Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

QUOTE(davija @ 2009 11 16, 22:33)
Kalbant apie sūrius poster_offtopic.gif  blush2.gif


Nesupratau... o kodel? blink.gif Taigi idomu paciai pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 11 17, 08:52)
Nesupratau... o kodel?  blink.gif  Taigi  idomu paciai pasidaryti...


manau,žmogus turėjo omeny,kad sūrių tema būtent šioje vietoje yra offtopikas.nenorėjo,kad užsipultų kas.žinai gi kaip būna SM: vienas neatsargus žodis-ir tu jau sudraskytas į gabalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 11 17, 06:43)
manau,žmogus turėjo omeny,kad sūrių tema būtent šioje vietoje yra offtopikas.nenorėjo,kad užsipultų kas.žinai gi kaip būna SM: vienas neatsargus žodis-ir tu jau sudraskytas į gabalus  doh.gif

user posted image,oi negaliu,net balsu zvengiau.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 11 16, 15:05)

Plikyti pyragaiciai su plikytu vaniliniu kremu.



oooomammamijaaaa MB uz toki daikta saule ir menuli padovanotu o kelia iki ju deimantais nuklotu ir dar aisku pats ant ranku nestu! daividija, mammmmamija kokia foto!



Papildyta:
QUOTE(davija @ 2009 11 16, 23:33)
Kalbant apie sūrius poster_offtopic.gif  blush2.gif mergaitės ar matėt, kad Lietuviai jau gamina Mascarpone ir Riccota bigsmile.gif Tai daro Vilkyškių pieninė ir mascarponės kaina 190g 2,99lt Norfoj o, Rimi 3,80 doh.gif Tai jei tas sūris normalus, o kaina jau nebloga visai, galės dažniau mascarpone papiktnaudžiaut bigsmile.gif  blush2.gif


bandžiau vilkyšių mascarpone keletą kartų šią vasarą - puikus!


Atsakyti
norfoi maskarpones suris jau kainuoja virs 3 litu, oir konsistencija man nelabai schmoll.gif atidarius indeli ant pavirsiaus buvo parugos ax.gif ,siaip skonis tai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 11 17, 10:18)
oooomammamijaaaa MB uz toki daikta saule ir menuli padovanotu o kelia iki ju deimantais nuklotu ir dar aisku pats ant ranku nestu! daividija, mammmmamija kokia foto!
Papildyta:
bandžiau vilkyšių mascarpone keletą kartų šią vasarą - puikus!

lotuliukas.gif Kur tas TB,atnesu pyrageliuuser posted image
Atsakyti
daividija Sumaniau kepti tvo plikytus pyragaicius,tik neturiu kukuruzu krakmolo ax.gif Ar galima ji butu pakeisti i paprasta bulviu krakmola? g.gif
Atsakyti
Gi prisiminiau, kai lipau sienom kaip norejau skanaus, o i parduotuve tingejau eit, nes lyjo labai, aptikau visiskai paprasta receptuka, nereikia, nei ilgai kepti nei ka, o skonis vos ko ne tinginio, o tiksliau visiskai nereikia kepti orkaiteje biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Taigi, nuoroda : http://receptai.iki....eptai/view/2717 , nu man tai labai patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schino: 17 lapkričio 2009 - 16:40
QUOTE(camillla @ 2009 11 17, 13:15)
daividija Sumaniau kepti tvo plikytus pyragaicius,tik neturiu kukuruzu krakmolo ax.gif Ar galima ji butu pakeisti i paprasta bulviu krakmola? g.gif

Gal jau per velai parasiau,bet gali pakeisti bulviu krakmolu.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 11 17, 19:18)
Gal jau per velai parasiau,bet gali pakeisti bulviu krakmolu.

Aciu 4u.gif Bet vistiek man nesigavo verysad.gif Sutrauke biski,turbut per ilgai pakaitinau ax.gif Siaip ptys plikyti tai thumbup.gif Tik as cukraus daugiau idejau,nes man turi buti saldziai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(camillla @ 2009 11 17, 15:59)
Aciu 4u.gif Bet vistiek man nesigavo verysad.gif Sutrauke biski,turbut per ilgai pakaitinau ax.gif Siaip ptys plikyti tai thumbup.gif Tik as cukraus daugiau idejau,nes man turi buti saldziai biggrin.gif

tai busi per ilgai pakaitinus...
Atsakyti
Itrūkę šokoladiniai sausainiai


user posted image

Reikia:

* 225 g. smulkinto juodojo šokolado
* 110 g. 82 % riebumo sviesto
* 2/3 stiklinės cukraus
* 2 didesni kiaušiniai
* 2 a. šaukšteliai vanilės ekstrakto
* 2 stiklinės miltų
* 1/2 a. šaukštelio kepimo miltelių
* žiupsnelio druskos
* apie 1/2 stiklinės cukraus pudros kamuoliukams apvolioti
Puodelyje su rankena ant silpnos ugnies ištirpinti sviestą, baigiant ištirpti sudėti smulkiai laužytą juodąjį šokoladą, atidžiai maišykite, kad masė nepridegtų. Kai šokoladas susijung į vientisą masę su sviestu nukelkite nuo ugnies ir atvėsinkite. Kol šokolado masė pravės išsiplakite kiaušinio baltymus, baigiant plakti palaipsniui sudėkite cukrų (cukraus galima dėti mažiau, nes pakankamai saldūs sausainiai), vanilės ekstraktą bei atvėsusią šokolado masę. Kitame dubenėlyje sumaišykite persijotus miltus, kepimo miltelius bei žiupsnelį druskos. Skystą masę sumaišykite su sausa, suminkykite kietoką masę bei atvėsinkite masę šaldytuve bent 3 val. , o geriausiai per naktį. Kitą dieną su šaukštelių pakabinkite graikiško riešuto didumo gabalėlį, formuokite kamuoliuką, gausiai apvoliokite cukraus pudroje po to dėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą. Kepkite 165°C tem. apie 12 min.

Iškeptus sausainėlius atvėsinti ant grotelių bei laikyti sandariame indelyje ar dėžutėje.

daugiau nuotrauku mano bloge
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 18 lapkričio 2009 - 00:10