Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

na aš baigiau jau ziuret ta Kuzei Guney, tai galiu pasakyt, kad ko jau ko, bet veiksmo tai čia bus per akis, nespėsit žiūrėti smile.gif) tikrai, kartais net norėjos, kad jo būtų mažiau (na čia juokauju), bet čia įvykiai vijo vienas kitą, taigi buvo įdomu. Pasiknisau po internetą ir nudžiugau-gera žinia Beren Saat ir Kivanc gerbėjoms- jie filmuojasi naujam seriale kartu, pavadinime kažkas apie jazminą. Gal kas irgi kažką skaitėt? Tikiuosi neprisimakalavau aš čia su ta info, bet to naujo serialo laukiu jau dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2013 10 13, 20:45)
na aš baigiau jau ziuret ta Kuzei Guney, tai galiu pasakyt, kad ko jau ko, bet veiksmo tai čia bus per akis, nespėsit žiūrėti smile.gif) tikrai, kartais net norėjos, kad jo būtų mažiau (na čia juokauju), bet čia įvykiai vijo vienas kitą, taigi buvo įdomu. Pasiknisau po internetą ir nudžiugau-gera žinia Beren Saat ir Kivanc gerbėjoms- jie filmuojasi naujam seriale kartu, pavadinime kažkas apie jazminą. Gal kas irgi kažką skaitėt? Tikiuosi neprisimakalavau aš čia su ta info, bet to  naujo serialo laukiu jau dabar smile.gif


oHO, geeeras, na, jeigu tikrai jie vėl kartu vaidins — būtinai reikės žiūrėti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 10 13, 11:56)
nelabai zinau tu lietuvisku pavadinimu.
Turit omeny Calikusu?
Man tai labai sitas serialas. Jeigu atsimenat, musu tevai ziurejo Королек - птичка певчая 1986m. pastatymo, pagal Nuri Güntekin''Çalıkuşu'' knyga , parasyta 1922m. taiga sitas filmas tai Turku klasika. 4u.gif
Papildyta:
O kaip del Kuzey Guney? Tikrai verta ziureti? man jis kazkoks istemptas, daug nereikalingu scenu atrodo. Noretusi daugiau veiksmo. Paziurejau 6 serijas, kazkaip nuobodoka g.gif

as 16 ziuriu, tai jau idomu
Atsakyti
Na dar vienas filmas Kivanco Tatlitug gerbejoms "Drugelio sapnas"

http://m.youtube.com.....v=AtHirtYl0v0

user posted image



Jei nepagailesit kokiu 2 val, galite paziureti cia, su rusisku vertimu:

http://duralenta.ru/...kom-yazyke.html

Nebijokite, tai ne serialas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 16 spalio 2013 - 03:08
QUOTE(vitalicka @ 2013 10 13, 19:45)
na aš baigiau jau ziuret ta Kuzei Guney, tai galiu pasakyt, kad ko jau ko, bet veiksmo tai čia bus per akis, nespėsit žiūrėti smile.gif) tikrai, kartais net norėjos, kad jo būtų mažiau (na čia juokauju), bet čia įvykiai vijo vienas kitą, taigi buvo įdomu. Pasiknisau po internetą ir nudžiugau-gera žinia Beren Saat ir Kivanc gerbėjoms- jie filmuojasi naujam seriale kartu, pavadinime kažkas apie jazminą. Gal kas irgi kažką skaitėt? Tikiuosi neprisimakalavau aš čia su ta info, bet to  naujo serialo laukiu jau dabar smile.gif

Kad kiek teko skaityti, jis filmuosis su Meryem Uzerli, kuri vaidino Nuostabiame amziuje, ar koks ten lietuviskas pavadinimas.
Atsakyti
tai kad Meryem laukiasi, kazin ar tie planai nebus atsaukti?
Atsakyti
Tai va, ta informacija internete nevisad būna patikima smile.gif Kaip jau rašiau, kad Kivanc ir Beren filmuosis kartu, tai buvau radus tokią info" "For all you Turkish series fans, you’ll be happy to know that Kivanc Tatlitug (Muhannad) and Beren Saat (Samar) from Aşk-ı Memnu (al Ishq Al Mamnu) will be starring opposite each other again in an upcoming movie entitled Yaseminler Tüter mi Hâlâ? (No More Jasmine Smoke).
"
Na bet čia buvo pavasarinė info. Paskui radau ir apie tą "Nuostabų amžių", nors vėliau jau pasirodė žinių, kad Kivanc nieko net nezino ir filmuotis tame Nuostabiame amžiuje " neketina, nes pavargo po Kuzey Gunei- na maždaug taip smile.gif)
Tai vat ir nebeaišku čia niekas, pagyvensim pamatysim wink.gif bet aš tai baisiai norėčiau pamatyt juos vėl su Beren smile.gif
Atsakyti
Mama prašė surasti turkišką serial Didysis sultanas (Velikij sultan)? Kažkaiman nesigauna blush2.gif Gal padėtumėte? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2013 10 17, 15:30)
Mama prašė surasti turkišką serial Didysis sultanas (Velikij sultan)? Kažkaiman nesigauna  blush2.gif  Gal padėtumėte? Ačiū

Tai gal "Velykij vek"? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 17, 15:57)
Tai gal "Velykij vek"? mirksiukas.gif

Ne bigsmile.gif Šitą ji žiūri, dabar kažkur nugirdo apie Didyjį sultona ir gavau nurodymą rasti online doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2013 10 17, 19:21)
Ne  bigsmile.gif  Šitą ji žiūri, dabar kažkur nugirdo apie Didyjį sultona ir gavau nurodymą rasti online doh.gif

tai gal sitas naujas, bet 2 serijos tera dar. tas Fatichas yra kur Konstantinololi uzkariavo, nu tai kaip ir prie zymesniu
http://bigcinema.tv/...atel-fatih.html
Atsakyti
gal ir šitas, ačiū 4u.gif
Atsakyti