Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

O, man irgi skaniausi budavo valdiski. As taip pat darau visai paprasta tesla, tik dedu kiausi ir pilu paprasta vandeni. Su mineraliniu reiks pabandyt, aciu uz minti. Bandziau siaip tuos receptus su varske ir panasiais pribambasais, bet ne taaas. wink.gif
Atsakyti
O as tai zinokite teslai naudoju misini picai, kurio galima rasti kiekvienoje parduotuveje, nucieburiekai o toki thumbup.gif gaunasi...
Atsakyti
QUOTE (Letta @ 2004 08 12, 12:51)
O aš niekaip nerasdavau skanios čeburekų tešlos. Man visad patikdavo valdiškai daryti čeburekai (naminių tešla kiek per sunki skrandžiui). Pagaliau sužinojau tešlos receptą, kuris man labai primena valdiškus, ir labai pigiai išeina. Tešlai reikia:
Mineralinio (gazuoto) vandens,
Miltų,
Šiek tiek druskos.

Pasidaryti kočiojamą tešlą. Įdaras- kiekvienos fantazijos reikalas (labai skanu, kai jis sultingas)

SKANAUS!!! essen.gif

O cia sitie tikrai i valdiskus panasus? man lygsiol nepavyko tokiu pagamint,gal reix pagal tavo recepta pagamint wink.gif

O va buvau radus delfyje kaukazietisku tipo cebureku recepta,galvojau gal gausis panasus i valdiskus,bet kazko nesigavo dry.gif Tesla ryskiai per kiet agavos,gal per daug miltu dejau,bet jei buciau dejus tik tiek,kiek ten parasyta,tai tesla skysta butugavusis dry.gif
Receptas tai tox:
Ingredientai:
2 puodeliai miltų (kietesnei tešlai daugiau) ,
1 puodelis pieno,
½ arbatinio šaukštelio druskos,
2 šaukštai augalinio aliejaus,
2 kiaušiniai,
300 g jautienos,
300 g kiaulienos,
1 mažas svogūnas,
3 arbatiniai šaukšteliai majonezo,
druskos, pipirų, aliejaus kepimui.
Dusyk sumalkite kiaulieną ir jautieną malimo mašinėle. Sudėkite plonai supjaustytą svogūną, druską, pipirus. Kad įdaras būtų švelnesnis ir sultingesnis, pridėkite majonezo. Gerai sumaišykite ir suminkykite rankomis.
Sumaišykite miltus su kiaušiniais, pienu, druska ir aliejumi, kol gausis tešla. Minkykite ant miltais pabarstyto paviršiaus, kol tešla taps tampri. Paimkite šiek tiek tešlos ir padarykite “dešrelę” (2,5 cm skersmens). Padalykite į dalis (2,5 cm storio). Kočiokite, kol taps labai plona.
Paimkite mažą lėkštę (10 cm skersmens) ir su jos pagalba darykite skritulius. Kiekvieną jų vienodai pripildykite įdaro, perlenkite į pusmėnulius. Sulipdykite kraštus. Pakaitinkite aliejų keptuvėje, įdėkite du čeburekus ir kepkite vidutinėje temperatūroje iš abiejų pusių, kol taps gelsvai rudi. Čeburekai patiekiami su alumi.

Gal kas nors dar pabandykit,gal kam geresni gausis tongue.gif rolleyes.gif Gal ta tsela ten irgi tokia lipni turi buti,o tai as aisku miltu dejau tiek,kad normaliai kociot galeciau dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Letta @ 2004 08 12, 12:51)
O aš niekaip nerasdavau skanios čeburekų tešlos. Man visad patikdavo valdiškai daryti čeburekai (naminių tešla kiek per sunki skrandžiui). Pagaliau sužinojau tešlos receptą, kuris man labai primena valdiškus, ir labai pigiai išeina. Tešlai reikia:
Mineralinio (gazuoto) vandens,
Miltų,
Šiek tiek druskos.

Pasidaryti kočiojamą tešlą. Įdaras- kiekvienos fantazijos reikalas (labai skanu, kai jis sultingas)

SKANAUS!!! essen.gif

Jau kepiau du kartus pagal si recepta. Tikrai neblogai gaunasi ir panasu i valdiskus thumbup.gif Ir vyrui labai patiko clap_1.gif
Atsakyti
O mesa zalia deti i teshla, ar jau kazhkaip termishkai apdorota?

Nes kai su tais vafliukais darydavau - tai farsa jau kepta dedavau.
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 10 18, 15:57)
O mesa zalia deti i teshla, ar jau kazhkaip termishkai apdorota?

Nes kai su tais vafliukais darydavau - tai farsa jau kepta dedavau.

Zalia
Atsakyti
QUOTE (krystee @ 2004 08 20, 08:23)
galiu rekomenduoti savo receptą: čeburekams... labai skanu
1 pok.varškės,
2 kiaušiniai,
0,5 šaukštelio sodos,
2 šaukštai aliejaus,
2 šaukštai rūgpienio arba kefyro,
miltai.
viską sudėti ir išmaišyti,
Įdarui: 200gr. kiaulienos faršo, pakepinta svogūno galvytė, prieskoniai

Mamytes,superiniai čeburekai gaunasi.

Pabandykit,tikrai labai skanu!
Atsakyti
QUOTE (jolia @ 2004 10 21, 19:50)
QUOTE (krystee @ 2004 08 20, 08:23)
galiu rekomenduoti savo receptą: čeburekams... labai skanu
1 pok.varškės,
2 kiaušiniai,
0,5 šaukštelio sodos,
2 šaukštai aliejaus,
2 šaukštai rūgpienio arba kefyro,
miltai.
viską sudėti ir išmaišyti,
Įdarui: 200gr. kiaulienos faršo, pakepinta svogūno galvytė, prieskoniai

Mamytes,superiniai čeburekai gaunasi.

Pabandykit,tikrai labai skanu!

Nu as ir panasius kepu,tik kiausu ir sodos nededu, nu skanus gaunas, bet tikrai nepanasus i tuos "valdiskus" g.gif
Atsakyti
Aš irgi būtinai į tešlą dedu varškę,tik kad liesa būtų(nes riebi labiau grudėta),sodos ar kepimo miltelių gyvenime nedėjau ohmy.gif ,o šiaip tai tokią kaip ir krystee daro,dar į mėsą būtinai svogūnų,galima netgi sutarkot stambia tarka essen.gif
Atsakyti
QUOTE (vinciune @ 2004 04 13, 22:31)
Sveiki!!!
Pasakysiu savo labai skanu cebureku recepta!!!Kas ragavo,vos liezuvio nenurijo!!
Pirmiausia pasiruosiu farsa.Dedu svoguna,cesnaka,pipiru,petrazoliu,krapu,druskos
Tada pasidarau tesla:
1/2 pokelio varskes
1/2 stikline pasildyto pieno
2 tryniai
miltu deti tiek,kad tesla galima butu kocioti.Tik kad tesla nebutu perkieta(po keliu bandymu jau pacios matysit kiek miltu geriausia deti.)
druska
Ceburekams tesla kocioti geriausia plonai,tada jie skanesni.Jei pirma karta nesigaus idealus ir perplonoje vietoje pratruks- nebaisu,kita karta rankos bus jau patyrusios.Juk negimstame cebureku "ases".Tai ismokstama rolleyes.gif
Ant paruostu cebureku teslos formeliu dedu farsa,ant farso patepu sviesto ir "uzdarau" cebureka.
Ir negadinkit teslos su kefyrais arba sodom!!!Isbandykit si recepta,tikrai nesigailesit!!!Sekmes!!

VINCIUNE,ACIU!
As suzaveta, tesla, jegele!
Nemaniau kad imanoma tokio minkstumo super.
Kad neliptu prie stalo as dar truputeli ipyliau aliejaus. Tiesiog sauni.



Pasiruosiau sia puikia teslyte ir saldytuve nebuvo tradiciniams koldunams idaro,
taciau radau surio, paneriu desros, pora, viena rukyta desrele, su dejau abu kiausinio baltymus ( nes maisiau tesla is 2normu)truputi prieskoniu ir vigoros.Stai tokiu idaru idarinejau savo ceburekus, seimynai labai patiko .Jie pasigedo prie to sultinio, taciau prasikantavo ir be jo.

ACIU!
Atsakyti
dariau su vafliais. man tai nepatiko as apskritai tokio riebasus maisto nemegstu, bet netiketai užėjo svečių tai labai staigiai visus suvalgė ir sakė, kad nerealiai skanūs. man tai labai nepatiko toje blynų tešloje murkdytis.
Atsakyti
O as tai bandziau ceburekus daryti is Malsenos misinio picai... nu liuksovi gavosi thumbup.gif Bet siaip kai laiko turiu ir buna upas pasiterlioti wink.gif tai darau tradicine su varskyte, soda, kiausiniais, kefyru ir t.t.
Atsakyti