Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija II dalis

QUOTE(Mėta Meškinija @ 2010 06 03, 09:16)
Dekui uz patarimus, bet man jau itariu per velu savo skuras ismasazuot.... Na bet pabandyt galima.  ax.gif  4u.gif



zinok del odos per velu nera niekada mirksiukas.gif zinoma jei iskarto ta darytum rezultatai butu geresni bet koki 60 procentuku tai tikrai pageres, jei yra galimybe dar sarko pasidaryti (poliklinikose nebrangus 5 min po gaisrininko zarna)

aciu, biski ramiau
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2010 06 03, 06:28)
del pilvo ir odos, nereklama bet as visa gyvenima kaip armmoske vazineju, gimdyt su 135 kg isvaziavau  doh.gif  siandienai jau numeciau 40kg , tai latvio Chazanovo patarimai odai kazdieninis masazas su ratukais ir i savaite vonia viena dvi su juros druska  thumbup.gif  dalykelis odai ir jug tai daug nekainuoja


Aciu uz patarimus, o tai ten ta paprasta juros druska kur galima ir parduotuveje nusipirkti ar spec reikia, ir kiek ten jos isipilti ax.gif

QUOTE(*Rūta* @ 2010 06 03, 08:22)
zinok del odos per velu nera niekada  mirksiukas.gif  zinoma jei iskarto ta darytum rezultatai butu geresni bet koki 60 procentuku tai tikrai pageres, jei yra galimybe dar sarko pasidaryti (poliklinikose nebrangus 5 min po gaisrininko zarna)


O kas cia ?

O siaip as labai kovoju su dideliu noru ir su dar didesne baime operacijai verysad.gif tiesiog bijau ir viskas, nors proga butu ideali nes parvaziuoju su vaikais pavieseti dviem su puse menesio, tai kaip tik operacijai ir prieziurai po jos, ir nemanau, kad vel galesiu sau leisti taip ilgai buti, nes planuoju pradeti dirbti ax.gif Tai va yra proga ir pinigiuku kaip nors rasciau, bet jau kad bijau tai bijau verysad.gifU
Atsakyti
QUOTE(juratele @ 2010 06 04, 01:29)
Aciu uz patarimus, o tai ten ta paprasta juros druska kur galima ir parduotuveje nusipirkti ar spec reikia, ir kiek ten jos isipilti  ax.gif
O kas cia ?

O siaip as labai kovoju su dideliu noru ir su dar didesne baime operacijai  verysad.gif tiesiog bijau ir viskas, nors proga butu ideali nes parvaziuoju su vaikais pavieseti dviem su puse menesio, tai kaip tik operacijai ir prieziurai po jos, ir nemanau, kad vel galesiu sau leisti taip ilgai buti, nes planuoju pradeti dirbti  ax.gif Tai va yra proga ir pinigiuku kaip nors rasciau, bet jau kad bijau tai bijau  verysad.gif


Šarko dušas
Specialaus įrenginio pagalba 2-3 atmosferų spaudimo 35-36°C temperatūros mineralinio vandens srove paeiliui masažuojamas visas kūnas (išskyrus galvą), ilgiau tos kūno vietos, kuriose yra didesnis raumenų ir riebalų sluoksnis, taip pat sąnariai.
Procedūros trukmė iki 5 min.
Ši procedūra skiriama esant hipotonijai, nuovargio sindromui, funkciniams nervų sistemos sutrikimams, I-II° nutukimui.


Juros druskos buna bet kuriam prekybos centre ar vaistinej. As pilu 3-4 saujas geras tokias

Drasiau drambly, drasiau! thumbup.gif lotuliukas.gif Nesupyk tik , mes visos save vadinom drambliukem, norinciomis virsti gulbem mirksiukas.gif Isnaudok sia galimybe, nes svoris tik augs ir augs.Deja deja..... doh.gif
Atsakyti
Laba diena,

mano KMI yra 40.3. man 22 metai. tad manau puikiai suprantate ka jauciu. Labao noreciau operacijos.. manau tai man butu vienintele iseitis... bandziau sportuoti.. bet kai toks didelis svoris tai dryti labai sunku,skauda sanarius, tinsta kojos.. pulsas nezmoniskai sukyla nuo menko fizinio aktyvumo... todel tikrai jauciu kad man operacija butu vienintelis sansas ir vel atrodyti kaip zmogui... pagals akityta informacija manau noreciau labaiu ziedo ant skrandzio.. taciau jei gydtytojas rekomenduotu kaip naudingesni ir tikslingesni kita varianta sutikciau ir su tuo...

Labai noreciau kad kuri nors is Jusu, pasidrusiu, operacija tiesiai sviesiai parasytu kiek tai kainavo. nuo a iki z. ta prasme nuo pirmo vizito pas gudytoja, tyrimu, pacio operacijos mokescio, atsidekojimu gydytojams ir pan. man tieisog butu labai svarbu kad galeciau tinkamai ivertinti ar bent galiu finansiskai svajoti apie tai... is naksto aciu uz atsakyma..

be to, idomu kiek laiko uztruko pats pasirengimas operacijai, nuo 1 konkretaus vizito pas gydytoja iki operacijos.
Atsakyti
QUOTE(Meiles-deive @ 2010 06 07, 01:41)
Laba diena,

mano KMI yra 40.3. man 22 metai. tad manau puikiai suprantate ka jauciu. Labao noreciau operacijos.. manau tai man butu vienintele iseitis... bandziau sportuoti.. bet kai toks didelis svoris tai dryti labai sunku,skauda sanarius, tinsta kojos.. pulsas nezmoniskai sukyla nuo menko fizinio aktyvumo... todel tikrai jauciu kad man operacija butu vienintelis sansas ir vel atrodyti kaip zmogui... pagals akityta informacija manau noreciau labaiu ziedo ant skrandzio.. taciau jei gydtytojas rekomenduotu kaip naudingesni ir tikslingesni kita varianta sutikciau ir su tuo...

Labai noreciau kad kuri nors is Jusu, pasidrusiu, operacija tiesiai sviesiai parasytu kiek tai kainavo. nuo a iki z. ta prasme nuo pirmo vizito pas gudytoja, tyrimu, pacio operacijos mokescio, atsidekojimu gydytojams ir pan. man tieisog butu labai svarbu kad galeciau tinkamai ivertinti ar bent galiu finansiskai svajoti apie tai... is naksto aciu uz atsakyma..

be to, idomu kiek laiko uztruko pats pasirengimas operacijai, nuo 1 konkretaus vizito pas gydytoja iki operacijos.


Sveika,

manau, kad operacija tau butu vienintele iseitis.Zinoma, jei bandei laikytis dietu ir tai nepadejo ir svorio augimas nesusijes su skydliaukes sutrikimais(sita tyrima turesi pasidaryt pries operacija)

Oficialios irankiu kainos :
skrandzio apylankos operacijai -5150-5200
ziadas- 7200-7400
Tyrimu kaina priklauso nuo to kur darysies: jei su siuntimu is seimos daktaro tai ~30-50lt. Jei kazkur privacioj klinikoj, tai irgi visokiu tu kainu yra, iki 150 gali sukainuot.
Visa "kita" gali ir nieko nekainuot mirksiukas.gif prie tokiu sumu kokie 200-300 mizeris tongue.gif

Nuo pirmo vizito iki operacijos velgi laikas labai individualus, priklauso kiek uzimtas gydytojas, per kiek laiko pasidarysi tyrimus.Gali buti savaite, gali buti keli menesiai.
Mano pasiulymas: is seimos daktaro pasiimti siuntima konsultacijai pas chirurga del nutukimo gydymo, ir viskas bus aisku.

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,siandien isauso mano diena,man gydytojas paskyre operacija liepos 22,jus net neisivaizduojat kaip gera man,as visom linkiu to gero jausmo.aciu tau meta uz visus patarimus ir palaikyma,cia tiek informacijos galima rasti,kaip gydytojas ta pati kalba kas cia parasyta,kai pasidarysiu butinai parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
o kas liecia kainas,tai yra taip panasiai kaip pasake.komplektas kainuos 5150lt,narkoze 150lt,ir pries operacija reikes gerti tokius miltelius kurie kainuoja 2 savaiciu kursas 350lt,ir viskas.is viso 5650lt,mazdaug vistiek reikia tureti 6000lt,aisku jeigu daraisi apylankos operacija
Atsakyti
dar norejau paklausti,kiek laiko trunka operacija,ir kiek laiko reikia guleti logonineje,aciu smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintareginta @ 2010 06 14, 19:28)
dar norejau paklausti,kiek laiko trunka operacija,ir kiek laiko reikia guleti logonineje,aciu smile.gif  smile.gif  smile.gif



Sveika, jei viskas gerai ir be kokiu tai komplikaciju, tai jau i trecia diena gali i namus parvaziuot, o jei nori gydytojas isitikinti, kad tikrai viskas OK, tai gali tekti iki savaiteles pavieset ligonineje. smile.gif


Beje, as jau esu operuota 5 metus ir jau du metaip, kaip padaryta pilvo plastikos operacija - rezultatais esu patenkinta - gyvenimas pasikeite 180 laipsniu thumbup.gif

Tiesa, del operacijos ir tyrimo kainu - teisingumo delei reiktu pamineti, kad kainos priklauso ir nuo gydytojo, pas kuri operuojiesi ax.gif Vardais neminesiu, bet yra ir gydytoju - lupikautoju, ir tokiu Gydytoju is Didziosios raides, kuriems jei neduosi i kisene, priziures kaip savo vaika ar zmona. Tad...
Atsakyti

gintareginta, sveikinimai thumbup.gif
BUTINAI nusifotkink pries operacija su kuo maziau drabuzeliu arba su aptemptais (is priekio, nugaros, sono) .Ir pasilik ruba, su kuriuo sau atrodai dabar labai grazi lotuliukas.gif Patikek, koks kaifas bus po keliu metu, paziurejus tas nuotraukas, ar apsirengus ta ruba lotuliukas.gif As kam parodau tas nuotraukas, tai net savi sako"tu toooookia stora nebuvai" lotuliukas.gif o jau kai uzsidedu savo ex mylimiausia svarka ir kelnes, tai mirk is juoko lotuliukas.gif blush2.gif na ka noret, tai buvo 54tas dydis, o dabar nesioju 36-38 thumbup.gif Beje , tokia "soko" terapija labai naudinga(bent jau man blush2.gif ), kai numetus nemazai svorio ir net pasiekus norima kyla mintys "as dar stora" doh.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikutes. o man labai idomu del tu plastiniu operaciju del odos. vistiek gi svoris speju kris greitai, oda nespes trauktis, tai kiek tos operacijos kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(LOONA_ @ 2010 07 05, 18:21)
sveikutes. o man labai idomu del tu plastiniu operaciju del odos. vistiek gi svoris speju kris greitai, oda nespes trauktis, tai kiek tos operacijos kainuoja?

Kiek operacijos tiek maždaug ir šios op kainuoja-3,4,5 tūkst,lt.
Atsakyti