Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė...:) 2

Sveikutes merginukes. 4u.gif Man paskutiniu metu tokios chaotiskos dienos,kad niekur nespeju,nepailsiu,begu ir begu,kad kazka nuveikti ir vistiek nieko nespeju.
Svoris mano sugrazintas i vieta,vel sveriu 60kg,be jokiu nereikalingu gramu,noretusi dar du kg iveikti,bet dabar tokia makalyne su tuo valgymu,kad kartais pavalgau tik vakare velai gryzusi,aisku seku tai ka ir kiek valgau,vakare nevalgau angliavandeniu,bet kartais ir duonos rieke su suriu susveiciu lotuliukas.gif
Pavasaris,pradejo skaudeti vel koju raisciai,tai vis tepuosi su geliu,kad maziau skaudetu ir per dviraciu treniruotes minu su elastiniu. Isidarbinau dar kitame darbelyje grozio konsultante,tai visur taip ir lakstau,dar buvau i viena vieta nulekusi ir der mokslu galimybes pasiteirauti,nes noreciau isigyti tos srities diploma. Tiesiog sporta jau paliksiu kaip malonuma,o kosmetologija noriu pastudijuoti placiau,kad ne tik kunas bet ir oda svytetu lotuliukas.gif O jei dar maistas bus sveikas,tai manu gal jaunet pradesiu lotuliukas.gif O kadangi daug visko apie tai zinau,tai kodel visomis ziniomis nepasidalinus su kitomis,man labai didelis malonumas aplink matyti laimingus ir svytincius veidelius mirksiukas.gif Taigi va taip ir begineju po sporta,studijas,namie suniukas nekantrauja,tai net prie kompo nebelieka laiko prisesti.
Siandien sakiau pasidarysiu tokia vitaminine "bombike"sau isgerti,o gal ir dukra su vyru paragaus.Nusipirkau vaisiu,banana,apelsina,kiviu,atsisisldziau juoduju serbentu ir viska i blenderiuka supjauscius sumetu ir gerai suplaku iki vientisos tirstos mases,tikrai labai skanus kokteiliukas,o kurios megsta serbetinius ledus,tai juos galima supilstyti i formeles ir uzsaldyti saldiklyje,gaunasi gaivus vaisiniai ledai desertui mirksiukas.gif
Sypsenele,nekelsim taves ant gedos stulpo,nes tikrai dar nera del ko, numesi greit tuos gramelius,kai nurims selti hormonu audros. Tu tokia saunuole,visada puikiai laikaisi,taigi nosytes nenukabinam. 4u.gif
Fehler,tu saunuole,pirmyn su tokiu judesiu tik nepervark 4u.gif
Kitos mergaites nenukabinkit nosies jei svoris stovi,svarbiausia,kad neauga,tiesiog gal siek tiek reikia organizmui atsipusti o poto vel griebti jauti uz ragu thumbup.gif
Orelis atsilo,leksim visos i gamta ir ismetysim tuos nereikalingu kg.
Sestadieni vel islekiu i svao komandiruote i Rusija, iki to laiko dar pasistengsiu uzbegti,o poto atsirasiu tik treciadieni. Geros ir sauletos dieneles visoms.
Atsakyti
Sveikos mergytės,

Pagaliau ir aš sugebėjau atbėgti į naujus namučius. Sveikinu visas su pavasariu, su praėjusiomis Šv. velykomis. Ačiū Šypsenėlei už pakvietimą, tikiuosi linksmai pasibūsime. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaites radau ir as jus pagaliau, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif is karto pasakyti galiu,kad pas mane labai prastos naujienos esu visiska bevale,bjauriuosi savimi,nuo tos dienos kai uzsidare anu musu namuciu duris,kai nebesijaute palaikymas,negalejau paskaityti apie jusu mergaites pasiekiamus ziauru visiskas saves nekontroliavimas,ir desryti ir saslykai susilusiu oru proga dar prisidejo velykos ir rezultatas atgal sugrizia kg iki buvusiu 61kg,,,,jauciuosi baisiai,taip ir atrodau,ta ryskiai supratau siandien su sese islekus sopintis,ieskojau batuku nusipirkti pasiimiau pasimatuoti,o kaip tycia veidrodis pasitaike per visa ugi,ka pamaciau jame nuliudino tikrai storuliuke,tikra baisu ziuriu ir galvoju cia ne as schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif i mane tiesiogine to zodzio prasme zejo kita mergyna doh.gif liudna siandien labai nes supratau,kad iki vasaros liko LABAI,LABAI mazai laiko,o as tai ir nepajudejau su savo svoriu is vietos,,dar vienas dalykas nuliudines mane,kad supratau jog esu pati silpniausia is musu temutes mergaiciu verysad.gif verysad.gif taigi dabar cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif ,o rytoj pradedu viska is naujo,ir nera ant ko daugiau pikti tik ant saves,bevales riebuiles
Atsakyti
labas, mergaites:)
Migliuuke ir sypsenele:) taip ant saves nepykit, man po visu baliusku uztenka vel ieiti i ta pati ritma per dvi dienas ir svoris susireguliuoja ir vel ima kristi, tik reik susiimti. o sypsenele, del vyno, tai patyliu, su manim jis kazka daro, organizmas ispradziu netenka vandens(svoris sumazeja), o tada ima reikalauti maisto, ir prikaupia su kaupu, ir taip tesiasi dvi tris dienas, kol pasisalina visas alkoholis ir jo prikaupti toksinai, tai db labai atsargiai ziuriu i visus alkoholius, geriau jau cepelina ar torto gabaleli suvalgyt, suskaiciavus kcal, nei vyno pora tauriu, na bet cia gali buti tik man taip.
Rubine, tu tai turi pavydetina uzsispyrima!saunuole, smagu, kad esi ivairiapuse ir lavini save, bei kitiems padedi:)
tai vat, o snekant apie svori, tai maniskis susireguliavo ir kaip tikejausi po mmm ir svenciu 64.9.tikiuosi, taip ir toliau, nes laikas tiksi liko 16d... doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Dienele nesilankiau ir kaip pamaciau , kad musu namuciuose vyksta bendravimas ,- tai net nuotaika pakilo clap.gif , na tikrai laaabai smagu...
Siaip tai as vel savo ritme...kaip ir viskas tvarkoj , stoviu ties savo 57 biggrin.gif , tiesa , per gimines susiburima...gavau ispejimu , kad Šypsenėle - tik nesikudyk bigsmile.gif , siaip as galima sakyt ''ties finisu''...esu patenkinta ...jei ir nenumesiu to nelemto vieno kilo..bet vistiek , moteris ne moteris , jei ji ko nors nesiektu...o siekiu as 56.. ax.gif
Adanlee ,- tau palaikymas siuo momentu didziausias smile.gif smile.gif , manau pas tave turbut motyvacija didziausia biggrin.gif
Migliuke ,- nesielvartauk taip...su tokiu svoriu saves ''riebuile''nevadink ax.gif ir nevadink saves ''silpniausia ''is visu...cia konkurencijos nera...virtualus pasaulis tik ''pakelia sparnus'' siekiamam tikslui...taip , kad linkiu , kad pas tave ''sparnai''butu tik pakile.. biggrin.gif
Rubine ,- nu tu saunuole , ne tas zodis doh.gif , kaip voveraite rate... smile.gif kaip tu suspeji visur..ir saunuole ,kad siekiai tavo tokie.. thumbup.gif
Fehler,-jau maniau neatsirasi , 5 km doh.gif
Sallamandra,- mes prisiduodam TRECIADIENIAIS ax.gif
diana11,- dazniau uzsuk rolleyes.gif
Gerai ,- kaip ten sekasi su nevalgymu vakarais ?
Atsiprasau jei ka praleidau...
Merginos keliam sparnus ir nenuleidziam... nono.gif
Atsakyti
Labas, mergaičiukės. Tikrai labai labai thumbup.gif , kad mergaitės lankosi, vis dėlto ir palaikymas, ir kažkos prisidavimas ar ataskaita prieš save ir kitas , rezultatus duoda. (nors aš pati nelabai tarp stropiųjų, bet visgi ...) Vakarais jau seniai nevalgau, tik juodo šokolado dieną tai vis suvalgau, nu negaliu be jo gyventi. Aišku pati save labai graužiu po to. Ir labai liūdžiu, kad sporto klubas užsidarė, o dar abonementas mano neišnaudotas doh.gif . Tai ir į naują klubą pirktis nesinori (nemėgstu Impulso) o ir arti tokio, kokį lankiau nerandu. Reiks reikalauti, kad bent pinigus grąžintų, nu bet ir tvarkelė pas mus. Nes kai skambinausi ir prašiau, kad grąžintų sakė, kad naujas šeimininkas leis toliau sportuoti, tiek kiek liko abonemento laiko. g.gif Kažko abejoju labai. Ech dar čia reikia kovoti. Atsiprašau, kad čia ne į temą rašau, bet man labai tiko ir patiko ten sportuoti, rezultatai buvo akivaizdūs.
Atsakyti
sveikutes na jau namucius visos,kad apleidom turbut grazus orai savaitgali paveike,visos tik i lauka lekem namuciuopse nebesinori visiskai sedeti:)
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif Išaušo trečiadienis, o svoris ax.gif Labai svyruoja, netgi visu kilogramu, vieną dieną į vieną pusę kitą dieną - į kitą. Šią naktį rašiau savo darbą, sėdėjau iki 4 val. ryto ir nevalgiau nuo vakar 5 val. vakaro, tik arbatą gėriau. Pasisvėriau ir ką, skirtumas tarp dviejų dienų +800 g. Nus nežinau, merginos, išmesite mane iš savo kompanijos. verysad.gif Nors bendrai svoris tai gal ir sumažėjęs per savaitę puskiliu. Labai mažai. cool.gif
Atsakyti
labas, merginos!
man tai nuotaika prasta nuo pirmadienio, gal tai jaudulys, jau nebezinau.vakar buvau matuotis sukneles paskutini karta, tai baisiai nepatiko, nors sese sake, kad jai labai grazu.nznau, gal jaudulys..
o svoris 64.6kg.tai iseina minus 7.4 kg. tai vat..
visoms sekmes!!
Atsakyti
Adanlee, tu tikrai šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai tave suprantu, visos nuotakos jaudinasi, tai tikrai. Bet tas jaudulys taigi malonus, pasidžiauk, išgyvenk tai su malonumu 4u.gif Ir išgražėjus esi, ir šiaip gi geriausias laikas gyvenime. Paskui atsipūsi, į viską kitaip pažvelgsi. Dabar pas tave viskas labai labai wub.gif wub.gif wub.gif Tik ir po vestuvių neužmiršk čia užbėgti, pasidalinti kaip tau sekėsi.
Atsakyti
Gerai, aciu labai uz palaikyma!
bet nznau, kas daros..viskas ne taip.matyt, cia jaudulys.
o tu taip irgi nesijaudink, buna tokiu dienu, kai tas svoris, kaip specialiai..bet galiu viena pasakyti, kad miego mazai, ir todel leteja medziagu apykaita, issimiegok, vel ieik i ritma, ir viskas susitvarkys.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif oi kaip smagu, kad susibegam treciadieniais smile.gif
Kur per velykas uzsiauginau kg , tai per sia savaite numeciau thumbup.gif , tai as vel su 57 sedziu ir vistiek svajoju dar viena numest...beeet jau taaaip sunkiai metasi g.gif
As dabar kitaip elgiuosi ,- tiesiog maziau valgau...nebadauju, neduok dievuliau , o siek tiek maziau...nu va ir numeciau .Nes as ziuriu , kad prislamsciu liesesnio maisto , bet vistiek nemaza kieki !o pastebejau ,kai trejeta dienu uzsirasiau ka valgau..
Gerai ,- taip jau buna..pameni, as 2 sav.vakarais nevalgiau . 1-a sav.svoris krito ,o 2-a ne krust ..nepergyvenk brangioji , nepasiduok 4u.gif ir netaip paprasta mumis atsikratyti biggrin.gif , ane merginos...Gerai mes niekur nepaleisim biggrin.gif
Adanlee - tas jauduliukas bus . Cia zinok normalu , galu gale isteki! Tik suimk save i rankas , tu tokia saunuole , pasiziurek , kiek numetei...Zodziu prisidedu prie Gerai zodziu ir palaikymo . Ir tiesa , jau kai patapsi zmonele , tai nedink , papasakosi kaip sekesi..
Sveikinu tas, kurios i minusa 4u.gif
Atsakyti