Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Jega, cituoti leidzia biggrin.gif
QUOTE(Visgi @ 2017 01 20, 22:17)
O kaip galvojat_būtų blogiau ar geriau jei jis sužinotų kas iš tiesų yra tas Ali?
Aš jau net nežinau, man atrodo ir taip negerai ir taip blogai unsure.gif

Net nezinau, bet man atrodo, kad gal net blogiau. Nes jis buvo isimylejes motina, tai is pykcio gali dar labiau nekesti tiek tevo, tiek sunaus.

QUOTE(otea @ 2017 01 20, 22:51)
Nu va kad nebūtu taip jog ta Derin draugė isimiles Ali ir trugdys jiems būti drauge
Labai idomu kaip toliau viskas rutuliosis kai Derin sužinos tai unsure.gif

Beveik 100% esu isitikinusi, kad taip ir bus. Ir prasides dar didesnes problemos. O Derin, ka jinai, nusimins jauciu nerealiai. Is pradziu gal net apsidziaugs kazkiek, nes nedeportuos, bet veliau..

Oi, na taip norisi geros pabaigos, net jei daug problemu bus. Tikiuos nebus 4 sezonai kaip O Hayat Benim unsure.gif nes plaukus galima nusirauti belaukiant tesinio biggrin.gif
Atsakyti
Jau kaip sunervino paskutinė Cesur serija. Mečiau nebaigus. Tokias nesąmones rodo, jau nežino ką sugalvoti. Viską sukišo į šitą serialą, o kaip neįdomu taip neįdomu. Nebegrįšiu prie jo.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 01 21, 10:23)
Jau kaip sunervino paskutinė Cesur serija. Mečiau nebaigus. Tokias nesąmones rodo, jau nežino ką sugalvoti. Viską sukišo į šitą serialą, o kaip neįdomu taip neįdomu. Nebegrįšiu prie jo.

Ziurejot be vertimo?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 21, 13:01)
Ziurejot be vertimo?

su subtitrais.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 01 21, 13:25)
su subtitrais.

Tikrai taip blogai? verysad.gif
Nu vis tiek Kivanc norisi pamatyt sestadieni, kentet teks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 21, 14:15)
Tikrai taip blogai? verysad.gif
Nu vis tiek Kivanc norisi pamatyt sestadieni, kentet teks lotuliukas.gif

Na kaip gali būti gerai, kai į vieną serialą per 10 serijų sukišo netikrą nėštumą, nušovimą, kalėjimą, sprogimą, pagrobimą, netikrą neištikimybę, žmogžudystę ir psichine liga sergančią moterį. Ir vistiek neįdomu unsure.gif

Beje, matėt kiek daug sniego? Neįmanoma patikėti, kad čia Turkija, o ne kokie Alpių kalnai.
Atsakyti
O kada filmavimai? Nes gi šią žiemą iš tiesų TR sniego rekordai, juk atšaukė net skrydžius. Nors kažkur skaičiau, kad gan nedaug pasnigę, tiesiog jiems tai daug smile.gif
Atsakyti
Pradedu žiureti kitus jūsu rekomenduotus serialus, galvoju apie Fatmagul Suu Ne ax.gif su subtitrais man sunku, o ten visos rusu kalba tai jaučiu greitai sužiuresiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 21, 01:17)
Jega, cituoti leidzia  biggrin.gif

Net nezinau, bet man atrodo, kad gal net blogiau. Nes jis buvo isimylejes motina, tai is pykcio gali dar labiau nekesti tiek tevo, tiek sunaus.
Beveik 100% esu isitikinusi, kad taip ir bus. Ir prasides dar didesnes problemos. O Derin, ka jinai, nusimins jauciu nerealiai. Is pradziu gal net apsidziaugs kazkiek, nes nedeportuos, bet veliau..

Oi, na taip norisi geros pabaigos, net jei daug problemu bus. Tikiuos nebus 4 sezonai kaip O Hayat Benim  unsure.gif nes plaukus galima nusirauti belaukiant tesinio  biggrin.gif


drinks_cheers.gif draugė geriausia bet kad nepataptu prieše didžiausia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 21 sausio 2017 - 14:20
QUOTE(mazuliux @ 2017 01 21, 00:17)
Oi, na taip norisi geros pabaigos, net jei daug problemu bus.
Reik manyt, kad taip ir bus.
QUOTE(Lux @ 2017 01 21, 09:23)
Jau kaip sunervino paskutinė Cesur serija. Mečiau nebaigus. Tokias nesąmones rodo, jau nežino ką sugalvoti. Viską sukišo į šitą serialą, o kaip neįdomu taip neįdomu.
QUOTE(Lux @ 2017 01 21, 14:00)
Na kaip gali būti gerai, kai į vieną serialą per 10 serijų sukišo netikrą nėštumą, nušovimą, kalėjimą, sprogimą, pagrobimą, netikrą neištikimybę, žmogžudystę ir psichine liga sergančią moterį. Ir vistiek neįdomu unsure.gif
Reiks įdomumo dėlei pažiūrėt šią 10-tą seriją, ar ten tikrai jau visai taip prastai.
Gal čia vis tik skonio reikalas, kaip sakoma, kas vienam patinka kitam ne, ir atvirkščiai.
Nieko nuostabaus, kad visko daug, va mačiau 11-os serijos vieną iš anonso,
tai ten jau rodo jų tuoktuvių ceremoniją (tik esu tikra, kad nesusituoks)
.
QUOTE(Žalia Rūta @ 2017 01 21, 14:14)
O kada filmavimai?
Realiu laiku visad filmuoja.
QUOTE(otea @ 2017 01 21, 14:20)
Pradedu žiureti kitus jūsu rekomenduotus serialus, galvoju apie Fatmagul Suu Ne ax.gif
Geras pasirinkimas. Stiprus serialas. Verta pamatyti.
Naktim net žiūrėdavau. Vien jau ką ten reiškia Mukades, ohoho...
Atsakyti
Oho jau pirma serija Fatmagul pažiurejau....tai eina sau.... blink.gif
Atsakyti
Man labai baisi pirma serija, net dabar brrr kaip prisimenu, aš vos tada įstengiau pažiūrėti.
Niekad gyvenime nesiryžčiau antrą kartą jos žiūrėti, bent jau nuo tam tikros vietos tai tikrai.

Įdomiu faktų yra apie šį serialą, jei bus įdomu pasiskaitykit info nete. Aš domėjausi.
Na kad ir pvz kaip Beren Saat buvo žiauriai morališkai sunku tą sceną suvaidinti, truputi net nervai pakriko.
Apie jos personažo elgseną paskui po to įvykio, kad ji dėl to prieš tai su tokiom merginom ir bendravo,
nes norėjo psichologinį jų portretą pažinti, suprasti, kad geriau įsijausti į vaidmenį ir savo personažą, ir pan. ir t.t.
Atsakyti
Tikrai sunkiai žiurejosi, kaip baisu kai tai merginos patiria....didžiausias košmaras verysad.gif
Nieko apie seriala neskaičiau, tai šokas buvo tai pamatyti unsure.gif
Atsakyti