Įkraunama...
Įkraunama...

''Namelis prerijose''

oi labai patiko jis man vaikystej thumbup.gif tik dabar jau pasimirses, tai tikrai smagu bus vel paziuret ir prisimint smile.gif
Atsakyti
kaip jums pirmoji serija?
Atsakyti
Gal žinot kur internete rasti pirmąją seriją? Negalėjau šiandien pažiūrėti verysad.gif Vis ta Gala.. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Blyn galėtų rodyti savaitgaliais, dirbantiems be sansu pamatyti...man irgi vaikyste primena 4u.gif dabar dar vyras juokauja kad per daug to namelio prerijose prisiziurejai lotuliukas.gif nes tipo per gera as 4u.gif
Atsakyti
labiausiai patiko kaledos rolleyes.gif
Gaila,kad teko issikraustyti
Atsakyti
as niekad nebuvau maciusi pacios pradzios..o kur jie iskeliavo?kada ir kur grys?kas zino,i az galit ax.gif nes nebezinau ar kita savaite matysiu verysad.gif
Atsakyti
as tai neprisimenu... doh.gif
Papildyta:
o iskeliavo ieskotis naujos vietos, nes isikure neteisetai kazaip, tos zemes kazkam priklauso lyg
Atsakyti
si sereala ziurejau kai buvau maza, ziurejau pernai ar uzpernai jua su savo sunum, dabar ziurim vel thumbup.gif
Atsakyti
Siryt netycia uztaikiau ant kartojimo bigsmile.gif Uzkabino rolleyes.gif
Kaip ir daugelis, pamenu, kaip vaikystej ziuredavau, bet nepamenu absoliuciai nieko biggrin.gif
Atsakyti
ziurint si seriala ir pradejus lyginti dabartinius zmones su jais...tai atrodo,kad mes nubukejom...
Atsakyti
QUOTE(Londen @ 2010 02 01, 18:28)
ziurint si seriala ir pradejus lyginti dabartinius zmones su jais...tai atrodo,kad mes nubukejom...

Ką turi omeny? g.gif
Atsakyti
Sveikutes ziuriu ir as ta seriala ax.gif nors jau esu maciusi ankscaiu bet ne visas serijas schmoll.gif kai tik iseis tai butinai ziuresiu bigsmile.gif labai jausmingas filmas ax.gif
Atsakyti