Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių ir vaisių džiovinimas

QUOTE(giedriause @ 2012 09 18, 22:24)
Norejau paklausti, ka darote su dziovintais pomidorais. As sudejau dziovintus i atvira stiklaini - pasiziuriu, pilna kirminu. Bijau, kad bus isimete i dziovintus obuoliukus. Gal turite patirties?

nu mano dzionti pomidorai gal menuo kaip stovi stiklainyje ir ramu kolkas, is kur tie kirminai gali islyst?
Atsakyti
QUOTE(giedriause @ 2012 09 18, 22:24)
Norejau paklausti, ka darote su dziovintais pomidorais. As sudejau dziovintus i atvira stiklaini - pasiziuriu, pilna kirminu. Bijau, kad bus isimete i dziovintus obuoliukus. Gal turite patirties?


Džiovintus pomidorus sudedu į stiklainiukus ir užpilu aliejumi su prieskoniais. Yra tikslus aprašymas kaip visa tai daryti ir laikyti , štai radau: http://kasuvalgyti.l...inti-pomidorai/
Atsakyti
lygtai visa temuke perskaiciau, bet uz akiu neuzkliuvo del cili pipiriu dziovinimo..gal kas badet g.gif ir kaip dziovinat visa ar perpjaunat ir seklytes isimat g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2012 09 23, 11:26)
lygtai visa temuke perskaiciau, bet uz akiu neuzkliuvo del cili pipiriu dziovinimo..gal kas badet g.gif ir kaip dziovinat visa ar perpjaunat ir seklytes isimat g.gif


Okkey 4u.gif

as,jau keleta metu dziovinu ciliukus,bet is savo patirties galiu pasidalinti.

Cili pipiriukus sudedu i padekla vienu sluoksniu ir laikau virtuveje{kadangi tai silciausia} ir laikau kol jie pirmiausiai apvysta,veliau vartydama jie ir graziai isdziusta.

Tuomet zirkluciu pagalba perkerpu isilgai,isberiu seklytes i lekstute,bet{neismetu} isvalau patalelius,kur buna seklytes{juos ismetu,nes jie labai astrus}

Zirklutemis sukarpau juostelemis,is pat pradziu seklas laikiau atskirame indelyje,dabar laikau drauge.

Dziovintus as labai pamegau,nes jie ne tik prieskonis bet ir vaistas.
Naudoju visur:omletuose,verdant bulves,padazuose ir t. t.


Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2012 09 23, 11:26)
lygtai visa temuke perskaiciau, bet uz akiu neuzkliuvo del cili pipiriu dziovinimo..gal kas badet g.gif ir kaip dziovinat visa ar perpjaunat ir seklytes isimat g.gif


Aš tai suveriu ant siūlo ir tokius karolius džiovinu pakabinus virtuvėje, nieko nepjaustau, tik kai jau reikia naudojimui atsipjaunu dalį (jei viso nereikia) smile.gif
Atsakyti
dekui mergaites 4u.gif
Atsakyti
o kur laikote pvz isdziovintus obuolius? noriu susidziovinti antaniniu obuoliu bet man jie sukandys, mat pas mus kandziu yra. ar isdziovinus ir suberus i plastikini inda jie neprades susti? jei bus nepakankamai sudziovinti? na ir siaip, kur juos laikot? mat pas mus namie ir dregnoka. mano mociute tai laikydavo medziaginiame maisiuke, bet mano atveju tai netinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 28 rugsėjo 2012 - 08:39
QUOTE(padraika22 @ 2012 09 28, 08:38)
o kur laikote pvz isdziovintus obuolius? noriu susidziovinti antaniniu obuoliu bet man jie sukandys, mat pas mus kandziu yra. ar isdziovinus ir suberus i plastikini inda jie neprades susti? jei bus nepakankamai sudziovinti? na ir siaip, kur juos laikot? mat pas mus namie ir dregnoka. mano mociute tai laikydavo medziaginiame maisiuke, bet mano atveju tai netinka


as laikau popieriniuose maiseliuose nuo miltų


o kaip dziovinti avietes dziovykleje?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 09 28, 09:38)
o kur laikote pvz isdziovintus obuolius? noriu susidziovinti antaniniu obuoliu bet man jie sukandys, mat pas mus kandziu yra. ar isdziovinus ir suberus i plastikini inda jie neprades susti? jei bus nepakankamai sudziovinti? na ir siaip, kur juos laikot? mat pas mus namie ir dregnoka. mano mociute tai laikydavo medziaginiame maisiuke, bet mano atveju tai netinka

Aš laikau popieriniame maišiuke nuo cukraus, šaldytuve.
O kita dalis plastikinėje maisto dėžutėje, spintelėje.
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2012 09 28, 10:36)
as laikau popieriniuose maiseliuose nuo miltų
o kaip dziovinti avietes dziovykleje?


Šiemet džiovinau avietes doh.gif Pyliau vienu sluoksniu, bet džiūvo gal kokias 3 dienas, labai jau jos sultingos, ir reikia kantrybės su jomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2012 09 04, 08:58)
Va čia yra receptukas Moliūgų saldainiai gal patiks  4u.gif


aciu uz recepta, super isejo 4u.gif
niam niam niam
Atsakyti
norejau paklausti, ar galiu vienu metu dziovinti orkaiteje cukiniju saldainius ir cili pipirus? ar nesusimaisys kvapai, skoniai ir pan.? g.gif
Atsakyti