Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(bukasacka @ 2010 11 13, 08:44)
SOS:kaip verdamas ar daromas kokosinis idaras mielinems bandelems? perverciau dvi temas,niekur nerandu... schmoll.gif


Kur nuorodos pirmam puslapy, yra idarai bandelems. Ten galima rasti.
Atsakyti
O kaip padaryt, kad tas įdaras neišbėgtų, pvz uogienė
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 11 13, 09:32)
O kaip padaryt, kad tas įdaras neišbėgtų, pvz uogienė

tai ziurint kokia tesla darai g.gif mieline tai be problemu, ji gi pakyla ir automatiskai idaras lieka viduje. Darant su kitomis teslomis reikia graziai kampus uzlankstyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 11 13, 10:24)
tai ziurint kokia tesla darai  g.gif  mieline tai be problemu, ji gi pakyla ir automatiskai idaras lieka viduje. Darant su kitomis teslomis reikia graziai kampus uzlankstyti  mirksiukas.gif


man būtent mielinės visada prakiūra ir uogienė lieka ant skardos doh.gif
Atsakyti
Greito paruošimo pyragėliai su kopūstais

user posted image

Apie 20 vidutinio dyžio pyragėlių (viena skarda)

Matavimui naudojama stiklinė 200 ml


Tešla:

1 stiklinė miltų
2 v.š. cukraus
0,5 a.š. druskos
100 gr. sviesto
70 gr. aliejaus
2 kiaušiniai
7-11 gr. sausų mielių pakelis (tų, kurias tereikia sumaišyti su miltais)
apie 5 stiklinės miltų

Įdarui:

Kopūstas
Svogūnas
Morka
1 kiaušinis
mėgstami prieskoniai

kiaušinis bandelių aptepimui (bet galite truputį kiaušinio pasilikti nuo tešlos ar įdaro kiaušinių)

Pieną, druską, cukrų, sviestą pašildome ant viryklės, kol ištirpsta sviestas. Tuomet supilti aliejų, išmaišyti. Šiek tiek atvėsinti (bet ne iki galo) ir supilti išplaktus kiaušinius, gerai išmaišyti. Miltus sumaišyti su mielėmis, į juos supilti skystą mišinį, užminkyti tešlą. Tešla turi būti elastinga, minkšta, bet nelipti prie rankų. Jei limpa - įberkite dar truputį miltų, bet kuo jų mažiau, tuo minkštesni bus pyragėliai. Kol ruošime įdarą - tešlą dedame į dubenį, uždengiame ir statome į šaldytuvą apie 30-40 min., kad pakiltų (pakyla nelabai daug, tad nesistebėkite, taip turi būti).

Kol tešla kyla - ruošiame įdarą. Pakepiname svogūną, morką, galiausiai kopūstus. Paskaniname druska, pipirais, prieskoniais. Atvėsiname, supilame išplaktą kiaušinį, išmaišome. Galite dar dėti kitų daržovių - tai Jūsų fantazijos ir noro reikalas smile.gif

Išimame šiek tiek pakilusią tešlą, dar kartą gerai perminkome, atgnybiame gabalėlį, išminkome jį delne, dedame įdaro, gerai užspaudžiame siūlę ir dedame į skardą, išklotą kepimo popieriumi (siūle į apačią). Paliekame skardoje apie 20 min, kad pakiltų. Pyragėlius aptepame kiaušiniu, jei norime - pabarstome sezamo sėklomis (kmynais ar kt.). Kepame 200 C orkaitėje apie 30 min., arba kol gražiai paruduoja viršus.

P.S. Pyragėliai išėjo super minkšti ir skanūs... Valgyti juos reikėtų šiltus, bet ir šalti skanūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 11 13, 11:58)
man būtent mielinės visada prakiūra ir uogienė lieka ant skardos  doh.gif


man irgi tas pats verysad.gif kad ir kokias formuociau,vistiek viskas isbega...
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2010 11 13, 14:07)
man irgi tas pats  verysad.gif  kad ir kokias formuociau,vistiek viskas isbega...

Musu namuose gamintos uogienes kepiniams nlb tinkamos schmoll.gif
Geriausia kepimui naudoti dzemus, yra pardese, ant stiklainio buna uzrasyta dzemas kepiniams mirksiukas.gif
O jei naudoti namu gamybos, tada gal padetu krakmolas g.gif

Nova - noriu bandeliuuuuu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 11 13, 11:26)
Greito paruošimo pyragėliai su kopūstais


Pieną, druską, cukrų, sviestą pašildome ant viryklės, kol ištirpsta sviestas. Tuomet supilti aliejų, išmaišyti. Šiek tiek atvėsinti (bet ne iki galo) ir supilti išplaktus kiaušinius, gerai išmaišyti. Miltus sumaišyti su mielėmis, į juos supilti skystą mišinį, užminkyti tešlą. Tešla turi būti elastinga, minkšta, bet nelipti prie rankų. Jei limpa - įberkite dar truputį miltų, bet kuo jų mažiau, tuo minkštesni bus pyragėliai. Kol ruošime įdarą - tešlą dedame į dubenį, uždengiame ir statome į šaldytuvą apie 30-40 min., kad pakiltų (pakyla nelabai daug, tad nesistebėkite, taip turi būti).


Labas vakarėlis,
šiaip aš - ne blondinė lotuliukas.gif , bet tikrai pirmą kartą išgirdau, kad mielinę bandelių tešlą reikia dėti į ŠALDYTUVĄ, kad ji ten pakiltų g.gif Prie šildytuvo dėčiau, ant radiatoriaus - irgi dėčiau, netgi dėčiau ant puodo su šiltu vandeniu prie šaldytuvo, na bet kad į šaldytuvą - niekad nesugalvočiau schmoll.gif unsure.gif
Paaiškinkit kas nors man, nemokančiai elgtis su mieline tešla, ar tikrai pagal šį Novos receptą kepant bandeles, tešlą reikia kildinti šaldytuve? Kame čia bajeris? Ir tikrai mielinė tešla pakyla šaltai stovėdama? g.gif
Čia aš nesikabinėju, jei ką, tiesiog noriu išsiaiškint ir sužinot daugiau apie mielinę tešlą, nes reikia gi susikaupt ir prisiruošt vieną kartą kokių bandelių šeimynai iškept blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2010 11 13, 23:25)
Labas vakarėlis,
šiaip aš - ne blondinė lotuliukas.gif , bet tikrai pirmą kartą išgirdau, kad mielinę bandelių tešlą reikia dėti į ŠALDYTUVĄ, kad ji ten pakiltų g.gif Prie šildytuvo dėčiau, ant radiatoriaus - irgi dėčiau, netgi dėčiau ant puodo su šiltu vandeniu prie šaldytuvo, na bet kad į šaldytuvą - niekad nesugalvočiau schmoll.gif  unsure.gif 
Paaiškinkit kas nors man, nemokančiai elgtis su mieline tešla, ar tikrai pagal šį Novos receptą kepant bandeles, tešlą reikia kildinti šaldytuve? Kame čia bajeris? Ir tikrai mielinė tešla pakyla šaltai stovėdama?    g.gif
Čia aš nesikabinėju, jei ką, tiesiog noriu išsiaiškint ir sužinot daugiau apie mielinę tešlą, nes reikia gi susikaupt ir prisiruošt vieną kartą kokių bandelių šeimynai iškept blush2.gif


esu ne kartą mačius receptą, kur reik dėt mielinę tešlą į šaldytuvą, bet teoriškai tai nežinau, kodėl taip.
Beje kažkada dariau elementarias mielinės tešlos bandeles su dešrelėm (pagal šiltai kildinamą tešlą) ir atliko man tos tešlos. Tai kažkaip nesugalvojau, ką man su ja daryt ir įdėjau į šaldytuvą. Kitą dieną radau dvigubai daugiau biggrin.gif
Šiaip tai mielės dirba ir šaltai, tik žymiai lėčiau.
Atsakyti
Man zymiai skanesni kepiniai buna, kuriu tesla buvo kildinama saldytuve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2010 11 13, 23:25)
šiaip aš - ne blondinė lotuliukas.gif

negaliu sio dalyko vertinti lotuliukas.gif bet kepiniai gaunas daug geresni ir puresni jei tesla buna kildinama saldytuve mirksiukas.gif Siaip as kildinu tesla ilgiau saldytuve nei tai daryciau kambario temp. Bet imu ir zymiai maziau mieliu.
O saldytuve tai gi temperatura nuo 2-8° silumos. Minusine nera lotuliukas.gif mieliu bakterijos ir dauginos silumoj, tik saldytuve jos tai daro leciau.
Atsakyti
Ačiū už paaiškinimą umn.gif , dabar ir aš jau būsiu gudri didis.gif hihihi.gif
Atsakyti