Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

Cia vienam pazistamam iskilo klausimas del registracijos darbo birzoj - jei zmogus yra registruotas kitam mieste ar gali jis po mokslu (universitetas Vilniuj baigtas)registruotis i Vilniaus darbo birza?
Atsakyti
o jei zmogus registruotas ir iki tol gyveno vienam mieste, o dabar nori persikelti i kita miesta, ar jis gali eiti i to naujojo miesto darbo birza ir tiketis visokeriopos pagalbos...kursu, darbo pasiulymu ir pan...juk butu absurdas jei nebutu galima kreiptis i ne tik savo bet ir kt miestu darbo birzas wink.gif
p.s misija imanoma, nes as ja turiu atlikti wink.gif uzsimaskuosiu, kad niekas neatpazintu ir eisiu atbulini gaza ijungus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Vanilija @ 2004 07 08, 13:29)
Cia vienam pazistamam iskilo klausimas del registracijos darbo birzoj - jei zmogus yra registruotas kitam mieste ar gali jis po mokslu (universitetas Vilniuj baigtas)registruotis i Vilniaus darbo birza?

Registruotis galima tik pagal gyvenamosios vietos deklaracija sad.gif tad jei deklaruota gyv vieta Vilniuje tai kitoje teritorineje DB neregistruos...
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 07 08, 13:37)
o jei zmogus registruotas ir iki tol gyveno vienam mieste, o dabar nori persikelti i kita miesta, ar jis gali eiti i to naujojo miesto darbo birza ir tiketis visokeriopos pagalbos...kursu, darbo pasiulymu ir pan...juk butu absurdas jei nebutu galima kreiptis i ne tik savo bet ir kt miestu darbo birzas wink.gif
p.s misija imanoma, nes as ja turiu atlikti wink.gif uzsimaskuosiu, kad niekas neatpazintu ir eisiu atbulini gaza ijungus laugh.gif

persikelia, tada migracijos tarnyboje deklaruoja naujame mieste gyv. vieta, pasiima pazyma ir tiesiai i DB!(Įstatymas nuo š.m. kovo 1 d) biggrin.gif Cia viskas kad nebutu betvarkes...Na o tie, kas nuomoja butus tai lai seka info, nes greit patvirtins( jei dar nepatvirtino)įstatyma, leidzianti tokiems nuomotojams deklaruotis prie savivaldybes....
Atsakyti
I DB stoti turbut galima kai vaikui sueis 3 metai? Esu taip uzsikepusi eiti i buhalteriu kursus, sakau gal is birzos galeciau lankyti, o savu pinigu biski gaila rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma Liu: 08 liepos 2004 - 17:18
QUOTE (vilma Liu @ 2004 07 08, 17:18)
I DB stoti turbut galima kai vaikui sueis 3 metai? Esu taip uzsikepusi eiti i buhalteriu kursus, sakau gal is birzos galeciau lankyti, o savu pinigu biski gaila rolleyes.gif

kaip kuriose birzose, kai kuriose negalima iki 3 metu, kai kuriose galima, tik svarbu kad vaika kad turetum kur palikti kol kursus lankysi...cia reik teirautis savo teritorineje DB
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 07 09, 08:24)
kaip kuriose birzose, kai kuriose negalima iki 3 metu, kai kuriose galima, tik svarbu kad vaika kad turetum kur palikti kol kursus lankysi...cia reik teirautis savo teritorineje DB

Aš įstojau į DB, kai vaikui suėjo metukai. Svarbiausia "Sodroje" užsidėti antspaudėlį, kad tave draudžia pusei bazinės pensijos. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (mažulka @ 2004 07 09, 14:43)
Aš įstojau į DB, kai vaikui suėjo metukai. Svarbiausia "Sodroje" užsidėti antspaudėlį, kad tave draudžia pusei bazinės pensijos. wink.gif

Tai tada reikia ir darbo knygele su darbdaviu sutvarkyti, nes buvau parasiusi pareiskima vaiko prieziuros atostogu iki vaikui sueis 3m.
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 07 09, 13:57)
Tai tada reikia ir darbo knygele su darbdaviu sutvarkyti, nes buvau parasiusi pareiskima vaiko prieziuros atostogu iki vaikui sueis 3m.

susitvarkyk su darbdaviu, tada vaika auginimo spauda sodroje uzsidek ir i Birza bet pasalpos tai negausi...
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 07 09, 15:40)
susitvarkyk su darbdaviu, tada vaika auginimo spauda sodroje uzsidek ir i Birza bet pasalpos tai negausi...

Turi omeny pasalpa uz vaika 93lt?
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 07 09, 15:45)
Turi omeny pasalpa uz vaika 93lt?

Tą pašalpą tai tikrai gausi, ji nepriklauso nuo to- dirbi tu ar ne. wink.gif Aš ją gaunu. smile.gif
Negausi bedarbio pašalpos. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažulka: 09 liepos 2004 - 15:07
QUOTE (vilma Liu @ 2004 07 09, 14:57)
Tai tada reikia ir darbo knygele su darbdaviu sutvarkyti, nes buvau parasiusi pareiskima vaiko prieziuros atostogu iki vaikui sueis 3m.

Ką galiu patarti iš savo skaudžios patirties biggrin.gif , pagal įstatymą, norint gauti bedarbio pašalpą, per paskutinius 3 metus reikia turėti dviejų metų darbo stažą. Tai tu pasiskaičiuok, kiek ten tau trūksta ir grįžk tam laikotarpiui į darbą, po to rašai prašymą išeiti savo noru. Stojiesi į DB, jei neklystu(čia jau Kalinka galėtų padėti biggrin.gif ) po 3 mėnesių turėtumei gauti bedarbio pašalpą. wink.gif
Atsakyti