Įkraunama...
Įkraunama...

Arti - toli

biggrin.gif ne, ten tik vandens atspindys smile.gif
Atsakyti
O as maciau Linaiva nesenai su seima biggrin.gif Da pravaziuojant pamojavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas user posted image

Aš šiandien su anūkėliu žaidžiu user posted image . Maniau lauk kur išeisim, bet toks kartis tvoskia user posted image , kad namie pasilikom .

Vaikinas jau paaugęs, ketvirtas dantis kalas... košes valgo kaip jo tėtis vaikystėj. Ir neduok dieve pavėluosi su maistu doh.gif . Visas devynaukšis skamba lotuliukas.gif .



user posted image
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2010 08 14, 13:07)
O as maciau Linaiva nesenai su seima  biggrin.gif Da pravaziuojant pamojavau  lotuliukas.gif

o aš tavo miarginą mačiau vakar kryžkalny hot dogą bekramsnojančią, net ausys linko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2010 08 16, 10:26)
o aš tavo miarginą mačiau vakar kryžkalny hot dogą bekramsnojančią, net ausys linko biggrin.gif

lotuliukas.gif Nu lietuva maza biggrin.gif Is Kauno grizinejo, tad galejai matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2010 08 16, 12:11)
Is Kauno grizinejo, tad galejai matyt  smile.gif

Kaip ji ten viena grįždinėjo be tavęs blink.gif ?
Atsakyti
Su chebra- is varzybu mirksiukas.gif
Atsakyti
tai taip ir supratau, nes oi kiek žavaus jaunimėlio buvo smile.gif
Atsakyti
doh.gif Sveikutes,

Linaiva super nuotraukos, puikiai praleidot laika 4u.gif

Mes ir kaistam, is ryto vesoka buvo, taip gera. Isejom lauk, grizom perkaite doh.gif
Atsakyti
Micietos šiandien gimtadienis user posted image . Gaila, kad ji prapuolusi iš horizonto user posted image . Virtualiai bent user posted image išgertume ... Net skypėj jos nerandu user posted image .
Atsakyti
Gimtadienio sveikinimai!!!!
Kaip besilaikot? Girdejau atveso Lietuvoj, o mes vis dar kaistam, visa sav. pranese 36 doh.gif Buvom karuselese savaitgali, tai pasirodom smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
kelios nuotr. nuo juros
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sigitac, jau kokie vaikai fainuoliukai 4u.gif . Andželika kaip angelėlis thumbup.gif . O tavo kasos kokios jau užaugę. Tau labai tinka thumbup.gif .

Orai tai atvėso. Taip gera dabar vaikščiot... Bet vėjai vėjai... doh.gif
Ir po kaitros visko dar buvo... lietaus... škvalų... Lietuva skaičiuoja nuostolius... doh.gif

Jau ruošiuos mokyklai blush2.gif . Dilmos margička pas mane mokysis mirksiukas.gif . Tai AČIŪ Gustės mamytei, padeda klasę paruošt... drinks_cheers.gif
Atsakyti