59)
Kiek supratau, jis iš viso norėjo TIK savo dainą dainuot. Bet tai organizatoriams matyt pasirodė kitaip. Galbūt ieškojo kompromiso? Na čia aš taip spėlioju.

Nes tai kodėl Vaidui atidavė tą geidžiamiausią dainą (pagal žiūrovų balsavimus), kuri jau buvo paskirta repetuoti Tadui?

na, bet Vaidui manau šita daina visai nepagerino situacijos. Nesigavo jam visiškai jos išdainuot.. tai nelabai matau, kur čia jam bonusas iš organizatorių, greičiau jau atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti