Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

Sveikos

Pavydu skaityti apie jusu leliukus. "Musu" leliukai jau po 3 zvakes uzpute unsure.gif Siaubas, laikes neina, jis sholiuoja.
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 10 13, 09:44)
O jus kaip laikotes? Papasakok, kuom gyvenat, kaip vaikelis auga, kaip tu pati jautiesi?

Smagu kad parasei! Sveikinimai suzinojus lyti! wink.gif jau daugiau kaip puse kelio nueita, netrukus supuosit ant ranku wub.gif
Mes laikomes gerai visi 3, vyras daug dirba dabar, nori balandi kad ji pakeltu pareigose, nors palypejo jau si pavasari, bet nori dar, naudojasi proga kol as nedirbu ir galiu daugiau laiko skirt namams. O as jau irgi pradejau ieskoti darbo,s iandien buvau pokalbyje del chargée de prospection, pokalbis pavyko labai gerai, nori pereit i kita etapa - pasibandyt "skambuti klientui". Bet as nezinau, cia tik ta ir daryt reikes, prospection, nieko kito, evolution irgi neimanoma sake, bet pati imone idomi ir labai besiplecianti siuo metu. is vienos puses galvoju darbas bet koks gerai butu pradziai, is kitos puses jau dabar jauciu kad bus labai nuobooodu... Gal uz kampo manes laukia tai ko siuo metu ieskau - assistante commercial/import/export. Tai as svarstymuose ka daryt. plius negaunam lopselyje vietos, tai tektu imt aukle. PIREJA, kiek iseina ant aukles kas menesi jei pvz dirbciau 35 h per savaite? CAF, kompensuoja kazka, kaip skaiciuoja, pagal pajamas ar tiesiog visiem bendra kazkoki procenta kompensuoja?
Mano mazius auga gerai, jau neuzilgo bus 4 menesiai smile.gif as atsigavus pilnai, noriu veiklos dabar! smile.gif Kaledom skrisim i Lt visi 3 (is Paryziaus doh.gif ), jau padarem maziu id kortele, tereikia nueit atsiimt (galioja 10 metu! unsure.gif ). Bet kiek privargau kol jo foto padariau pagal reikalavimus.. doh.gif rimtas darbas biggrin.gif ai, man plaukai po gimdymo dabar siaubingai slenka, liko gal puse! ir nesimato galo slinkimui.. ir vitaminu nusipirkau ir sampuna, bet nieko nepadeda. Na cia kiek zn normalu, del hormonu, bet bliamba bijau akd per sausio soldus ne batu dairysiuos o peruko! verysad.gif tikiuos kad ne bet jau nebejuokinga :/ o siaip jau apsipratom prie naujos gyvenamosios vietos, as turiu jau irgi masiniuka, tai galiu savais reikalais lakstyt kiek patinka smile.gif
Ka cia dar jum papasakot, smile.gif

Canelle, darysit liste de naissance? mirksiukas.gif echhh su berniukiskais vardais tikrai labai sunku! smile.gif jei dar turesim antra ir butu mergaite tai labai noreciau pavadinti Paula, nors vyrui ir baisiai nepatinka doh.gif biggrin.gif
Ai, ir kaip tavo tie genetiniai tyrimai, ar dareisi? gavot atsakymus?

Pireja, sveikinimai tavo trimeciui kleckui! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2014 10 15, 22:58)
Smagu kad parasei! Sveikinimai suzinojus lyti! wink.gif jau daugiau kaip puse kelio nueita, netrukus supuosit ant ranku.
Mes laikomes gerai visi 3, vyras daug dirba dabar, nori balandi kad ji pakeltu pareigose, nors palypejo jau si pavasari, bet nori dar, naudojasi proga kol as nedirbu ir galiu daugiau laiko skirt namams. O as jau irgi pradejau ieskoti darbo,s iandien buvau pokalbyje del chargée de prospection, pokalbis pavyko labai gerai, nori pereit i kita etapa - pasibandyt "skambuti klientui". Bet as nezinau, cia tik ta ir daryt reikes, prospection, nieko kito, evolution irgi neimanoma sake, bet pati imone idomi ir labai besiplecianti siuo metu.  is vienos puses galvoju darbas bet koks gerai butu pradziai, is kitos puses jau dabar jauciu kad bus labai nuobooodu... Gal uz kampo manes laukia tai ko siuo metu ieskau - assistante commercial/import/export. Tai as svarstymuose ka daryt. plius negaunam lopselyje vietos, tai tektu imt aukle. PIREJA, kiek iseina ant aukles kas menesi jei pvz dirbciau 35 h per savaite? CAF, kompensuoja kazka, kaip skaiciuoja, pagal pajamas ar tiesiog visiem bendra kazkoki procenta kompensuoja?
Mano mazius auga gerai, jau neuzilgo bus 4 menesiai smile.gif as atsigavus pilnai, noriu veiklos dabar! smile.gif Kaledom skrisim i Lt visi 3 (is Paryziaus ), jau padarem maziu id kortele, tereikia nueit atsiimt (galioja 10 metu!  ). Bet kiek privargau kol jo foto padariau pagal reikalavimus..  rimtas darbas. ai, man plaukai po gimdymo dabar siaubingai slenka, liko gal puse! ir nesimato galo slinkimui.. ir vitaminu nusipirkau ir sampuna, bet nieko nepadeda. Na cia kiek zn normalu, del hormonu, bet bliamba bijau akd per sausio soldus ne batu dairysiuos o peruko! tikiuos kad ne bet jau nebejuokinga. o siaip jau apsipratom prie naujos gyvenamosios vietos, as turiu jau irgi masiniuka, tai galiu savais reikalais lakstyt kiek patinka.
Ka cia dar jum papasakot,

Canelle, darysit liste de naissance? echhh su berniukiskais vardais tikrai labai sunku! jei dar turesim antra ir butu mergaite tai labai noreciau pavadinti Paula, nors vyrui ir baisiai nepatinka.
Ai, ir kaip tavo tie genetiniai tyrimai, ar dareisi? gavot atsakymus?

Pireja, sveikinimai tavo trimeciui kleckui!


Labas!

kaskart laukiu tavo atsakymo, labai idomu tie maziukai, kaip auga, kokie rupesteliai biggrin.gif As tau gal privaciai parasysiu, pasikamantinesiu blush2.gif

Mes irgi kraustemes del to, kad vyras gavo paaukstinima, tai labai daug dirbs iki Naujuju, po to gal ir alga dar kils (priklauso nuo CA siu metu). As vis dar esu pole-emploi, tai ieskaus darbo lotuliukas.gif nu, kas ten mane su pilvu ims dabar.. Bet gal nesakiau, bet nors pati isejau is darbo, nuo vasaros gaunu ARE- nors ta conseillère man sake, kad be sansu, bet gavau thumbup.gif tai vis siokia tokia paspirtis.
Del tu prospection, tai bandyk tikrai, nors darbas sunkus, daug negatyvo, man atrodo- as labai nemegstu 'verbuoti' zmoniu ir kai mane verbuoja biggrin.gif Bet bus siokia tokia patirtis i kita etapa.
Musu apylinkese tai tooooks stilis del darbo, ner net kur cv siust... Net galvoju gal savo kazka kurt arba megint bendradarbiaut su Lietuva.
Mes Kaledoms niekur nevaziuojam, atvaziuos tevai ir sesuo su seima wub.gif del liste de naissance tai net nezinau, nebus nekuklu ji daryt? blush2.gif kazkaip niekad aplinkiniai nedare, noru jokiu nereiske del dovanu...
Genetiniai praejo gerai 1/970 rizika buvo, toliau niekur nesiunte, apramino. Dar si menesi reiks gliukozes tyrima daryt, baisiai nenoriu gert to cukraus biggrin.gif bet po to jausiuos kalta, jei nedarysiu ir bus tas nesciuju diabetas, tai pakentesiu. Dar salia namu yra baseinas, tai vaikstau pora kartu per savaite, pasiplaukioju, taip atpalaiduoja.. Gaila tik, kad nera nesciuju grupes.
O siaip jau apsipratau savo 'kaime'- yra butinos parduotuves, bankas, kepykla, pora restoranu; didesnis miestas uz 15km, tai ten jau ir kinas, ir sopingai, ir ligonine, kurioj gimdysiu... Tik nervina, kad visur reikia masinos, as kai buvau pratus Strasbure viska pesciom apeit arba su tramvajum, tai reik dar priprast smile.gif

Pireja, sveikinimai maziaus gimtadienio proga! wub.gif Tikrai laikas taip greit bega!
Atsakyti
Sveikos mamkos

Distancija, mes pas aukle vesdavome 4d./sav., nuo 8h iki 17h30, tai menesio saskaita budavo apie 650eur. Uz 5d., manau, butu buve apie 800. Bet mes mieste ir dar labai sheimyniniam kvartale, tai geros aukles pas mus labai brangios. Palyginimui galiu parasyti, kad Lyone mokame 3.8/h, o Montelimare mokedavome 2.8/h.
Kompensuoja priklausomai nuo seimos pajamu. Man toks jausmas, kad ta kompensacija mazeja su kiekvienais metais unsure.gif Kalbejau su Daiva, tai jai irgi toks pat ispudis.
Bet dali sumos tu gali susigrazinti. T.y., kai pildysite 2015m. pajamu deklaracija uz 2014m., jums paskaiciuos, pvz., kad turite sumoketi 1.000 pinigu. Bet 2014m. tu busi sumokejusi 2.000 auklei. Tai tu is tu 1.000 atimsi, berods, puse sumos, moketos auklei, ir finale nemokesi nieko. Arba net susigrazinsi. Daugiau http://www.impots.go...ntstandard_5087
Uztat svarbu, kad aukle butu oficiali ir deklaruota.
Beje, darzelis (maniskis ejo 1k/sav) yra mazdaug per puse pigiau nei aukle. Bandykite stoti eilen i darzeli, gal nuo kito rugsejo gausite 4u.gif

Beje DBG (Daiva) susirado darba ax.gif Pagal specialybe! 6m. nedirbo. Svarbiausia nenuleisti ranku ir neprarast vilties.

Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 10 16, 14:06)
Sveikos mamkos

Beje DBG (Daiva) susirado darba  ax.gif Pagal specialybe! 6m. nedirbo. Svarbiausia nenuleisti ranku ir neprarast vilties.


Perduok butinai nuosirdziausius sveikinimus!!! Saunuole! thumbup.gif Labai smagu girdet tokias naujienas, optimistiskai nuteikia bigsmile.gif
Atsakyti
Cannelle, perduosiu butinai. Nors dabar jau retokai susiskambinam, vaikai, darbas visa laika atima.
Atsakyti
Rrrr namie nuluzo internetas tai rasau is telefono, uzkniso avansu... biggrin.gif

Canelle, mes darem liste de naissance ir dziaugiuosi kad darem smile.gif bet ten dejom ne viska. Patys pirkom baldus vezimeli ir dar kai kuriuos dalykus. I lista dejom vonele su fiksatoriais ant vonios, vystimo ciuzinuka, pora miegmaisiu, rinkini higienos, lavinimo kilimeli, pora zaislu, buteliuku sildytuva, sterilizatoriu, baby phone, ir manau ne viska paminejau bet nebeprisimenu daugiau. Tiesa gavom nemazai rubeliu dovanu, kai kurie liko neaprengti nes nu nemandagu dovanas peikti - bet baisus... biggrin.gif tai dziaugiuos kad is listo gavom beveik viska ir maziau tu rubeliu nese (nu man smagiau paciai rinktis). Listas patogu nes nebus 3 sildytuvu ir 2 sterilizatoriu... kur kisti paskui? As nemanau kad nekuklu, juk nelendi i akis su prasymu dovanoti. Mes uzsimindavim suptiliai kad turim lista kai klausdavo ar jau viska turim, ar pasiruose. Zinau kad kiti sukrauna viska i ta lista nuo maitinimo liemeneliu iki baldu.. wink.gif
Rasyk i pm jei nori, geriau i fb as cia reciau pasirodau wink.gif

Pireja, aciu ue info! Kazkaip pagalvojau kad dar nenoriu i darba vis tik, juolabiau toki kuris jau pries pradedant dirbt nepatinka. O ir maziukas dar mazas... bandysim gaut darzeli nuo rugsejo ir tada jau eisiu dirbt!

Canelle, o zn kad turi teise i bedarbio pasalpa jei vyras gavo mutation ir del to turi iseit is darbo? Nebent tu isejai anksciau nei jis gavo mutation...

Bliamba si savaitgali taip silta buvo bet matyt neivertinau kad vis tik spalis, tai siandien sedziu varvancia nosim ir kvadratine galva... bijau apkrest maza, tai stengiuos nebuciuot, bet jeeetau kaip sunku susilaikyt! smile.gif

Pireja, nuostabios zinios del DBG!
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2014 10 21, 13:59)
Rrrr namie nuluzo internetas tai rasau is telefono, uzkniso avansu... biggrin.gif

Canelle, mes darem liste de naissance ir dziaugiuosi kad darem smile.gif bet ten dejom ne viska. Patys pirkom baldus vezimeli ir dar kai kuriuos dalykus. I lista dejom vonele su fiksatoriais ant vonios, vystimo ciuzinuka, pora miegmaisiu, rinkini higienos, lavinimo kilimeli, pora zaislu, buteliuku sildytuva, sterilizatoriu, baby phone,  ir manau ne viska paminejau bet nebeprisimenu daugiau. Tiesa gavom nemazai rubeliu dovanu, kai kurie liko neaprengti nes nu nemandagu dovanas peikti - bet baisus... biggrin.gif tai dziaugiuos kad is listo gavom beveik viska ir maziau tu rubeliu nese (nu man smagiau paciai rinktis). Listas patogu nes nebus 3 sildytuvu ir 2 sterilizatoriu... kur kisti paskui? As nemanau kad nekuklu, juk nelendi i akis su prasymu dovanoti. Mes uzsimindavim suptiliai kad turim lista kai klausdavo ar jau viska turim, ar pasiruose.  Zinau kad kiti sukrauna viska i ta lista nuo maitinimo liemeneliu iki baldu..  wink.gif
Rasyk i pm jei nori, geriau i fb as cia reciau pasirodau wink.gif

Pireja, aciu ue info! Kazkaip pagalvojau kad dar nenoriu i darba vis tik, juolabiau toki kuris jau pries pradedant dirbt nepatinka. O ir maziukas dar mazas... bandysim gaut darzeli nuo rugsejo ir tada jau eisiu dirbt!

Canelle, o zn kad turi teise i bedarbio pasalpa jei vyras gavo mutation ir del to turi iseit is darbo? Nebent tu isejai anksciau nei jis gavo mutation...

Bliamba si savaitgali taip silta buvo bet matyt neivertinau kad vis tik spalis, tai siandien sedziu varvancia nosim ir kvadratine galva... bijau apkrest maza, tai stengiuos nebuciuot, bet jeeetau kaip sunku susilaikyt! smile.gif

Pireja, nuostabios zinios del DBG!


Sveika,
na musu seimyninej aplinkoj kudikeliu dar nebuvo (pirmas anukas, pirmas proanukis biggrin.gif), tai nezinau, kaip ten bus...Persnekesiu dar su mb, ka jis galvoja del to list'o. Ar buvo, ko neprisireike visiskai?
Del tos bedarbio pasalpos tai zinau, bet isejau anksciau...
Aha, as irgi si sekmadieni praleidau sezlonge ant terasos cool.gif taip silta buvo, tik i vakara vejas pakilo...
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 10 21, 19:05)
Sveika,
na musu seimyninej aplinkoj kudikeliu dar nebuvo (pirmas anukas, pirmas proanukis biggrin.gif), tai nezinau, kaip ten bus...Persnekesiu dar su mb, ka jis galvoja del to list'o. Ar buvo, ko neprisireike visiskai?
Del tos bedarbio pasalpos tai zinau, bet isejau anksciau...
Aha, as irgi si sekmadieni praleidau sezlonge ant terasos  cool.gif taip silta buvo, tik i vakara vejas pakilo...

Pas mus irgi is vyro puses pirmas anukas ir pirmas proanukis smile.gif is mano puses sese turi dvi mergytes, bet is mano puses tame liste niekas ir nedalyvavo smile.gif

Neskubek su sildytuvu butelku ir sterilizatorium ir butelkom apskritai jei ketini pati maitinti, visada spesi nusipirkti, na tik kokia viena butelka gali turet atsargoj. (mes isbandem daug butelku kol radom kuri tinka - naudojam dodies). As galvojau maitinti pati, bet susikloste kitaip, tai teko naudot misinuka. Dar neprireike kol kas bisokiu nesamoniu is to higienos krepselio, na tik termometro bei sepecio. visa kita kol kas nereikalinga. Beja nagus kerpu su savo zirklutem, tik pries tai sterilizuoju, tos apvalintos kudikiu nieko nekerpa! smile.gif Dar buvau labai patenkinta red castle cocoonababy, ziauriai geras daiktas! dabar jau nebeguldom, bet pradzioj ten buvo saldziausias miegas. Vos kelis kart panaudojom gultuka i vonele - tiesiog patogiau laikyt rankose. neturim ir kempines, nes patogiau su zele nuplauti ranka. Labai patinka biodermos ABC priemones! turim dar mutsy, avene ir uriage (dovanota/ pirkta) tai bioderma man labiausia, tiek miceralinis vanduo keiciant pampersa, tiek veido kremukas (linkes labai issauseti), tiek serveteles, kuno kremas, duso zele... avene dar duso zele visai patinka. Mylimiasi zaislai - paprastas pripustas balionas ir Lamaze katinas
kas dar domintu? smile.gif
Atsakyti
Ai o elektrinis snargliatraukis nirko netraukia. Geriau iprastas kur su burna trauki su slangele ( i burna nepakliuna nors ir procesas nezavingas... ) tik ziuret reik kad galiukas butu plonas kitaip nelys i nosi ir nieko neistrauksi. Pas mum beaba man atrido firmos.
Dar pasiteisino nesykle ( turim boba 4g) tiek pasivaiksciot kartais tiek namie pravercia. Tik ziurek kad veidu i kelia nesidetu nes taip nugar zalojama... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2014 10 21, 19:08)
Ai o elektrinis snargliatraukis nirko netraukia.

Mums tai sitas visai tiko. Tik reikejo isikirsti, kaip veikia, ir is garso atskirti, ar jis ten valo kazka, ar nieko.
Is naudotu vonios priemoniu mums labiausiai tiko Avène ir Melvita
(pastaroji brangiau, nei Avène). Nieko gero Phytos, nors kaina panasi kaip ir Avène.

Distancija, tikrai nepulk i bet koki darba 4u.gif Tiesa, gali aukle susirasti ir porai valandu per savaite ar per menesi, tu lygiai taip pat galesi jai moket atlyginima ir dali jo susigrazinti. Ir aukles tokiu retkartiniu vaiku visai nesikrato 4u.gif
Mes einame i baseina sestadieniais (Caluire). Jis skirtas vaikams nuo 0 iki 4m. Jei turite ar turesite tokia galimybe - butinai isbandykite. Vaikams labai patinka, nauji pojuciai, nauji potyriai, labai gerai motorikos vystymuisi. Nemaciau nei vieno leliuko verkiancio. Tik is baseino isejus jie buna praalke ir pavarge nuo sporto, tai kas antroj persirengimo budoj "dainuoja" po leliuka biggrin.gif Mes tik siais metais pradejome lankyti, nes nezinojome, kad toks yra... Labai gaila, nes maniskis dievina, jam baseinas - rojus.
Distancija, jei kada sugalvosi vaziuoti iki Marques Avenue, tai svilptelk. Mazu ir as susiruosciau.
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2014 10 21, 18:51)
Pas mus irgi is vyro puses pirmas anukas ir pirmas proanukis smile.gif  is mano puses sese turi dvi mergytes, bet is mano puses tame liste niekas ir nedalyvavo smile.gif

Neskubek su sildytuvu butelku ir sterilizatorium ir butelkom apskritai jei ketini pati maitinti, visada spesi nusipirkti, na tik kokia viena butelka gali turet atsargoj. (mes isbandem daug butelku kol radom kuri tinka - naudojam dodies). As galvojau maitinti pati, bet susikloste kitaip, tai teko naudot misinuka. Dar neprireike kol kas bisokiu nesamoniu is to higienos krepselio, na tik termometro bei sepecio. visa kita kol kas nereikalinga. Beja nagus kerpu su savo zirklutem, tik pries tai sterilizuoju, tos apvalintos kudikiu  nieko nekerpa! smile.gif Dar buvau labai patenkinta red castle cocoonababy, ziauriai geras daiktas! dabar jau nebeguldom, bet pradzioj ten buvo saldziausias miegas. Vos kelis kart panaudojom gultuka i vonele - tiesiog patogiau laikyt rankose. neturim ir kempines, nes patogiau su zele nuplauti ranka. Labai patinka biodermos ABC priemones! turim dar mutsy, avene ir uriage (dovanota/ pirkta) tai bioderma man labiausia, tiek miceralinis vanduo keiciant pampersa, tiek veido kremukas (linkes labai issauseti), tiek serveteles, kuno kremas, duso zele... avene dar duso zele visai patinka. Mylimiasi zaislai - paprastas pripustas balionas ir Lamaze katinas
kas dar domintu? smile.gif

Apie ta cocoonbaby tai net nesu girdejus biggrin.gif jis man toks nestabilus atrodo ir siauras, tuoj tuoj ir vaikas atrodo iskris biggrin.gif As irgi ketinu maitint pati, tai buteliuka koki viena ir nusipirksiu pradzioj... Ar prireike sterilizatoriaus, nes populiareja praktika, kad nebesterilizuoja...Uzsipirkau jau serveteliu vandens pagrindu-seses rekomenduotu... Dar norejau pasiklaust, kaip vadinas prancuziskai ir kur ju rasti- merliuku paprastu (visokiems atpylimams) ir paluciu tu neperslampamu?

QUOTE(distancija @ 2014 10 21, 19:08)
Dar pasiteisino nesykle ( turim boba 4g) tiek pasivaiksciot kartais tiek namie pravercia. Tik ziurek kad veidu i kelia nesidetu nes taip nugar zalojama... smile.gif

Apie nesykle irgi masciau- gal is anksto ir nepirksiu, bet namie turetu buti patogu lakstyt su vaiku.. Lauke tai vasario men bus per salta smile.gif
Atsakyti