Įkraunama...
Įkraunama...

Tinkavimo gipsiniu tinku ypatumai

QUOTE(paiduke @ 2008 02 16, 20:38)
nu bet tai mums tada pasisekė, tik nežinau dėl kokios priežasties, bet pas mus pasirodo ne kaip visur lotuliukas.gif , nes kaip ir sakiau krito ir metalinės kopėčios ir spinta griuvo su darbininku kartu ir nieko, bent jau didesnių patrupėjimų tikrai nėpastebėjau
Papildyta:
tiesa, o pas jus su Knauf MP-75 tinkavo?


Meistras mus iskart perspejo, kad bus "minkstos" sienos. Toks jau yra tas gipsinis tinkas...
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 02 09, 10:17)
ačiū kad pasidalinai patirtimi. O tai grindis jau bot išsibetonavę prieš tinkavimą? ar šildymo sistema pajungta? Sako gipsinis tinkas savaitę išdžiūna, o čia sakai reikėjo dviejų  g.gif
ir paskutinis klausimas, kokia kaina  ax.gif

Sveikute, sildyma turime, grindis jau buvom issibetonave, kiti betonuoja velaiu, o as rekomenduoju pries biggrin.gif , nes tada po tinku graziai pasislepia visos kompensaciniu juostu likuciai ir tarpai po betonavimo. Dziuna ilgai nes ziema, o garu surinkeju neemem biggrin.gif
Kaina 34 lt uz kv. m ir atskirai uz kampukus. Na tokia normali kaina, nei per maza nei per didele. Bet kokybe thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingaaa @ 2008 02 15, 22:29)
Itariu kad tie patys lenkai ir pas mus gipsino sienas  tongue.gif

Sienos atrodo super lygios tik tol kol neateina glaistytojas  mirksiukas.gif , bent jau pas mus visi ejo gloste tas sienas oi kaip lygu , bet kai pradejo glaistyt  doh.gif siaubas , prie to tinko sunkiai glaistas limpa , o kai pasvieti su lempa is sono tai ui kiek visokiu nelygumu yra, ir dar vienas didelis minusas del kurio statant antra nama nesirinktumeme gipso: sepetys nukrito kotas atsireme i siena , sienoj duobute, ka nors nesi kad ir svelniai uzkabini , duobe  doh.gif
Ir dar prie grindu gerai neuztrintas tas gipsas tai baisus nelygumai , o cia pamatysit kai grindjuostes tvirtinsit  4u.gif
Nu gal cia tik pas mus , bet tokia patirtis  4u.gif


As paprasiau tu paciu meistru kad man uzglaistytu, kiek veliau patalpinsiu nuotraukas biggrin.gif , bent jau man nepasirode, kad kazkas butu blogai, ar nebus taip, kad pasirinkote blogus glaistytojus, kurie megsta kalte ant tinkuotoju suverst. O del pasvietimo ant sienos galiu pasakyt, niekada nebus kaip stiklas, na nebent desite gipskartonio siena, bet jos turi savo minusu. Kas liecia gipsinio tinko minkstuma, tai nepastebejau. Sakyciau atrodo tvirtai, nors metalines kopecias jau ant ju isbandziau biggrin.gif , griuvau su kibiru pusplyciu ir kopeciom tiesiai ant sienos ir nieko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(korida @ 2008 02 16, 11:18)
Emilka o žyminius (,,majakus'') metalinius pas jus dejo ?


Nedejo, majakus dedama ant sunkaus tinko, to taip vadinamo kalkinio. Bet dar vienas gipsinio pliusas, jis yra ekologiskas, o kalkinis aisku yra nesveikas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2008 02 16, 23:56)
nu tai bus toks pats kaip ir pas mus, nes kiek žinau kitokio Knauf gipsinio nėra, tik MP-75

o rašei, kad nesirintum gipsinio kitą kartą, man keista, aš tai rinkčiausi, man tai jis toks šiltas, negrubus. kiti žmonės net neglaisto, iškarto "grubesniais" dažais dažo, draugai pasakojo, kad Australijoj, žmonės ir ant gipsinių sienų iškart dažais dažo, pas juos tas nepriekaištingas lygumas nemadingas


Mano vyras ta pati sake, davaj dazom ant tokio. Tai sakau, kazkaip musu valstybei nepadoru biggrin.gif , zmones nesupras, ant lauzo mus sudegins biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ITA @ 2008 02 17, 01:51)
Meistras mus iskart perspejo, kad bus "minkstos" sienos.  Toks jau yra tas gipsinis tinkas...


Na nera toks jau minkstas, minkstas pirmas 2-3 savaites, paskui praktiskai tas pats kaip paprastas, tik apie 30 proc. maziau dregmes, nes gipsinis drege pasalina greiciau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingaaa @ 2008 02 15, 22:29)
Itariu kad tie patys lenkai ir pas mus gipsino sienas  tongue.gif

Sienos atrodo super lygios tik tol kol neateina glaistytojas  mirksiukas.gif , bent jau pas mus visi ejo gloste tas sienas oi kaip lygu , bet kai pradejo glaistyt  doh.gif siaubas , prie to tinko sunkiai glaistas limpa , o kai pasvieti su lempa is sono tai ui kiek visokiu nelygumu yra, ir dar vienas didelis minusas del kurio statant antra nama nesirinktumeme gipso: sepetys nukrito kotas atsireme i siena , sienoj duobute, ka nors nesi kad ir svelniai uzkabini , duobe  doh.gif
Ir dar prie grindu gerai neuztrintas tas gipsas tai baisus nelygumai , o cia pamatysit kai grindjuostes tvirtinsit  4u.gif
Nu gal cia tik pas mus , bet tokia patirtis  4u.gif


Dar klausimas, gal sunkiai limpa glaistas, nes pries tai nenugruntavot sienu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 18 vasario 2008 - 21:00
QUOTE(emilka @ 2008 02 18, 22:12)
Sveikute, sildyma turime, grindis jau buvom issibetonave, kiti betonuoja velaiu, o as rekomenduoju pries  biggrin.gif , nes tada po tinku graziai pasislepia visos kompensaciniu juostu likuciai ir tarpai po betonavimo. Dziuna ilgai nes ziema, o garu surinkeju neemem  biggrin.gif
Kaina 34 lt uz kv. m ir atskirai uz kampukus. Na tokia normali kaina, nei per maza nei per didele. Bet kokybe  thumbup.gif


o kaina darbo? ar medziagu cia?
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2008 02 18, 22:12)
Sveikute, sildyma turime, grindis jau buvom issibetonave, kiti betonuoja velaiu, o as rekomenduoju pries  biggrin.gif , nes tada po tinku graziai pasislepia visos kompensaciniu juostu likuciai ir tarpai po betonavimo. Dziuna ilgai nes ziema, o garu surinkeju neemem  biggrin.gif
Kaina 34 lt uz kv. m ir atskirai uz kampukus. Na tokia normali kaina, nei per maza nei per didele. Bet kokybe  thumbup.gif
Papildyta:
As paprasiau tu paciu meistru kad man uzglaistytu, kiek veliau patalpinsiu nuotraukas  biggrin.gif , bent jau man nepasirode, kad kazkas butu blogai, ar nebus taip, kad pasirinkote blogus glaistytojus, kurie megsta kalte ant tinkuotoju suverst. O del pasvietimo ant sienos galiu pasakyt, niekada nebus kaip stiklas, na nebent desite gipskartonio siena, bet jos turi savo minusu. Kas liecia gipsinio tinko minkstuma, tai nepastebejau. Sakyciau atrodo tvirtai, nors metalines kopecias jau ant ju isbandziau  biggrin.gif , griuvau su kibiru pusplyciu ir kopeciom tiesiai ant sienos ir nieko  biggrin.gif
Papildyta:
Nedejo, majakus dedama ant sunkaus tinko, to taip vadinamo kalkinio. Bet dar vienas gipsinio pliusas, jis yra ekologiskas, o kalkinis aisku yra nesveikas ax.gif
Papildyta:
Mano vyras ta pati sake, davaj dazom ant tokio. Tai sakau, kazkaip musu valstybei nepadoru  biggrin.gif , zmones nesupras, ant lauzo mus sudegins  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Na nera toks jau minkstas, minkstas pirmas 2-3 savaites, paskui praktiskai tas pats kaip paprastas, tik apie 30 proc. maziau dregmes, nes gipsinis drege pasalina greiciau  biggrin.gif
Papildyta:
Dar klausimas, gal sunkiai limpa glaistas, nes pries tai nenugruntavot sienu?


Gruntavo gruntavo pries glaistyma, ir meistras normalus. Dar kita meistra buvom pasikviete tai iki jo galvojom ir svaigom kad pas mus sienos labai lygios bet kai jis su lempa parode is sono kas darosi su gulsciuku pavaiksciojo , pakeitem nuomone ax.gif Man jeigu dazyta siena turi but idealiai lygi doh.gif , kelis kambarius tapetuojam tai gruntuojam tiesiai ant tinko ir tapetas , be jokiu glaistymu ir super lygiaiatrodo, bet dazyt tai neee

Pas mus 31 lt cia ir medziagos ir darbas viskas ieina i ta kaina , ir jokiu kampuku atskirai neskaiciavo ir aplink langus visa apdaila padare uz ta pati 31 lt , sakyciau labai pigiai.
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2008 02 18, 22:28)
galvojom ir svaigom kad pas mus sienos labai lygios bet kai jis su lempa parode is sono kas darosi su gulsciuku pavaiksciojo , pakeitem nuomone  ax.gif

dėl sienų nelygumų tai meistrai kalti, o ne gipsinis tinkas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2008 02 19, 09:53)
dėl sienų nelygumų tai meistrai kalti, o ne gipsinis tinkas 4u.gif

lotuliukas.gif aukso zodziai. Normalus tas gipsinis tinkas, o del lyginimo su paprasto gipso siena tai ner ka ir lygiant ar gipsa sukat ar klijuojat vistiek tas pats barskutis. Cia nuvirte kopecios tik idubima padare, o ten butu gipso plokste sulauze ir didziausia skyle padare.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2008 02 19, 09:53)
dėl sienų nelygumų tai meistrai kalti, o ne gipsinis tinkas 4u.gif


del nelygumu tai sutinku kad meistru kalte , bet del minkstumo tai ne meistrai kalti schmoll.gif
Kazi ar isvis yra tokiu meistru kur padaro is gipso tokias sienas kad iskart dazyt butu galima , daugelis giriasi kai nereiks nei glaistyt bet deja tai tik burtai....
Atsakyti
Pasistengus galima visai pakenciama kokybe isglaistyti ir tinka, bet mano nuomone tik pagalbinems patalpoms, o siaip tai butina glaistyti 2-3 kartus minimum, kas be ko gipskartoni( jeigu ne garaze) irgi glaisto 2-3 kartus pries dazant, taigi cia nesutaupysi. Ir dar gipskartonis turi tokia savybe per siules sutrukti. Bendra taisykle tokia: karkasui gipsas, murui tinkas. Gipsas murui pateisinamas nebent papildomai is vidaus siltinant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 19 vasario 2008 - 13:12
QUOTE(wilike @ 2008 02 18, 22:47)
o kaina darbo? ar medziagu cia?



cia jau viskas, ir medziagos ir darbas ir net skyles visokias nemokamai uztaise biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vyckaju @ 2008 02 19, 10:50)
lotuliukas.gif  aukso zodziai. Normalus tas gipsinis tinkas, o del lyginimo su paprasto gipso siena tai ner ka ir lygiant ar gipsa sukat ar klijuojat vistiek tas pats barskutis. Cia nuvirte kopecios tik idubima padare, o ten butu gipso plokste sulauze ir didziausia skyle padare.

Taip, sutinku, plokste reiktu visa keisti, nes kitaip trukinetu. Ne, as uz gipsini tinka, o tas 31 lt, tai aisku, kai dabar ne sezonas, gal ir reikia deretis. Nezinau biggrin.gif, lempa pridejus ir gipskartonio plokste buna nelabai tobula, bet as vakar nulekiau ta lempa pridet, tai tik vienoje vieoje kazkas man pasirode netaip, o visos kitos sienos ciki thumbup.gif
Gal pas jus kiti lenkai dirbo?
Papildyta:
QUOTE(Vyckaju @ 2008 02 19, 14:08)
Pasistengus galima visai pakenciama kokybe isglaistyti ir tinka, bet mano nuomone tik pagalbinems patalpoms, o siaip tai butina glaistyti 2-3 kartus minimum, kas be ko gipskartoni( jeigu ne garaze) irgi glaisto 2-3 kartus pries dazant, taigi cia nesutaupysi. Ir dar gipskartonis turi tokia savybe per siules sutrukti. Bendra taisykle tokia: karkasui gipsas, murui tinkas. Gipsas murui pateisinamas nebent papildomai is vidaus siltinant.


Arba dar gipsa man dejo ten, kur murininkai kliurka padare, buvo sienos perkritimas net 4 cm, ten kur laiptai doh.gif , tai jie man paklijavo plokste (dviguba) ir ant virsaus uztinkavo biggrin.gif , gavosi tiesiog tobulai, o as jau buvau tokioje panikoje, galvojau taip ir liks pilvas didziulis biggrin.gif
Atsakyti

O kaip Jums praejo tinkavimas? biggrin.gif
[/quote]

Matau, kad AZ pasipyle biggrin.gif , daug kas tinkuoja namucius ziema ax.gif

Tinkuotojai leido man patalpinti ju numeriuka cia, tai lietuviskas numeriukas: 860780345. Jie kalba rusiskai arba jeigu kas, rasykite man i AZ patarpininkausiu. mirksiukas.gif
Prisiminiau kaip vadinasi tinkas, su kuriuo tinkavo. Rigips, balti maisai su melynomis ir oranzinemis raidemis. Na ir galiu pasigirti, kad pirmas ir beveik visas antras musu aukstas jau isglaistytas biggrin.gif, nepasakyciau, kad yra nelygumu, arba, kad kazkas blogai. Laikas parodys. Man netgi gipskartono lubas vienoje vietoje tinkavo, buvo 2-3 cm perkritimas ant karkaso, nes gipsininkai prastai suvede kampus, reiketu ardyti visas kambario lubas doh.gif , o jie istaise.
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2008 02 20, 10:26)
Man netgi gipskartono lubas vienoje vietoje tinkavo, buvo 2-3 cm perkritimas ant karkaso,

Ant gipso kartono lubu negalima tinkuoti (ir dar 3cm doh.gif ).Juk gipskartonio lubos yra nepriklausomos konstruksijos ir nuo svorio ir vibraciju (pvz. nuo muzikos... ) po kiek laiko atsoks .
Nededant žyminiu- majaku tikrai nebus lygiai istinkuotos sienos smile.gif pasiimkit 3metru reika ir pmatysit kas ir kaip (duodu pridet i skrybele,kad nebus lygu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 20 vasario 2008 - 10:31
[quote=emilka,2008 02 20, 09:26]
O kaip Jums praejo tinkavimas? biggrin.gif
[/quote]

Matau, kad AZ pasipyle biggrin.gif , daug kas tinkuoja namucius ziema ax.gif

Tinkuotojai leido man patalpinti ju numeriuka cia, tai lietuviskas numeriukas: 860780345. Jie kalba rusiskai arba jeigu kas, rasykite man i AZ patarpininkausiu. mirksiukas.gif
Prisiminiau kaip vadinasi tinkas, su kuriuo tinkavo. Rigips, balti maisai su melynomis ir oranzinemis raidemis. Na ir galiu pasigirti, kad pirmas ir beveik visas antras musu aukstas jau isglaistytas biggrin.gif, nepasakyciau, kad yra nelygumu, arba, kad kazkas blogai. Laikas parodys. Man netgi gipskartono lubas vienoje vietoje tinkavo, buvo 2-3 cm perkritimas ant karkaso, nes gipsininkai prastai suvede kampus, reiketu ardyti visas kambario lubas doh.gif , o jie istaise.
[/quote]

O tai jums pirmiausia tinkavo ar gipsa prie lubu suko?
Atsakyti