Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvienė

QUOTE(Ladute @ 2005 01 13, 10:44)
Cia tokia tirsta zuviene, mano vyras del jos alpsta.
Is zuvies gabaliuku, galvu, kaulu (pvz., kai lieka darant file) isverdu sultini su lauro lapais, pipirais, druska.
Kubeliais supjaustau 2 paprikas ir nuluptus 4 pomidorus, grezineliais - 1 pora ir 2 salieru stiebus, dar kelias skilteles cesnako. Darzoves kelias minutes apkepu aliejuje. Tada viska suverciu i puoda, uzpilu perkosta sultini, idedu prieskoniu ir verdu apie 20 min. Tuo metu isdarineju virta zuvi, mesyte irgi sudedu i puoda, dar idedu siek tiek smulkiu makaronu.

Vakar ir aš viriau tokią žuvienę - dėjau šiaudeliais pjaustytas morkas, paprikas, svoguniuko, pomidorus kelis nuluptus ir be sėklų, buvlytes kelias kubeliais ir aišku žuvytės - nu gavosi tikrai skanu
Atsakyti
Šiandien ir aš pirmąkart viriau žuvienę smile.gif Radau įdomų receptuką ir išbandžiau 4u.gif

user posted image

NORVEGIŠKA ŽUVIENĖ

500 g žuvies filė
1 svogūnas
3 - 4 skiltelės česnako
1 morka
1/2 saliero šaknies
2 - 3 bulvės
1 poras
150 g krevečių
200 ml grietinėlės
krapų
druskos

Žuvį išvirti dideliame kiekyje pasūdyto vandens. Kai išvirs išgriebti kiaurasamčiu. Kitame puode šlakelyje aliejaus pakepinti susmulkintą svogūną ir česnaką. Supilti žuvies sultinį ir suberti plonais šiaudeliai supjaustytas morkas ir kubeliais supjaustytą saliero šaknį. Kai sultinys užvirs, suberti kubeliais supjaustytas bulves.
Kai bulvės bus pusiau išvirusios, suberti žiedeliais supjaustytą porą. Bulvėms visai išvirus, suberti krevetes ir smulkintus krapus. Pakaitinti dar 2 - 3 minutes.
Nukelti puodą nuo ugnies, supilti grietinėlę ir sudėti nemažais gabalais supjaustytą žuvį. Paragauti, ar netrūksta druskos.
Leisti sriubai šiek tiek pastovėti ir patiekti.



Atsakyti
Ar skani buvo žuvienė?
Atsakyti
Mums labai patiko smile.gif Net mažėlis valgė biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina,kokią žuvį naudojai žuvienei?Ir be krevečių kažin gautųsi? blush2.gif
Atsakyti
na va pasidalinsiu ir as savo zuvienes receptuku...cia mano proseneles receptas - siek tiek neiprastas musu laikams , bet labai skanu...
reiks zuvies (bet kokios)
svoguno nemazo supjaustyto i 4 dalis
druskos , prieskoniu
vandenuko
zaliu lasiniu poros gabaleliu
ir virti kol prades gardziai kvepet, tada supilti stikline pieno ir pabaigoj uzbalint grietine.
patiekti su virtom atskirai bulvem. tikrai labai skanu...smile.gif
Atsakyti
Papugele, dariau iš šaldytos plekšnės filė...
O krevečių maniau, kad turiu, bet kai reikėjo dėti į puodą, pasirodė, kad ne ax.gif Tai buvo gerai ir be jų, bet manau, kad su krevetėm būtų buvę dar skaniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvaa @ 2006 05 29, 15:58)
na va pasidalinsiu ir as savo zuvienes receptuku...cia mano proseneles receptas - siek tiek neiprastas musu laikams , bet labai skanu...
reiks zuvies (bet kokios)
svoguno nemazo supjaustyto i 4 dalis
druskos , prieskoniu
vandenuko
zaliu lasiniu poros gabaleliu
ir virti kol prades gardziai kvepet, tada supilti stikline pieno ir pabaigoj uzbalint grietine.
patiekti su virtom atskirai bulvem. tikrai labai skanu...smile.gif

bigsmile.gif Gerai ka nemato Jusu bobutes recepto tikri rybokai, uzvartytu negivai. Zuviene su lasinukais, sumastyk gi sitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
O tai tu parašyk rybokų žuvienės receptą clap_1.gif
Atsakyti
Zuvies niekada nemegau ir nemegsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 08 11, 13:05)
Zuvies niekada nemegau ir nemegsiu  schmoll.gif



Hm.. a tai ką veiki žuvienės temoje? g.gif biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Asta mirksiukas.gif siaip idomu paskaitineti ir savo nuomone parasyti rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti