Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė...:) 2

aciu labai ir tau, Rubine, uz palaikyma:)
istikruju man labai daug dave, kad prisijungiau, pire jusu, merginos, burelio.
ir del patarimu, ir del naujoviu, ir del palaikymo,ir, svarbiausia, del atsakomybes pries bendramintes:) db esu tikrai 100 kartu laimingesne, pati jauciuosi savimi patenkinta, be to, ir aplinkiniu komplimentai sirdi glosto ir neleidzia nuleisti ranku, o ka jau klabeti apie spinta, galiu detis viska, ka tik noriu:) si savaitgali nusipirkau 2 dydziais mazesnius dzinsus:) ir svarbiausia, dar ne pabaiga:)o vestuves-ne finisas, o as tikikiuosi, naujo ir laimingesnio gyvenimo pradzia.
tai vat, isliejau sirdi, ka manau:) o reikia istikruju tiek ne daug, kad butume laimingesnes, ir tai priklauso tik nuo musu:)
Atsakyti
Oi kaip smagu , kad galu gale susibegom clap.gif , as jau buvau issigandus biggrin.gif Tie pokalbiai ir palaikymas pasirodo turi savo ''lieknejimo cinkeli '' biggrin.gif
Siaip tai prisipazinsiu nusidejau notworthy.gif , tos kelios dienos pries mm ,- tai pragaras man !!! , aisku - cia hormonu deka jauciu ..(kontrac.)nu anksciau , kai nenaudojau - taip nebuvo g.gif ,- apetitas ,- zinokit nenupasakojamas bigsmile.gif Nu viskas , liko dar vienas menuo ir jei jie nepades (gydymo tikslais )tai sviesiu as juos toliau nei Alekna biggrin.gif Tai va prisipazinau kad pora dieneliu gerai pavalgiau blush2.gif , bet jau siandien pasidariau ale iskrovos diena liesa varske su trupuciu smulkintos slyvos..jauciuosi daug geriau.. smile.gif
Adanlee smagu skaityt kaip tau sekasi 4u.gif Klausykit svesim vestuves internetinej erdvej biggrin.gif
Gerai,- laikykis per balius 4u.gif jetus mas mane irgi nusimato ne vienas balius doh.gif , o dar musu giminej as visada kepu pyragus smile.gif tai jau siandien susipirkau produktus...
Mergaites ,- as irgi prisidedu prie Rubines zodziu - ismokim i maista ziureti kitaip....ir nepamirskim , kad jei ''nusidesim'',- reikes rasyt pasiaiskinimus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
Adanlee,dziaugiuosi su tavim ir uz tave. Kai pradeda matytis skirtumas ir parduotuvese jau galim uzsideti dviem ismierom mazesni drabuzeli tai pagauna toks "kaifas", pakyla saviverte ,pasitikejimas savim,dziaugsmas kad "as galiu". Ir pasirodo reikia ne tiek daug,tik uzsispyrimo,valios ir motyvacijos judeti tikslinga kryptimi.
Sypsenele, viskas bus gerai,po svenciu sesim "ant varskytes" ir numesim ka priaugom,leiskim sau dziaugtis sventemis,o jei kuriai maistas teikia didziuli malonuma,tai kodel juo nepasimegauti per velykas,juk jos"ACIU DIEVUI" tik viena karta per metus lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jo , as jau primeciau , kad po Velyku dar siek tiek laiko liks.. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kadangi isvaziuoju ,tai noriu palinket jums visoms linkmu ir prasmingu Velyku 4u.gif 4u.gif prie to paties noriu pasidziaugti , kad turim savo , nors ir nedidele , bet labai nuostabia kompanija biggrin.gif ar ne taip ?
Zodziu kaip iseis - taip , bet prie stalo visgi nepamirskim , kad treciadieni prisiduodam doh.gif biggrin.gif o gal neprisiduodam lotuliukas.gif biggrin.gif
Krepsiai sukrauti , keksas su keksiukais jau iskepti (beje isejo nerealus !)ir pupso graziai papuostam padekle .
SEKMES MERGAITES DAUZANT KIAUSINUKUS 4u.gif Iki pirmadienio vakaro!
Atsakyti
sveikutes mergaites,kadangi ir as sveciu sulaukiau is Rusijos biggrin.gif ,jie mat dvigubai velykas svesti sugalvojo,nes pas juos tik uz savaites,tai ir as jau nebezinau kada prisesiu parasyti.
Sypsenele,butinai prisiduodam,nesvarbu kokie bus rezultatai,tiesiog jei ir priaugs koks kilogramas,tai greit mes juos iveiksim lotuliukas.gif
Grazios sventes mielosios,stipriu marguciu,ir tegul i kiekvienos sirdeles si svente pazeria daug pavasarines nuotaikos, linksmu ispudziu ir smagaus pasibuvimo su artimaisiais ir draugais. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Na ką, po Velykų pasisvėriau - svoris stovi vietoje. Gerai, kad bent nepriaugau. O šią savaitę pasižadu pasitaisyti ir atėjus pirmadieniui pasigirti kur kas puikesniais rezultatais. Su praėjusiomis šventėmis visas! Kaip atšventėte? Ar pavyko atsispirti pagundoms?
Atsakyti
Laba rytas, 4u.gif Kaip jums merginos sekėsi? Aš tai kažkaip iš pradžių labai laikiausi, bet toliau... Nors šiandien jau susigriebiau. Vakar ryte pasisvėriau tai viskas stovėjo vietoje, bet apetitas vakar žvėriškas hah.gif Tai ir pavalgiau - rezultatas šiandien +400 gr. Ot apsirijėlė. Šiandien turiu daug darbelio, lakstysiu su reikalais nebus man laiko apsiryti. O vakare jau nuo 18 val. nenoriu valgyti, visgi įpratau .
Jau ir pavasaris ant nosies reikia griežtai susiimti. Nagis, atsiliepkite mergiukai, kaip jūs ten? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Man svoris stovi. Per Velykas sugriešijau prisivalgydama labai skanaus varškės pyrago. verysad.gif

Moteris, gal jus darėte vakuuminį masažą? Aš jau buvau 2 kartus procedūrose, bet nežinau ar ištversiu toliau-labai, labai skauda ir mėlynės pasirodė. verysad.gif
Atsakyti
[QUOTE]sveikutes:)visas su praejusia svente!!labai greit brukstelsiu, nes darbu jetau jetau doh.gif
tai vat pas mane +100gr, aciu dievui!!!nors ir nepraleidau progos pasmaliziauti.
taigi, mergickos, vel stojam i savas vezes!man liko 2.5 savaites iki vestuiviu reik dar -3 kg.cia tikslas, tai galit mane gaudyti ant zodziu:D turiu sverti 63kg daugiausiai!
p.s. del vakuminio, laaabai geras dalykas, pilna kursa is 10 kartu paemiau, skauda is pradziu labai, veliau apsitvarkys, kai celiulitas apmazes, bet rezultatai uztat kokie:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adanlee: 11 balandžio 2012 - 08:22
Sveikutes 4u.gif
Šakes + 800 doh.gif blush2.gif ant gedos stulpo mane mergaites...laikiausi puikiai , beeeet vynas padare savo cool.gif , pabarkit mane...Nuo vakar jau suemiau save i rankas , labai jauciasi , kad skrandis issitempe..varskyte per visa diena neistempiau...nors vandens geriau labai daug..
Merginos , noriu paraginti smile.gif , pagal galimybes , uzsukim dazniau i musu pasta , pasidalinkim , ka valgom , kaip sekasi , reikalui esant ir sukritikuokim smile.gif , juk visoms kartu ir su palaikymu visu , manau pasieksim geru rezultatu... drinks_cheers.gif , juo labiau , kad musu namuciuose netiek jau daug mergaiciu , bet jau patapom kaip ir giminingom sielom thumbup.gif , kaip jus manot ?gal turit kokiu ideju?
Nesisielokim brangiosios biggrin.gif , o griebiam ''jauti uz ragu''visos kartu wub.gif
Pusryciams liesa varskyte su trapuciu ir medumi
Pietums zalios salotos uzmaisytos nat.jogurtu su virta krutinele
Vakarienei- dar nesugalvojau ax.gif


Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif Pagaliau jus visas radau , galvojau, kad jau viskas biggrin.gif

Per sventes kazkaip atsilaikiau ivairioms pagundoms, todel per sias dvi savaites nuo 55 kilogramu nukritau iki 53.3 kg ax.gif Vakarais pradejau begiot 5km distancijas smile.gif
Atsakyti