Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija II dalis

Sveika, Ievužėle,

sveikinu istojus i musu gretas 4u.gif As asmeniskai niekada nebuvau pries kitus operaciju budus. Tai kiekvieno zmogaus pasirinkimo teise. As pasirinkau apylankos, nes man ziedas kazkaip "nelipo" blush2.gif . Taip vitaminus ir papildus gersiu visa gyvenima.Tu labai teisingai pasakei, kad "jei teisingai maitinsies" papildu arba nereikes, arba reikes lb mazai. Pradzioje as valgiau tik del to , kad reikia butinai, minimum 1000kcal per diena.O galejau buti vandeniu soti lotuliukas.gif , nes irgi atrode , kad dali smegenu ispjove lotuliukas.gif Dabar jau taip nera, aisku, norisi normalaus maisto ir jei galeciau , tai valgyciau kaip ir anksciau doh.gif .
Pamenu ta jausma po operacijos, ta dziaugsma, lengvuma thumbup.gif Jega!

Sekmes tau drinks_cheers.gif 4u.gif

Prasom vis gryzti ir pasipasakoti kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už šiltą priėmimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tai va vėl pasipasakosiu trumpai smile.gif Aštunta diena po operacijos smile.gif sekasi normaliai, valgyt labai nenoriu smile.gif Šiandien ryte svarstyklės parodė 113 kg. yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Viriau sau valgyt pirmą kartą po operacijos smile.gif Nes užvakar ir vakar maitinausi leliuku maistu 4u.gif Galima man valgyti dabar jau skystą maistą, tai viriau daržovių sriubą trintą.... Nuostabus skonis smile.gif bet aisku po tiek dienu nevalgymo, tai viskas turbut bus nuostabaus skonio doh.gif Geriu daug vandenuko, jogurtukus, trintą varškę, nusistačiau priminimus telefone, kada man pusryciai, kada užkandžiai, kada vakarienė....Valgau pagal valandas. Aišku, sotumo jausmas keistas.... Kai nebuvau žieduota, man sotumas buvo lygus persivalgymui blush2.gif kai persivalgydavau, tada jau sakydavau, kad pavalgiau doh.gif doh.gif doh.gif Dabar viskas kitaip, dar nesuprantu savo naujų pojūčių, tas sotumas keistas.... Bet pasikartosiu, kai ne tik ant skrandžio žiedas , o ir ant smegenų lotuliukas.gif , baisu prisilesti tiek, kad žiedas trūktų... smile.gif
Atsakyti
Smagus jausmas thumbup.gif As irgi anksciau jausdavausi soti tik tada, kai persivalgydavau normaliai blush2.gif O dabar tas sotumo jausmas visai kitoks.Jautiesi soti, aisku dar noretusi, bet jau nebetelpa.O tu butinai butinai valgyk.Kris tas svoris, niekur nedings. Jei nesuvalgysi reikiamo kaloriju kiekio, bus silpna, greit kris svoris ir oda is paskos nespes trauktis mirksiukas.gif
MES PASMERKTOS BUTI LIEKNOMIS thumbup.gif

Tik neskubek garderobo viso naujo pirkti lotuliukas.gif Nusipirk tik pacius butiniausius dalykelius (jei nera "ne lygis" , tai net siulau is "poniu laimes" mirksiukas.gif ), nes per menesi jie nebetinka .Ir dar labai idomus jausmas, kai svoris nebekrinta, o apimtys mazeja thumbup.gif Ir as dar po siai dienai parduotuveje per didelius rubus pasiimu doh.gif lotuliukas.gif Beje, pasirodo ir kudom "nera ka apsirengti", o jau taip tikejausi, kad nebeliks tos problemos blush2.gif tongue.gif

Butinai pasilik koki viena kita ruba.Labai smagu pasimatuoti veliau tongue.gif As pasilikau svarka ir kelnes, su kuriais sau labai grazi buvau kazkada lotuliukas.gif tai patikek, koks vaizdelis dabar lotuliukas.gif ten buvo 54tas dydis, dabar nesioju 36 tongue.gif

PS Man pats geriausias jausmas buvo, kai svarstykles parode 99kg thumbup.gif galvojau numirsiu is laimes.Ir pati sau jau tokai liekna atrodziau lotuliukas.gif blush2.gif Dabar kai paziuriu i fotkes su tais 99.... doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėta Meškinija: 06 gegužės 2010 - 10:31
Ir mane toooks baltas pavydas uzpludo wub.gif
Mano KMI 36 ir jokiu sveikatos sutrikimu nera, apart to, kad jauciuosi bjauri verysad.gif
tai kaip suprantu operacijos nedarytu g.gif o taip norisi buti lieknai wub.gif
Ir dar tokia baime del odos, ar ji tikrai susitrauks, nes mano pilvo oda po nestumo nesusitrauke schmoll.gif na siek tiek bet jei bunu neprivalgius tai pilvas kabo blink.gif Na cia tiesiog klausimelis del tos odos, ar zinote ka nors kam nesusitrauke?
Aciu uz atsakymus
IEVUŽĖLĖ sveikinam labai zengus toki zingsni 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele @ 2010 05 11, 02:36)
Ir mane toooks baltas pavydas uzpludo  wub.gif
Mano KMI 36 ir jokiu sveikatos sutrikimu nera, apart to, kad jauciuosi bjauri  verysad.gif
tai kaip suprantu operacijos nedarytu  g.gif  o taip norisi buti lieknai  wub.gif
Ir dar tokia baime del odos, ar ji tikrai susitrauks, nes mano pilvo oda po nestumo nesusitrauke  schmoll.gif na siek tiek bet jei bunu neprivalgius tai pilvas kabo  blink.gif Na cia tiesiog klausimelis del tos odos, ar zinote ka nors kam nesusitrauke?
Aciu uz atsakymus
IEVUŽĖLĖ sveikinam labai zengus toki zingsni  4u.gif  4u.gif


Na nelabai darytu, bet yra variantu mirksiukas.gif

Atvirau sakau :oda tai nelabai traukiasi zinok.... ypac jeigu numetama daug svorio. Amziaus faktorius dar savo duoda. Mano pilvas pasiraukslejes ir yra tos odos perteklius, su bikiniu nelabai jau.Rankos, slaunys irgi padribe, krutine is 3cio dydzio tapo 0.5, bet gatveje nuoga nevaikstau, o MB jei jau i lasinius ziuret galejo, tai i padribusia oda ir liekna zmona visai gerai ziuri tongue.gif thumbup.gif
Man asmeniskai tai visiskai dzin, lasiakus buvo sudetingiau "aprengti" nei viena kita padribusia odele mirksiukas.gif Taip, yra variantu , kur labai baisiai nukrito pilvo oda, ji visai nesusitrauke.Bet tai dazniausiai buna tada, kai neklausoma gydytoju nurodymu ir norint greitai ir is karto numesti svori , nesuvartojamas reikiamu kaloriju kiekis.Organizmas badauja, menka raumenu mase ir oda nepeja paskui kilogramus. doh.gif Todel ir liekneti reikai su protu
Atsakyti
Na sveikutes mergytes smile.gif

Na va mano svoris dabar sustojo, dar nukrito 1 kg. , bet kaip Meta ir sake, apimtys mazeja smile.gif jau telpu i dzinsus, kuriuos kazada parsisiunciau is JAV ir netiplau thumbup.gif ir drabuziai visi kabo, kuriuos nesiojau pries operacija, jau nelabai galiu nesioti, nes didoki smile.gif Del drabuziu pirkimo , Meta, tu teisi smile.gif jeigu svoris ir apimtys taip mazes is karto nekeisiu garebrobo viso smile.gif palaipsniui, o "poniu laimej" dar idomesniu drabuzeliu galima rasti , negu bet kokioj "naujoj" parduotuvej thumbup.gif
Del paskolu irgi visiskai teisi, nes zinau ir as zmoniu , kurie eme paskolas, bet jeigu gauti paskola sunku, gal galima kazkaip pasispaudus susitaupyti, juk seimyna supras del ko taupaisi, dar ir pades, nes sveikata tikrai geryn neina. Nors as jokiu sveikatos problemu neturejau, bet labai bijojau del ateities, o su tokiu KMI kaip mano, tai vienas zingsnis iki diabeto, auksto kraujospudzio ir pan. todel susiemiau ir susitaupiau... Aisku brangu, bet sveikata brangiau, todel reikia gelbetis. Jaigu tau tik 30 metu, turi susiimti ir i prieki, gelbekis, mes su tavim drinks_cheers.gif
Del 36 KMI. Ziedo opercijas dabar daro tada, kai KMI nuo 35 ir daugiau. Del apylankos oepraciju nezinau, bet turbut Meta tau atsakys i az smile.gif
Gelbekimes kartu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Mėta Meškinija @ 2010 05 06, 12:19)
  MES PASMERKTOS BUTI LIEKNOMIS  thumbup.gif


Oj kaip man patinka sitie zodziai 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(juratele @ 2010 05 11, 03:36)
IEVUŽĖLĖ sveikinam labai zengus toki zingsni  4u.gif  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.Perskaiciusi viska kas parasyta,suteikia daug stiprybes,ir norisi eiti i prieki ir tik i prieki.Mano kmi 38,3,tai daug,jau zengiau pirma zingsni pasiskambinau gydytojui,pirmas zingsnis sunkiausias,dabar laukiu kol paskirs konsultacija,ir meldziu,kad sutiktu operuoti,sako truksta svorio,bet gal..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gintareginta @ 2010 05 25, 19:14)
Laba diena.Perskaiciusi viska kas parasyta,suteikia daug stiprybes,ir norisi eiti i prieki ir tik i prieki.Mano kmi 38,3,tai daug,jau zengiau pirma zingsni pasiskambinau gydytojui,pirmas zingsnis sunkiausias,dabar laukiu kol paskirs konsultacija,ir meldziu,kad sutiktu operuoti,sako truksta svorio,bet gal..... rolleyes.gif

thumbup.gif thumbup.gif Saunuole, o kokiam gydytojui ? ir kokiam mieste? ar tik santareskese daro operacijas ar ir kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintareginta @ 2010 05 25, 21:14)
Laba diena.Perskaiciusi viska kas parasyta,suteikia daug stiprybes,ir norisi eiti i prieki ir tik i prieki.Mano kmi 38,3,tai daug,jau zengiau pirma zingsni pasiskambinau gydytojui,pirmas zingsnis sunkiausias,dabar laukiu kol paskirs konsultacija,ir meldziu,kad sutiktu operuoti,sako truksta svorio,bet gal..... rolleyes.gif

O tu sakyk tiesiai sviesiai - reikia svorio?Po pusmecio bus to svorio lotuliukas.gif lotuliukas.gif nepyk, bet as tai tikrai zinau, kaip mes greitai sugebam "garzet" ir kaip rubai spintoje sugeba susitraukti doh.gif blush2.gif Turetu daryt operacija mirksiukas.gif
Sekmes!
Atsakyti
Sveikos merginos,taip daro ir kaune operacija,as skambinausi pas gyd.malecka.As dabar valgau,ir tegul auga tas svoris jei jo truksta jam,buciau pati laimingiausia su visom jumis,kiek dziaugsmo suteikia toks dalykas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele @ 2010 05 11, 01:36)
Ir dar tokia baime del odos, ar ji tikrai susitrauks, nes mano pilvo oda po nestumo nesusitrauke  schmoll.gif na siek tiek bet jei bunu neprivalgius tai pilvas kabo  blink.gif Na cia tiesiog klausimelis del tos odos, ar zinote ka nors kam nesusitrauke?
Aciu uz atsakymus



del pilvo ir odos, nereklama bet as visa gyvenima kaip armmoske vazineju, gimdyt su 135 kg isvaziavau doh.gif siandienai jau numeciau 40kg , tai latvio Chazanovo patarimai odai kazdieninis masazas su ratukais ir i savaite vonia viena dvi su juros druska thumbup.gif dalykelis odai ir jug tai daug nekainuoja
as mastau apie susitikima su Kaseliu KLP, neseniai man jis tulzy pasalino dabar kaskaip mastau apie rimtesne chirurgine intervencija, turiu valios numetu nemazai tu kg man +-20 vieni juokai, bet kiek dar taip mano kunas leis nezinau, ties pirmu pyrageliu ar taure martynio pradedu plestis akyse doh.gif

man klausimeliai kaip su fiziniu kruviu, turiu slapta svajone jegos atvarus ivaldyti, kai jie mane atples nuo zemes lotuliukas.gif ir kaip del seimos pagausejimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2010 06 03, 08:28)
del pilvo ir odos, nereklama bet as visa gyvenima kaip armmoske vazineju, gimdyt su 135 kg isvaziavau  doh.gif  siandienai jau numeciau 40kg , tai latvio Chazanovo patarimai odai kazdieninis masazas su ratukais ir i savaite vonia viena dvi su juros druska  thumbup.gif  dalykelis odai ir jug tai daug nekainuoja
Mėta lendu i tavo nurodyta puslapiuka, o ka i AZ rasai  ax.gif  as mastau apie susitikima su Kaseliu KLP, neseniai man jis tulzy pasalino dabar kaskaip mastau apie rimtesne chirurgine intervencija, turiu valios numetu nemazai tu kg man +-20 vieni juokai, bet kiek dar taip mano kunas leis nezinau, ties pirmu pyrageliu ar taure martynio pradedu plestis akyse  doh.gif

man klausimeliai kaip su fiziniu kruviu, turiu slapta svajone jegos atvarus ivaldyti, kai jie mane atples nuo zemes  lotuliukas.gif  ir kaip del seimos pagausejimo?  g.gif


Dekui uz patarimus, bet man jau itariu per velu savo skuras ismasazuot.... Na bet pabandyt galima. ax.gif 4u.gif

Valia tai pas mus taip-gelezine , kaip ir pletimasis is oro lotuliukas.gif as kai pradejau plestis, tai jau ir nebeziadziau su tais +-20kg... Nes -20, tai po kurio laiko +30 ir vel pirmyn atgal. doh.gif

Del fizinio kruvio tai jokiu problemu.Reikia tik pasisaugot pirmus kelis menesius po operacijos.Bet jei desi zieda, tai nzn, reikia su gydytoju pasitart.

Sekmes! 4u.gif

Vaikucius rekomenduojama planuot praejus 2metams po operacijos.Musu namuciuose kur buvai ilindus, tai gandras praskrido, daug nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif turim thumbup.gif Jokiu komplikaciju ar problemu nei vienai neiskilo. thumbup.gif
Atsakyti