Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet"

QUOTE(AstaRaud @ 2016 04 05, 15:20)
o kas čia toks bus per veikėjas kaži?
user posted image

su rusišku įgarsinimu man rodos dar nėra 3 sezono, tik su subtitrais bent jau aš radau

Busimo vadovo sunus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2016 04 08, 19:51)
Busimo vadovo sunus smile.gif

4u.gif
Atsakyti
labai liudna serija siandien buvo. (Cia kas ziuri per tv1) Nors nei akimirka nepatikejau, kad Albertas zuvo- ilgamete serialu ziurejimo patirtis, bet vistiek susigraudinau. O jau tas Karlosas koks bjaurybe! mad.gif mad.gif Kaip jam perdave laiska, kad Albertas neisedo i ta lektuva taip ir pagalvojau, kad jis pasinaudos proga ir susidariusia situacija, kad susigrazintu Ana ir nepasakys, kad Albertas gyvas. bash.gif Kaip supratau jis ir laiskus periimines, kad Ana negautu ir nesuzinotu, kad jis gyvas. sad.gif
Atsakyti
o kiek dar seriju sio sezono liko?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2016 04 18, 23:31)
o kiek dar seriju sio sezono liko?

Lyg tai 3 smile.gif
Atsakyti
Kaip nemėgstu filme tokių vingių, kai nežino, kas gyvas, kas mires, kas kieno vaikas ir pan., tokiu kokiu pilna meksikietišku serialu.
O Karlosui netinka būti tokiam blogam prie veido. smile.gif
Atsakyti
Vienas serialo kūrėjų apie tai, ar ketvirtas sezonas bus paskutinis:
http://galeriasvelve...nal-definitivo/

Žodžiu išvada tokia, kad viskas priklausys nuo 4 sezono reitingų. Jei jie bus geri, tai galbūt bus ir 5 sezonas.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 04 19, 20:26)
Vienas serialo kūrėjų apie tai, ar ketvirtas sezonas bus paskutinis:
http://galeriasvelve...nal-definitivo/

Žodžiu išvada tokia, kad viskas priklausys nuo 4 sezono reitingų. Jei jie bus geri, tai galbūt bus ir 5 sezonas.

Pirma sezoną žiūrėdamos svarstėme kada suseis Ana ir Albertas krūvos. Ir viena iš versijų buvo, kad turbūt tik senatvėje. Tai regis pildosi šie žodžiai.a
Ir dar karta klausiu, kada Ana su Albertu smileysex.gif jei 3 mėn buvo susipipyke ir čia tik dabar sužino, kad laukiasi. Kiba Karlosui garbė atiteks
Atsakyti
Jau ketvirtu sezonu galetu ir uzbaigt, nes paskui nusigrybaus. smile.gif
Atsakyti
Nu jai jau 5 sezonas bus, tai jau nesamone visiska... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzenete @ 2016 04 19, 21:09)
Pirma sezoną žiūrėdamos svarstėme kada suseis Ana ir Albertas krūvos. Ir viena iš versijų buvo, kad turbūt tik senatvėje. Tai regis pildosi šie žodžiai.a
Ir dar karta klausiu, kada Ana su Albertu  smileysex.gif jei 3 mėn buvo susipipyke ir čia tik dabar sužino, kad laukiasi. Kiba Karlosui garbė atiteks

Aga pildosi drinks_cheers.gif tikrai lauksim senatves lotuliukas.gif
blink.gif gal gi ne unsure.gif
Atsakyti
Na, žiūrėsim, koks ketvirtas sezonas bus. Jei nenusivažiuos, aš nieko prieš, kad būtų ir penktas sezonas. Patinka man šis serialas, kiekvieną kartą lauki naujos serijos, tikra atgaiva. Ta aplinka, istorinis laikotarpis, muzika.. wub.gif Jei nebebūtų Velvet, nežinau, ką reiktų žiūrėti, tikrai pasigesčiau šio serialo.

Aišku, vis tiek kažkada baigsis, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 21 balandžio 2016 - 20:53
tokių fainų foto radau 4u.gif
http://www.antena3.c...5042400118.html
Atsakyti