Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

QUOTE(Seeme @ 2016 06 07, 09:22)
Absoliutus mano favoritas Another Miss Oh - lyg ziuretum gera amerikietiska seriala. Aktoriai man nera zinomi ir pan., bet siuzetas baisiai idomus.

Tikrai geras? Vis pažiūriu, kad Eric Moon'as iš Shinhwa'os pagrindinis herojus ir ranka nekyla. Na, reiks bandyt, o tai jau pradėjau visokias senienas traukt.

Papildyta:
QUOTE(Seeme @ 2016 07 07, 06:52)
Gal dar pameginsiu su Taecyeon seriala apie vaiduokliu gaudytojus, kur kita savaite prasides, bet irgi daug vilciu nededu.

Nu ir kaip tas Let's fight, ghost? biggrin.gif Man tai visai patiko, gera aktorių komanda surinkta. Apie scenaristus jau nieko nesakysiu, pripratus prie jų pokštų.

Per gerą pusmetį nuo paskutinio apsilankymo čia daug peržiūrėjau ir su dauguma buvo gaila skirtis. Et, visa laimė, kad kepa jie tuos serialus dažniau nei aš namie blynus, apsiryjimas biggrin.gif
Atsakyti

Tikrai galiu galva guldyti uz Another Miss Oh, taip man patiko.

Erico Moono nezinojau, kaipo man jis ir nesvarbus, bet serialas tikrai patiko.

O man tai sunku su serialais, kazkaip as nieko prie dusios nerandu.

Ziurejau Beautiful Mind, man taip patiko, bet ji nutrauke. 

Ziurejau The man living in our House, bet nedaziurejau. Doctors irgi pameciau. Koks ten dar su Kim Woo Binu buvo irgi pameciau. Jelousy Incarnated labai gerai ziurejosi, nu bet ant galo nusispango ir nepabaigiau.

Ziurejau jaunimeliui Weighlifting Fairy Kim Bok Joo, paskutines serijas irgi kancioj.

Goblina ziurejau irgi sustojau, gal dar daziuresiu iki galo.

Dabar ziuriu Hwarang, tai nors grazus zmones makaluojasi, kol lyginu.

Ai va dar Night Light ziuriu, bet ten kazkokios problemos su vertejais yra, labai atsilieka.

Ziuriu toki zaidima Society. Man labai patinka. Bet ten yra reikalu, kol isvercia, tai irgi atsilieka. Nervai mano nelaiko.

Tikiuosi, kad kazkokiu naujienu bus, gal issirinksiu.

Atsakyti
Šalia doramų dar ir kpop'u domiuosi. Todėl dauguma vaidinančių dainininkų žinau. Tame pačiame Hwarang'e V iš Bangtanboys ( BTS), Minho iš Shinee ir besislapstantis būsimas karalius - Sik iš ZE:A.

Let's fight, ghost berods tik pagrindinis herojus buvo iš grupės, 2pm.

Kas čia dar iš išvardintų. A, Goblin'e Sungjae iš BtoB, o Scarlett Heart: Ryeo kvailelį brolį Baekhyun iš Exo.

Kai kas nors užstringa su vertimais ar šiaip atsibosta, su dukra anime žiūrim. Savaitgalį Yuri!!! On ice peržiūrėjom. Gėris biggrin.gif


A, gi nematau jokio W paminėjimo. Šiek tiek klausimų uždavė, bo loginė mintis vis pabėgdavo, bet labai nesikabinėjant, verta dėmesio dorama.


Atsakyti

Ziurejau W. Pradzia labai intriguojanti buvo, gale kazka susuko is reikalo.

Man nesuprantamas tas filmavimas rodymo metu ir atsizvelgimas i visokius fanu pageidavimus.

Hwarange as tik ta Park Hyung Sik ir tepazistu. Ka jis ten dainuoja tikrai nesu girdejusi. Bet maciau ji High Society ir man neblogai susiziurejo, grazus berniukas. Zinau dar is ju grupes ta kur dabar Infinity Challenge yra Kwanghee (koks jis man baisus visomis prasmemis), Siwan, kur irgi nemazai vaidina, dar Dongjun, vaidina ir sporto programose dalyvauja.

As kaipo zinau, kas jie, bet as absoliuciai nesu kpop person.

To vat is Bangtang Boys nezinau, is ju vieninteli Rap Monster zinau, bet tik is variety Problematic man.

As dar ziurejau tokia variety programa Celebrity bromance, tai buvo neblogu tokiu duetu. Gal patiks?

Mano dukra didzioji absoliuciai nevirskina korejieciu laidu (kokie negrazus zmones, sako), nervinasi, kad as ziuriu. Labai labai retai ji pasiziuri koki nors idomu Running man ar Infinity Challenge (buvo geras kaledinis, kur jie turejo praeiti testa, kad galetu buti Kaledu senelio pagalbininkais). As ja dabar "lauziu", kad ziuretu tokia laida Trick or True, reikia atspeti ar mokslinis eksperimentas ar fokusas, beveik visi ziurovai/dalyviai kpop atlikejai.

Atsakyti
Aaaa, Kwanghee biggrin.gif Pradžioj buvo šokas, vėliau pripratau prie jo. Nebeerzina, be to ir retai į akis pakliūna paskutiniu metu.

Kas dėl gražių/negražių azijiečių - na, reikėjo laiko akims priprast prie kitokių veidų, prie vyrų, naudojančių makiažo priemones ar tonas kosmetikos. Taip pat neįprasta hierarchinė sistema, baisinė korupcija, fizinės bausmės. Aaaaa, gi dar pradžioj žiauriai trikdė kalbėjimo maniera ir pati kalba - tarsi pagyvenusios turgaus bobulės koliotųsi wacko.gif Na, o lyginant tarpusavy, tai daugiau gražių veidų randu tarp kinų/Taivano, japonų ir tajų, nei korėjiečių.

Tęsiant, toks Lee Kwang Soo - labai negražus žmogus, bet tik dėl jo Entourage žiūrėjau, Running man'ams gal 80proc žavesio suteikia. Gaila, kad Hwarang'e tik pirmam epizode figūravo. Kim Woo Bin'as kaskart vis labiau ir labiau patinka, nors White Christmas labiausiai erzino.

Prisiminiau, neseniai žiūrėta Romantic Doctor, Teacher Kim patiko ( labai stipriai nesikabinėjant). Age of Youth kiek neįprasta dorama, įtampa ir intriga tolygiai išlaikoma.

Na, o vakar pradėjau Voice, pagrindinį herojų tik iš balso ir pažinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 20 sausio 2017 - 13:23
Sveikos smile.gif Gelbekit, rekomenduokit kokia nors idomia dorama, nes siuo metu atrodo, kad jau visas paziurejau. Labai tikiuosi, kad ka nors praleidau, kitaip man badas!
Atsakyti
As nesenai ziurejau Tomorrow With You . Apie keliavima laiku,romantika ir pan. visai nieko buvo.
Dabar sedziu vel nieko gero nerandu paziuret verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2017 04 13, 11:13)
As nesenai ziurejau Tomorrow With You . Apie keliavima laiku,romantika ir pan. visai nieko buvo.
Dabar sedziu vel nieko gero nerandu paziuret  verysad.gif


As irgi sita neseniai baigiau ziureti. Dabar ziuriu Strong Woman Do Bong Soon, bet liko 2 serijos ir vel niekoooo unsure.gif
Atsakyti

Ziuriu Strong Woman Do Bong Soon, bet kazkaip jau sunkiai ziurisi. Po puse serijos nieko nevyksta, ziuri i viens kita. Kas ir kokie grazus butu, bet jau per daug. Suprantu, kad zmones reikalauja a la Descedants of the Sun, bet...

 

Ziuriu Liar and his lover, dainas prasuku  :rolleyes:

 

Reikia irgi kazka susirasti, bet kazkaip ir laiko nera serialus ziureti.

 

Sau issisaugojau sita puslapi, galvoju, gal pades  :unsure:

 

https://www.soompi.c...welcome-spring/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seeme: 14 balandžio 2017 - 07:01
Dabar ziuriu Tunnel su Choi Jin-Hyuk (jau jo balsas man mmmm.... wub.gif ). Korejoje savaitgaliais rodo.Detektyvinis,vėl apie keliavimą laiku. Man patinka,įsitraukiau,gaila ,kad dabar pertraukelę padarė.
Atsakyti

Gal kas ziurit Suspicious partner?

Pirma serija man nelabai patiko, bet toliau labai uzkabino.

Pagrindinis aktorius :wub:

kazkur skaiciau, kad jis greit i armija eis, kaip gaila, taip noreciau

daugiau dramu su juo. Pries tai ziurejau healer, vien del jo galima sakyt :D

a450aecb-5465-4c97-a84e-ffbb6de49cd3.png

3240f79285a906b6b8cc14cfbfef229b.gif

 

Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2017 06 21, 20:03)
<p style="text-align:center;">Gal kas ziurit Suspicious partner?</p>
<p style="text-align:center;">Pirma serija man nelabai patiko, bet toliau labai uzkabino.</p>
<p style="text-align:center;">Pagrindinis aktorius wub.gif</p>
<p style="text-align:center;">kazkur skaiciau, kad jis greit i armija eis, kaip gaila, taip noreciau</p>
<p style="text-align:center;">daugiau dramu su juo. Pries tai ziurejau healer, vien del jo galima sakyt biggrin.gif</p>

Žiūriu smile.gif Labiausiai čia scenarijus šlubuoja, kažkaip nesulimpa romantinė komedija ir detektyvas į vieną. O aktoriai čia faini, gerai dera tarpusavyje.
Healer'yje šio aktoriaus vaidmuo ko gero pats geriausias, bet ir Imperatorėje Ki į jį galima seilę pavarvinti. Man irgi jis labai patinka, su juo mačiau viską smile.gif Reikia tikėtis, kad tarnaus, kaip ir Lee Min Ho - kur nors netoli namų smile.gif
Atsakyti