Įkraunama...
Įkraunama...

Anglijos pleputės

QUOTE(JARD @ 2012 08 04, 17:13)


Zinoma bigsmile.gif tik kad ta musu temele mirsta doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Kuzia @ 2012 08 04, 20:23)
drinks_cheers.gif  laugh.gif
Tai kad jau klausi, tai ir pati pasipasakok ka veiki apskritai, nes ta vasara tai mastau.gif sitam poste 2012, kitam jau gali but 2015 laugh.gif

Kaip tavo zuikis auga, kaip jam mokykloj sekasi? Ka tu pati nuveikei per paskutinius 5 metus rolleyes.gif ?

lotuliukas.gif as dirbu dirbu ir laukiu penktadienio, kada vaziuosiu atostogu pas viena mamyte is SM blush2.gif wub.gif Busiu visiska savanaude ir vaziuosiu atostogu viena blush2.gif rolleyes.gif

Mano zuikis tai super- i mokykla jau nori labai. Kai tik prasidejo atostogos klausiau ar dziaugias kad 6 savaites nereiks i mokykla, tai sake ne blink.gif sakau kodel, o jis: nes mokykla man padeda mokintis blink.gif wub.gif cool.gif va taip va lotuliukas.gif O per paskutinius 5 metus, tai cia jau apie 2017 reikia kalbet? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikuteee @ 2012 08 06, 10:56)
Busiu visiska savanaude ir vaziuosiu atostogu viena blush2.gif  rolleyes.gif

Speju, i kita sali rolleyes.gif . Ir jauciu, ten kur silta rolleyes.gif .

Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2012 08 06, 13:36)
Speju, i kita sali rolleyes.gif . Ir jauciu, ten kur silta rolleyes.gif .


Aha blush2.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl mamos visai nebendraujat?
Atsakyti
Laikas ruostis jau salciam smile.gif Karsciai praejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2012 10 01, 02:22)
Laikas ruostis jau salciam smile.gif Karsciai praejo biggrin.gif

drinks_cheers.gif kaip bebutu gaila,tai jau tikrai praejo,nors nedaug ir tebuvo tu karstu dienu smile.gif
Pusryciauju ir eisim maziuka sverti smile.gif Idomu kiek per 5 sav paaugo
Atsakyti
VIDA, - sveikinimai!! Ka auginat?
Atsakyti
Labas rytas,

Sulauksim mes man atrodo ir kitu metu karsciu tokiais tempais lotuliukas.gif

Vida sveikinimai dar karteli 4u.gif papasakok kaip nesiot sekes, kaip gimdymas praejo kaip augat wub.gif

O as bandau grist i kasdienybe, menesio atostogos baiges lotuliukas.gif

Galvojau del laiko pokycio nemiegosiu, bet miegojau kaip uzmusta lotuliukas.gif gal uztai, kad nakti pries tik pora h lektuve numigau... o sianakt naktine, tai butu gerai miego nenoret lotuliukas.gif

Skalbiniu kruva laukia, o lauke lyja, tai visi namai apkarstyti bus, nes MB jau neturi kuo renktis, negaliu atidet kitai dienai lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Varant namo po medaus kopinejimo nuejau oro uoste lauktuviu nupirkt, nusinesiau MB pinigine su paskutiniais doleriais, kad isleist, pasiemiau ko norejau skaiciuoju skaiciuoju, kokiu 60 centu truksta doh.gif pardaveja sako gali dali kortele dali gryais moket, sakau koks minimumas kortele, ta sako nu ziurom kiek turi, pamate, kad tik tiek truksta, issitrake pinigine ir pati pridejo blink.gif apsalus buvau, nesitikejau schmoll.gif gera moteriske pasitaike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikuteee @ 2012 04 11, 22:16)

Paskutines temos plepiu 10- tukas bigsmile.gif

[color=red]romuciukas
90 first.gif

*Spoilt*          25  4u.gif


Aciu uz namucius, Monikuteee!
Kada as cia spejau per metus 25 zinutes parasyti tongue.gif

QUOTE(tiekto @ 2012 04 12, 10:58)
uzrasas labai tinkamas mums "ruosiasi karsciams"  biggrin.gif nes juk karsciams ruostis ir per Kaledas galima 

nu jau beveik ir taip blush2.gif reikia taisyti reikala, griztam i foruma!

Vida dar karta sveikinimai 4u.gif
Kastankai taip pat 4u.gif

QUOTE(Ausriukas1 @ 2012 04 12, 20:38)

Padaviau pareiskima snd, kad iseinu is darbo, tai nuo geguzes vidurio busiu oficiali bedarbe tongue.gif  Gryztu i housewives smile.gif


ar nepersigalvojai del housewives g.gif

QUOTE(-Astreja- @ 2012 10 01, 09:46)

Skalbiniu kruva laukia, o lauke lyja, tai visi namai apkarstyti bus, nes MB jau neturi kuo renktis, negaliu atidet kitai dienai 


Tai tegul pats ir skalbia - zmona gavo, o ne skalbeja cool.gif Jei zmonai i darba, tai rankos nenukris, jei savo drabuzius pats issiskalbs blush2.gif

Labai grazios Jusu honeymoon nuotraukos thumbup.gif (dabar rezultatu lauksim blush2.gif )
Atsakyti
Laba smile.gif

QUOTE(*Spoilt* @ 2012 10 04, 21:50)
*ar nepersigalvojai del housewives  g.gif
**Tai tegul pats ir skalbia - zmona gavo, o ne skalbeja  cool.gif  Jei zmonai i darba, tai rankos nenukris, jei savo drabuzius pats issiskalbs  blush2.gif
***Labai grazios Jusu honeymoon nuotraukos  thumbup.gif (dabar rezultatu lauksim  blush2.gif )

* maciau rase cia kada, kad pirma diena darbe, tai manau persigalvojo smile.gif
** Norejo sekmadieni kraustyt tases, bet pas mane jegu 0 buvo, tai sakiau isskalbsiu as, tik palik siandien nieko neliesk lotuliukas.gif
*** aciu 4u.gif priklauso koki tie rezultatai kuriu lauksit tongue.gif

Atgaivinam tema! Papasakok kas naujesnio, kuriam pasaulio kampe gyveni, kur dirbi, kas naujesnio Jusu gyvenime 4u.gif
Atsakyti
As noreciau buti housewife. Maista triskart gaminciau, namus tvarkyciau, vaikus priziureciau ir vyra saugociau wub.gif wub.gif Man tooks laaafaaa gyvenimas atrodo, butu biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 10 04, 21:22)

** Norejo sekmadieni kraustyt tases, bet pas mane jegu 0 buvo, tai sakiau isskalbsiu as, tik palik siandien nieko neliesk
*** aciu  4u.gif  priklauso koki tie rezultatai kuriu lauksit  tongue.gif

Atgaivinam tema! Papasakok kas naujesnio, kuriam pasaulio kampe gyveni, kur dirbi, kas naujesnio Jusu gyvenime  4u.gif

tai reikejo leisti kraustyti, kol dar iniciatyva neisbleso viska leisk, paskui noras praeis lotuliukas.gif
cia jau kuriu jus laukiat, mes tai moteriskes tik pasmalsaujam, kitu dziaugsmais pasidziaugiam ir visiems linksmiau gyventi pasidaro blush2.gif 4u.gif

Kas naujo - nu gi nieko naujo viskas tas pats - vyras nepabego, darbas tas pats... gyvenimas yra grazus wub.gif


QUOTE(Limcamca @ 2012 10 05, 09:16)
As noreciau buti housewife. Maista triskart gaminciau, namus tvarkyciau, vaikus priziureciau ir vyra saugociau  wub.gif  wub.gif Man tooks laaafaaa gyvenimas atrodo, butu  biggrin.gif  wub.gif  wub.gif


Pritariu thumbup.gif Kokia savaitei lotuliukas.gif
Atsakyti