Įkraunama...
Įkraunama...

Intuityvus valgymas

Sužinojau tokią įdomybę (bet neradau temos SM wink.gif) ir norėjau klausti - gal jau kuri išbandėte?

Intuityvus valgymas
Atsakyti
Oi ir aš išgirdau šitą naujovę smile.gif Iš kart mečiau visas dietas bigsmile.gif Juokauju. Iš tikro labai įdomu ir laukiu tos knygos , kada bus galima nusipirkti. Būtų rojus - mesti kg nesilaikant dietos bigsmile.gif
Atsakyti
Na, man labai patiko pati idėja - aš tikiu, kad kiekviena gali maitintis intuityviai.

Čia kaip su gimdymu - juk geriausiai jaučiame, ko mums reikia TIK MES PAČIOS.

Žodžiu, tikiu intuicija visose gyvenimo srityse 4u.gif
Atsakyti
Laukiu ir aš kažkieno atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Ir aš laukiu atsiliepimų ax.gif Gal kas jau knygą perskaitė, gal galėtu pasidalinti atsiliepimais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 30 gegužės 2012 - 08:52
Sveikos smile.gif

kadangi esu visokiausiu knygu knygeliu apie sveika mityba maniake, tai nusipirkau ir sia smile.gif Kaip tik pradejau skaityti. Pakolei kas, tai nieko stebuklingo dar neperskaiciau, bet visur akcentuojamas toks dalykas: neva, kai laikais dietos, ar neleidi valgyti sau kazkokio maisto (pvz. saldumynu), tas uzsleptas maisto ribojimas vis vien islenda persivalgymo pavidalu, nes organizmas pradeda noreti tik to maisto, kuri sau draudi, todel, kaip raso autores, dietos, atitinkamo maisto ribojimas nera efektingi, nes be kita ko, tai prisideda prie letejancios medziagu apykaitos, nes organizmas ijungia ale badavimo rezima... Ir siaip dietitinantis, badaujant - svoris krenta del to, kad organizmas netenka skysciu, mazeja raumenys, bet ne riebalai... kaip sumazinti butent riebalus dar "nedaskaiciau".. smile.gif Zodziu, nieko naujo, skaitysiu toliau, gal kas paaiskes, kaip tapti tuo intuityviuoju valgytoju ir nesukti galvos apie dietas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(kaliope @ 2012 07 09, 11:21)
Zodziu, nieko naujo, skaitysiu toliau, gal kas paaiskes, kaip tapti tuo intuityviuoju valgytoju ir nesukti galvos apie dietas ir pan.


Tai ar paaiškėjo kas, gal pavyko sulieknėti? 4u.gif
Atsakyti
Uzsirasiau as i sia grupe. labai tikiuos kad bus naudinga.visai neturiu valios kas liecia dietas.o si grupe kaip terapija.pazistama laikes.labai patenkinta.numete be jokiu pastangu 6kg.nors or taip apykude buvo
Atsakyti
QUOTE(Jurga77 @ 2012 10 14, 22:26)
Uzsirasiau as i sia grupe. labai tikiuos kad bus naudinga.visai neturiu valios kas liecia dietas.o si grupe kaip terapija.pazistama laikes.labai patenkinta.numete be jokiu pastangu 6kg.nors or taip apykude buvo


Kur čia vyksta ta terapija?
Aš skaitau knygą " intuityvus valgymas", truputėli konsultavausi su specialite. Tai ką man pavyko suprast, tai didžiausia mano problema emocinis valgymas.
Atsakyti
QUOTE(Nemura @ 2012 10 15, 11:27)
Kur čia vyksta ta terapija?
Aš skaitau knygą " intuityvus valgymas", truputėli konsultavausi su specialite. Tai ką man pavyko suprast, tai didžiausia mano problema emocinis valgymas.


na, tai, mano problema kaip tik panasi. isiveskit i ivalgymas.lt ten yra kontaktiniai tel. spalio pabaigai renkama nauja grupe, gal dar spesit
Atsakyti
Kaip idomu, labai laukiam daugiau info...
Atsakyti
Juraga77, kaip sekasi kursuose?
Atsakyti