Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo šukės (Paramparca)

QUOTE(vemvet @ 2015 09 14, 20:34)
Giulseren balsas toks storas, kai pradeda taip isteriskai rekti, tai net baisu  rolleyes.gif


Sitas serialas uzkabino nuo pirmos serijos, galetu rodytu vietoj Dilos. Ir filmavimas toks idomus, tai veiksma prasuka be zodziu, nerodo taip smulkiai. Patys epizodai tokie trumpi, tai ta rodo, tai staigiai jau kazka kita. Filmavimas man panasus i 20 min.

Bet uz Dila tikrai idomiau ziurisi  thumbup.gif

Na man jos balsas jau MB toks kaip prarukytas buvo, bet pamenu kazkam patiko toks balso tembras. Man tik jos plastakos dideles kliuna, kai jas ant skruostu kam nors uzdeda biggrin.gif
Neriman man visai nepatinka. Nervina ji mane. doh.gif Muko, nors ir erzindavo, nors visko ten prikrete, bet ji kazkaip tokia smagi buvo. Jumoro i seriala inesdavo. rolleyes.gif O sita tai baisi boba doh.gif
Hazal man irgi labai nesimpatiska mergaite. Ir bjauraus charakterio. Man tik keista, kaip ji tokia isaugo. Matyt su Neriman daugiau bendravo, nei su motina.
Filmavimas man cia super. Bet i " 20 min." nepanasu kazkaip. Va man " 20 min" buvo su Ezeliu filmavimu panasus. Iskart jautesi, kad tu paciu darbas. Man apskritai visad "Ay yapim", savo vaizdu, ryskumu issiskirdavo is visu turku serialu. Bet sitas serialas, nors ne ju darbas, bet tikrai kokybiskai padarytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 09 14, 21:34)

Tikrai kad nesimpatiska. Kaip taip mamai meile gali dingti, kas kad negimde? Bet abi ten tokios, nei Dzansu mama mylejo, nei sita myli.

Sitas serialas uzkabino nuo pirmos serijos, galetu rodytu vietoj Dilos.

Na Hazal manau kad myli Giulseren, savotiskai, bet myli. Ji dar labai jauna, vaikas ir gana sutrikes vaikas, kuris neturejo nieko ir staiga gali tureti viska... Jai keista ir nesuprantama, kodel jos tikroji seima jos nenori, jos nepriima, kodel jie myli Dzansu. Juk ji pasiruosi palikti Giulseren ir eiti gyventi i vila... Bet teis laikas, kai ji supras kad gyvenime yra vertingesniu dalyku nei pinigai...

Apie meiles ir nemeiles, tiek dukru, tiek mamu ir tevu bus galima veliau padiskutuot, dabar dar anksti, dar daug ko neparodyta, o uzbekt ivykiams uz akiu nenoriu cool.gif

Mane jis irgi uzkabino, prarijau greitai, o va dabar teks kankintis su nauju sezonu, nauja serija i savaite tik karta tepasirodys, ir siandien iseina pirma serija naujo sezono...
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 09 14, 22:28)

Hazal man irgi labai nesimpatiska mergaite. Ir bjauraus charakterio. Man tik keista, kaip ji tokia isaugo. Matyt su Neriman daugiau bendravo, nei su motina.


Taigi Giulseren dirbdavo nuo ryto iki vakaro, o Hazal praktiskai Keriman augino, tai ir uzaugino savo kopija, tik eurus ir "brendus" tepripazistancia...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 14, 22:33)

Mane jis irgi uzkabino, prarijau greitai, o va dabar teks kankintis su nauju sezonu, nauja serija i savaite tik karta tepasirodys, ir siandien iseina pirma serija naujo sezono...



o kiek serijų turi pirmas sezonas? Užsikabinau ir aš, bet galvoju ar siųstis ar žiūrėti per tv savaitgaliais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 09 15, 07:53)
o kiek serijų turi pirmas sezonas? Užsikabinau ir aš, bet galvoju ar siųstis ar žiūrėti per tv savaitgaliais  g.gif

31. As serijas kai gana greitai duziurejau, kitaip sakant prarijau, tai savaitgaliaia ramiai ziuriu, atkreipiu demesi i tokias smulkmenas kaip ranku judesiai, zvilgsniai... Ir aplamai paatebiu tai, i ka tada neatkreipiau demesio ar kas atrode nesvarbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 15, 09:25)
31. As serijas kai gana greitai duziurejau, kitaip sakant prarijau, tai savaitgaliaia ramiai ziuriu, atkreipiu demesi i tokias smulkmenas kaip ranku judesiai, zvilgsniai... Ir aplamai paatebiu tai, i ka tada neatkreipiau demesio ar kas atrode nesvarbu  smile.gif


O, tai normalus skaicius, ne koks 100, reik siustis biggrin.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 09 15, 09:35)
O, tai normalus skaicius, ne koks 100, reik siustis  biggrin.gif

Aciu  4u.gif

Tik kad kol kas 28 serijos tera igarsintos, likusios su titrais. As ir sustojau ties jais, palauksiu kol igarsins, o kartu sulauksiu ir nauju seriju biggrin.gif
Atsakyti
Na ka ...perlipau per savo nemeile pagrindinei aktorei ir ziuriu seriala online....patinka.
Ta tetule tai ka zinau,bjauri boba su Muke ner ko lyginti net tokia biski prie baiku buvo,o sita veuu
Idomus herojai manau toliau serialas bus tik idomesnis,tik va Giulseren tai pakesti negaliu tokia nesimpatiska moteriske su kazkokiu pragertu veiduku blush2.gif
Atsakyti
Bet per LNK serijos tai patrumpintos?
Atsakyti
sveikos,kreipiuosi tas kurios jau paziurejo visa seriala,ziureiau ir as jei rasciau kur ax.gif nesvarbu,kad turkisai ne bum bum blush2.gif paziurejau 32 serija ir kilo daug neaiskumu nes ten turku kalba.
kas padejo tuos sprogmenis....
labai rupi nes nerandu kur ziureti,o labai knieti
aciu 4u.gif [COLOR=yellow]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noir1: 19 rugsėjo 2015 - 14:41
QUOTE(noir1 @ 2015 09 19, 15:41)
sveikos,kreipiuosi tas kurios jau paziurejo visa seriala,ziureiau ir as jei rasciau kur ax.gif nesvarbu,kad turkisai  ne bum bum blush2.gif  paziurejau 32 serija ir  kilo daug neaiskumu nes ten turku kalba.
kas padejo tuos sprogmenis....
labai rupi nes nerandu kur  ziureti,o labai knieti
aciu 4u.gif [COLOR=yellow]


Tai kad tu jau matei visas serijas kiek yra, jis nebaigtas jei tai turi omeny, nes sia savaite tik prasidejo 2 sezonas ir baigsis jei kas nesikeis birzeli ateinanciu metu g.gif O sprogmenis padejo kaip supratau Charunas tas naujas veikejas is Dilaros praeities. Nors su juo ten dar niekas neaiskiu nei kas nei kaip, bet jis uz kazka nekencia Dzichano, ruses speja, kad jis bus nuo Charuno Dilara nuviliojes biggrin.gif Na palauksim pamatysim

Kaip gaila siandien Giulseren buvo, nupirko ta suknele Hazal is paskutiniu pinigu, o ana sitaip pasielge verysad.gif

Uz kokias nuodemes Erkanui tenka tokiek "tevai" - Melike, ir dabar Rahmis lotuliukas.gif

Va ka radau

Spoileris is ateities, kas nenorit matyt neziurekit !!!! Man Dzichanas koks baisus, labau jau smarkiai nufotosfopintas doh.gif

http://vk.com/photo-78750608_381940651
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 19 rugsėjo 2015 - 17:31
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 19, 19:13)
Tai kad tu jau matei visas serijas kiek yra, jis nebaigtas jei tai turi omeny, nes sia savaite tik prasidejo 2 sezonas ir baigsis jei kas nesikeis birzeli  ateinanciu metu g.gif  O sprogmenis padejo kaip supratau Charunas tas naujas veikejas is Dilaros praeities. Nors su juo ten dar niekas neaiskiu nei kas nei kaip, bet jis uz kazka nekencia Dzichano, ruses speja, kad jis bus nuo Charuno Dilara nuviliojes  biggrin.gif Na palauksim pamatysim

Kaip gaila siandien Giulseren buvo, nupirko ta suknele Hazal is paskutiniu pinigu, o ana sitaip pasielge  verysad.gif

Uz kokias nuodemes Erkanui tenka tokiek "tevai" - Melike, ir dabar Rahmis  lotuliukas.gif

nu laukia idomumai zodziu
man daug tokiu akimirku seriale buvo,kai atrodo sunku suvokti kaip taip gali buti unsure.gif
Atsakyti
As dar nepaziurejau naujos, bet maciau kad su titrais jau yra, lauksiu kol igarsins
Atsakyti